Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Dickensa 15a, U Wojtka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dudlik
    Senior
    • 11-2002
    • 269

    Dickensa 15a, U Wojtka

    Ja proponuję bar U Wojtka niedaleko pętli autobusowej na Szczęśliwicach. Dobre stąd połączenia na zachodni jakby co Piwo z beczki 0,5 4zł. okocim i kasztelan. Bar był remontowany i jest dość czysty. Pani tam sprzedająca jest miła. Przychodzą okoliczni mieszkańcy, starsi panowie itd. Dosyć spokojnie. Po przeciwnej stronie drugi barek z piwem, chyba warka. Parę kroków dalej następny z okocimiem. W barku jest toaleta. Znajduje się to wszystko na szczęśliwickiej zaraz niedaleko skrzyżowania z Grójecką. Można dojechać z centrum tramwajem lub autobusem. Ja np. jeżdżę 512. Na zachodni jeździ 184. Polecam to miejsce! Pozdrawiam!!!!
    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Jeżeli mówimy o tym samym to ulica Korotyńskiego. Wystrój to końcówka lat 80 i pocżatek 90 - ja taki uwielbiam, jak i towarzystwo - normalni, ciężko pracujący ludzie, zero hipsterków z bogatych rodzin i japiszonów. Niestety do picia to raczej wódka (5 zł) bo piwo to Okocim i Kasztelan. Oba po 5 ale ledwo zmogłem jednego Okocimia - tych wytworów się naprawdę nie da pić.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #3
      Ani Szczęśliwicka, ani Korotyńskiego tylko Dickensa.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        To jak ustalicie zeznania to ew. zmienię.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #5
          Co tu ustalać, ja niedaleko mieszkam, znam te ulice i wiem gdzie ta spelunka się mieści.

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #6
            Dokładny adres Karola Dickensa 15 A.

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #7
              Sorki za zamieszanie z adresem. Moja wina.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎