Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

encyklopedia Piwosza

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mareks
    Senior
    • 05-2002
    • 1939

    encyklopedia Piwosza

    Właśnie widziałem w Empiku pierwszy numerza 9,90. W załaczeniu jedna z 10 różnych szklaneczek. Wydaje to DeAgostini.
    Szklaneczki wyglądają na tandetne.
    jakie sa wasze opinie? Warto to kupować?
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #2
    Po filiżaneczkach, czajniczkach itp przyszła kolej na szklaneczki piwne. Od drugiego numeru do ceny zostanie z przodu zapewne dopisana "1"
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • Krzych15
      Senior
      • 10-2002
      • 596

      #3
      DeAGOSTINI

      Mam przed sobą gazetkę "Piwo-niezbędnik każdego piwosza" w sumie cztery kolorowe strony, wydaną z cyklu Hobby kolekcje edukacja wydaną przez spółkę DeAgostini, lecz nie mogę się doczytać czy to jest pojedyncze wydanie czy to będzie seria.Acha do każdego egzemplarza jest dodane szkło mi się trafiła szklaneczka "Peroni"a podobno jest 10 do wyboru.Niestety w kiosku był tylko jeden egzemplarz więc nie mogłem sprawdzić wiarygodności wydawnictwa.
      krzych
      Dzień bez piwa to stracony dzień.

      Comment

      • mareks
        Senior
        • 05-2002
        • 1939

        #4
        Odp: DeAGOSTINI

        Krzych15 napisał(a)
        Mam przed sobą gazetkę "Piwo-niezbędnik każdego piwosza" w sumie cztery kolorowe strony, wydaną z cyklu Hobby kolekcje edukacja wydaną przez spółkę DeAgostini, lecz nie mogę się doczytać czy to jest pojedyncze wydanie czy to będzie seria.Acha do każdego egzemplarza jest dodane szkło mi się trafiła szklaneczka "Peroni"a podobno jest 10 do wyboru.Niestety w kiosku był tylko jeden egzemplarz więc nie mogłem sprawdzić wiarygodności wydawnictwa.
        Właśnie wczoraj o to pytałem. Pewnie to będzie seria i następne numery będą dużo droższe. Widziałem też inne szklaneczki. Jednak wyglądają mi na tandetne. A jaka jest zawartość gazetki?

        Comment

        • Krzych15
          Senior
          • 10-2002
          • 596

          #5
          str 2i3 jak serwować piwo, jak nalewać, jak degustować i z czy podawać,str 4 i 5 abecadło piwosza - rodzaje piw itp.str 6 6000 lat tradycji i str 7 jak powstaje piwo do wszystkiego kilka ilustracji i schemat browaru.
          krzych
          Dzień bez piwa to stracony dzień.

          Comment

          • bahtol
            słomiany zapał
            • 10-2002
            • 331

            #6
            A jaka jest cena pierwszego nru?
            =bahtol=

            Comment

            • Misiekk
              Senior
              • 05-2001
              • 913

              #7
              bahtol napisał(a)
              A jaka jest cena pierwszego nru?
              W pierwszym poście, jak byk stoi 9.90PLN
              Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

              Comment

              • mareks
                Senior
                • 05-2002
                • 1939

                #8
                Misiekk napisał(a)
                W pierwszym poście, jak byk stoi 9.90PLN
                A następne bedą po 19,90 lub więcej.

                Comment

                • celt_birofil
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 09-2001
                  • 4469

                  #9
                  Do pierszego numeru dołączyli szklaneczkę (0,25l.) Wellingtona. Szczerze przyznam - nie znam tegoż.
                  W innych kioskach też były te same szklaneczki i nie wiadomo jaka będzie forma dalszych części
                  Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    #10
                    Mnie kupili te "czasopismo" jako niespodziankę i było wspomniane Peroni.
                    Ale stwierdzam że to totalna chała. (nie mówię o szkle tylko o papierze)
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • Mafar
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 1262

                      #11
                      A czy te szklaneczki są przynajmniej orginalne?

                      Polakom gratulujemy Brackiego

                      Gdy rozum śpi budzą się demony

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        #12
                        Z tyłu tej gazetki jest zdjęcie na którym widnieją kufle. Co prawda jest ich więcej niż 10 ale najprawdopodobniej są to te które dodawane są do tego wydawnictwa. U nas w empiku było tylko Peroni oraz Bud amerykański o dziwo 0,5 l(jego zdjęcie jest na tym zdjęciu).
                        A co do oryginalności to moja niby posiada ? ale o tym kto wyprodukował tą szklankę informacji znaleźć nie mogę.

                        Comment

                        • Dudlik
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 269

                          #13
                          WARSZAWA De agostini kolekcja szklanek

                          Nie wiem, czy trafiłem do właściwego działu, ale chyba tak? Otóż wczoraj w kiosku przy dworcu zachodnim w Warszawie widziałem serię deagostini związaną z piwem. Tak jak kiedyś robili kolekcje z samochodami, monetami itd. tak teraz jest piwna kolekcja 10 szklanek. Na początek 2. Jedna chyba włoska, a druga to amerykański bud. Poza szklanką jest taka mała broszurka na temat piwa. Ta broszurka jednak za super nie jest i jestem święcie przekonany, że każdy z forumowiczów mógłby napisać taką książeczkę i to jeszcze lepiej. Cena zestawu wynosi 9.90 i jest to ponoć cena promocyjna jak pisze na opakowaniu. To początek kolekcji. W tej ulotce przeczytałem, że smak piwa puszkowego nie różni się od butelkowego, tylko piwosze tak wybrzydzają!!! Widziałem to w podziemiu przy skrzyżowaniu podziemnym dla pieszych na zachodnim tam gdzie jest kiosk. Pozdrawiam!!!!
                          Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

                          Comment

                          • Mafar
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 1262

                            #14
                            Zobacz w dziale "Kolekcjonerstwo" temat "encyklopedia Piwosza".
                            Polakom gratulujemy Brackiego

                            Gdy rozum śpi budzą się demony

                            Comment

                            • Viktor
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 617

                              #15
                              DeAgostini

                              Jeżeli ktoś ma za dużo pieniędzy (do wyrzucenia ) to może kupować tą pseudo encykolopedię. Ukazały się na rynku dobre publikacje Pascala i Twojego Stylu - uzupełnione na giełdach o "szkło" to wyjdzie dużo , dużo taniej i nie tak tandetnie.
                              Ksiązki kupowane na raty z darmowymi segegatorami to najdroższe na Świecie publikacje.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎