Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kangurpl w Warszawie - 11.06

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kangurpl
    Senior
    • 03-2002
    • 2660

    Kangurpl w Warszawie - 11.06

    W dniach 10-12.06 będę na szkoleniu w Warszawie.
    Proponuję spotkanie 11.06
    Ja bedę wolny od ok. 17 (ul. Przasnyska),
    może byśmy rozpoczeli od SOMY.
    Nie miałem jeszcze okazji tam być.
    Później to pewnie do Tereski na Belfasta i rybki
    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    na mnie możesz liczyć
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2867

      #3
      Ja mogę przyjść ale dopiero ok 19 do Rybitwy
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #4
        Ja niestety odpadam, muszę ostro popracować nad przedłużeniem moich szans magisterskich...

        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          #5
          Chciałbym się zadeklarować, ale jeszcze nie wiem jak to będzie.
          W każdym bądź razie jestem chętny
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • vonprzemas
            Gość
            • 02-2002
            • 34

            #6
            Spotkanie
            Bardzo z przyjemnością.
            SOMA jest trochę kabotyńska. Jest ciekawe piwo, ale bez nastroju. Właściciele chyba chcą, by z racji swego położenia SOMA była miejscem tranzytowy. Muzyka niemiłosierna, niedobrana. Nie wiem, czy lokal jest dla "młodych" czy "starszych". Ni to dyskoteka, ni hala dworcowa.
            Piwo ciekawe, trochę zbyt ciepłe. Bez ducha, promocji, reklamy idei.
            Przepraszam Was, ale PIWO to rzecz poważna i ręce precz od piwa dyletantom .
            Pozdrawiam braci w piwie
            przemek vel vonprzemas

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Vonprzemas, odczucia co do Somy mamy tu wszyscy identyczne Szkoda, że mnie nie będzie na tym spotkaniu, ale myślę, że załapiesz bakcyla spotkaniowego i następnym razem jak będę w Warszawie też się pojawisz
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #8
                o której kangurku możesz być na Nowym Świecie?
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • kangurpl
                  Senior
                  • 03-2002
                  • 2660

                  #9
                  Sam nie wiem, o 17:00 będę wolny na Przasnyskiej. Muszę dojść do Jana Pawła II i dojechać.
                  Jak możesz to podpowiedz czym najlepiej.
                  Myślę że powinno mi wystarczyć 30 min. ale nie jestem pewien.
                  Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                  "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                  "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #10
                    Słuchajcie no Świstak - nie musicie chodzić na Jana Pawła. Na ul. Przasnyskiej jest przystanek lini 122 o nazwie Rydygiera - przy ulicy o tej samej nazwie (następny na ul. Krasińskiego nazwany nomen omen "Przasnyska" - sądzę że gdzieś na rogu obu ulic). Wsiadacie na jednym bądź drugim przystanku (w zależności który macie bliżej) do wspomnianego autobusu 122 i jedziecie w stronę Centrum (przystanek krańcowy Spartańska) - ważne - nie pomylić kierunków - spytać o przystanek 122 w stronę Centrum. Jak już będziecie w w/w autobusie to macie według rozkładu 18-19 minut jazdy i wysiadacie na Nowym Świecie na przystanku "Foksal" (15 przystanek jerśli jechalibyście z "Rydygiera" nie licząc początkowego), a z tamtąd to do Somy już bliziutko.
                    Odjazd autobusów 122 z przystanku "Rydygiera" w kierunku Centrum:
                    17: 04;16;29;43. Z przystanku następnego o minutę później.
                    Zrozumiano, spocznij, wolno palić.

                    P.S. Może się pojawimy, ale to zależy od wielu czynników.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      #11
                      Umówiłem się ze Świstakiem na placu Grunwaldzkim 0k. 17.30
                      stamtąd udamy się do Somy a później do Teresy.
                      Będziemy obaj "pod komórkami", więc jakby ktoś w ostatniej chwili się zdecydował, to niech nas łapie
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        #12
                        To po co ja wertowałem plan Warszawy i internetowy rozkład jazdy, kombinowałem, klepałem w klawiaturę - już taki byłem dumny że znalazłem bezpośredni dojazd dla Kangura na Nowy Świat a Ty Ahumba niwelujesz jednym wpisem cały mój wysiłek Ach ten świat i ta dziejsza młodzież
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          #13
                          iron napisał(a)
                          To po co ja wertowałem plan Warszawy i internetowy rozkład jazdy, kombinowałem, klepałem w klawiaturę - już taki byłem dumny że znalazłem bezpośredni dojazd dla Kangura na Nowy Świat a Ty Ahumba niwelujesz jednym wpisem cały mój wysiłek Ach ten świat i ta dziejsza młodzież
                          my ze Świstakiem usiedliśmy przy planach W-wy na korkonecie i telefonicznie dogadaliśmy się.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            #14
                            No dobra, niech będzie że jesteś usprawiedliwiony W takim razie chyba najprościej z pl. Grunwaldzkiego pojechać tramwajem do Centralnego i stamtąd drugim tramwajem do Nowego Światu. Skoro będziesz ze Świstakokangurem to numerów tramwajów nie podaję - będziesz znał.
                            A tak zupełnie z innej beczki - mniej więcej o której wylądujecie u Tereski - jeśli się pojawimy to tylko w Rybitwie - Soma jest dla nas zbyt droga w tak napiętym budżetowo czerwcu?
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • Ahumba
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 8962

                              #15
                              kilka słów o spotkaniu, które odbyło się w licznym, dwuosobowym gronie.
                              Soma dała plamy. Do wyboru był pils w szklance lub dzbanku. Innych piw nie było. Podobno jakieś kłopoty technologiczne cycuś.
                              Barman za to był na tyle uprzejmy, że nie policzył nam za zbitą przez nas jedną szklankę.
                              Za to u Teresy jak zwykle pyszna rybka, pyszny belfast z beczki.
                              Kangurek dostał od Teresy gratis szklankę od belfasta.
                              I nie żałuję, że wybrałem spotkanie ze Świstakiem a nie z paralitykami nożnymi przed TV.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎