Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Ząbkowska 23/25, Szemrana

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dudlik
    Senior
    • 11-2002
    • 269

    Ząbkowska 23/25, Szemrana

    Zapraszam wszystkich na moją starą Pragę. Do Szemranej, która niestety nie ma dobrej sławy, ale teraz jest spokojniej i żule nie przychodzą. Ogródek piwny w ksztalcie statku do Młocin, gdzie carlsberg z kija kosztuje 5zł. W środku knajpy przepiekna pipa zrobiona z pompy ulicznej!!! Jest super to trzeba zobaczyć. Pamiętam jak otworzyli tą knajpę to mieli książa z pipy. Ta pompo-pipa jest naprawdę fajna i zasługuje aby znalazla się w galerii browaru. poza Szemraną niedawno otworzono nową knajpke Łysy pingwin.
    Last edited by Maggyk; 30-09-2005, 17:24.
    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!
  • paveuek
    Senior
    • 09-2001
    • 410

    #2
    Dudlik gdzie ty mieszkasz?? Bo ja na Białostockiej!
    Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
    Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

    Comment

    • Dudlik
      Senior
      • 11-2002
      • 269

      #3
      O kurczaki!!!!! To super!! Mieszkasz obok biedronki, gdzie mają Hermana Mullera? Czy bliżej biblioteki? Ja mieszkam na ulicy Gajkowicza to jest dalej, bo na Targówku, ale na Pradze i Szmulkach jestem bardzo często i utożsamiam się z tą częścią Warszawy. Jak mam jechać do Centrum to czuję się źle. Na Pradze załatwiam większość spraw, łącznie z tymi przyjemnymi, czyli piciem piwa Stąd z dworca jadę w świat, tu chodzę do bibliotek, na piwo, na zakupy, do kościoła, na jedzenie chodzę do znajomego Wietnamczyka, który opowiadał mi, że u nich w Hanoi w centrum można zjeść dobrego pieska Teraz trochę rzadziej go odwiedzam
      Musimy się kiedyś spotkać i coś wysuszyć!!!
      Pozdrawiam!
      Dudlik
      Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

      Comment

      • pulas
        Senior
        • 08-2001
        • 965

        #4
        Piszesz, że nie ma żuli (cokolwiek by to nie znaczyło). A jak wygląda sprawa z dresiarstwem?
        pułaś
        ---------------------------------
        "(...)W kącikach flechtów wieczór już
        Lśni jak porzeczka krwawa
        Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
        I między bajki wkładam"

        Comment

        • paveuek
          Senior
          • 09-2001
          • 410

          #5
          Dudlik napisał(a)
          O kurczaki!!!!! To super!! Mieszkasz obok biedronki, gdzie mają Hermana Mullera? Czy bliżej biblioteki?
          Mieszkam dokładnie nad biblioteką
          Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
          Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

          Comment

          • Dudlik
            Senior
            • 11-2002
            • 269

            #6
            Odpowiadam na pytanie Pulasa. Otóż dresiarstwo i typki spod ciemnej gwiazdy lubią kręcić się w bramach albo na brzeskiej. Pamiętam jak tam raz byłem wieczorem obok szpitala kolejowego to myślałem, że nie wyrobię. Do knajpek nie pchają się dresiarze, ponieważ jest dla nich za drogo. W dzień nic się nie dzieje. Na ulicy Ząbkowskiej jest kamera. Wiem, że to nie uspokoi, ale Ząbkowska się zmieniła. Jak do tej pory nie spotkałem dresiarzy ani w Szemranej ani w pingwinie.
            Paveuek fajnie, że tam mieszkasz!!! A chodzisz na przeciwko do tego baru, gdzie mają królewskie? W tym bloku mieszka mój nauczyciel ze szkoły średniej, który uczył mnie PO i miał stare BMW takie brązowe. Nie długo się wybieram do tej biblioteki oddać książki to może wypijemy po browarku jak będziesz miał czas?
            Pozdrawiam!
            Dudlik
            Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

            Comment

            • paveuek
              Senior
              • 09-2001
              • 410

              #7
              Powiedziałbym, że bywam w tym barku nader często Swego czasu mieli tam nawet produkty z Ciechanowa. Jak najbardziej możemy wyskoczyć na piwko któregoś dnia.
              Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
              Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

              Comment

              • Dudlik
                Senior
                • 11-2002
                • 269

                #8
                Paveuek dam ci znać jak będę się wybierał do biblioteki i jak będziesz miał czas wtedy to coś sobie wypijemy!!!! Bardzo się cieszę!!! Musimy coś wygulać jak będę po sesji!!!!
                Pozdrawiam!!!
                Dudlik
                Last edited by Maggyk; 30-09-2005, 17:31.
                Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎