Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skąd wasza profesja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Skąd wasza profesja

    Dyskutujemy już na temat genezy naszych nicków. Może więc warto opowiedzieć, dlaczego taki a nie inny obraliśmy zawód, lub uczynimy to w najbliższej przyszłości? Co Was skłoniło do informatyki, weterynarii, górnictwa (że o bibliotekarstwie nie wspomnę )?
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Do zawodu wyuczonego skłoniło mnie tzw. cholera wie co. Do aktualnie wykonywanego okoliczności.

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #3
      Celcie!
      skoro wywołałeś temat SAM się pochwal.
      Tak nakazywałby przynajmniej dobry zwyczaj
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Cyrkonia
        Senior
        • 10-2001
        • 1936

        #4
        He He
        A ja nigdy nie wiedziałam co wbrać: matematykę (statystykę, informatykę) czy plastykę (i pokrewne).
        Koniec końców architektury nie skończyłam, choć zaczęłam
        Za to z tymi bardziej ścisłymi poszło mi i idzie całkiem dobrze. I nawet to lubię
        www.stat-gra.pl

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #5
          Ja od początku chciałem zostać maszynistą i nawet poszedłem do szkoły o powiedzmy tym kierunku.Niestety MON i przemiany nie pozwoliły mi spełnić marzeń.Teraz pracuję w porcie od 10 lat i baaardzo lubię tę pracę(szczególnie system 24/72).Siedzę blisko akwenu wodnego,jak mam dozór chodzę połowić rybki.Choć ucięli nam pensje i atmosfera trochę siadła to i tak dajemy sobie radę.W jedności siła


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #6
            Ahumba napisał(a)
            Celcie!
            skoro wywołałeś temat SAM się pochwal.
            Tak nakazywałby przynajmniej dobry zwyczaj
            Oczywiście z miłości do książek! A poza tym jako bibliotekoznawstwo było jednym z niewielu kierunków, którego ukończenie nie stwarzało perspektywy podjęcia zawodu nauczyciela
            I żeby nie było wątpliwości p na żadnym etapie swojej edukacji nie planowałem europeistyki. Zresztą, pod koniec ubiegłego stulecia nauki polityczne miały raczej odcień czerwony...
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              #7
              A teraz jaki by nie miały (chociaż jak powiedział kiedys JKM czerwone jest wstrętne i się z tym zgadzam w całej rozciągłości) zaryzykuję....
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • kamyczek77
                Senior
                • 09-2001
                • 458

                #8
                Jak byłam malutka i byłam z mamą w Zoo we Wrocławiu to powiedziałam,że będę te zwierzątka leczyła.Głupio się było wycofać
                Od piwa z puchy bolą nas brzuchy!!!

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #9
                  Był rok 1981. Odbywałem sobie służbę zasadniczą i stwierdziłem, że jest to jedyny sposób aby w miarę szybko a nie za 20 lat dostać mieszkanie.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #10
                    Ja bardzo chciałem czynnie zajmować się muzyką ale Bozia poskąpiła słuchu i zdolności, więc musiałem znaleźć coś innego.
                    I jakoś tak wyszło że biologia mi najmniej przeszkadzała, a dodatkowo na Biologię na UW nie trzeba było zdawać matematyki (jako dziecko dwojga matematyków jestem dziedzicznie obciążony). No a potem to już zostałem na uniwerku.
                    A takim moim marzeniem (może kiedyś się spełni) jest by posiadać specjalistyczny sklepik z muzyką (plitki i kasetony ale nie te z mainstreamowym chłamem, tylko te z dobrą muzyką).
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      #11
                      Rzeczywiście biolog z Irona marny,ale mużyka to Jego żywioł. Jak dla mnie On już mógłby otworzyć sklepik, potykanie się o kolejne płyty to u Nas chleb powszedni

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        #12
                        No my to sobie w domu pogadamy o tym marnym biologu. I to własna żona tak publicznie mnie dezawuluje. Zemszczę się okrutnie.

                        A tak na marginesie - temat był stworzony po to abyś opisała jak to się stało że masz taki zawód a nie inny, a nie po to żeby komuś przywalić, kochanie
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • celt_birofil
                          † 2017 Piwosz w Raju
                          • 09-2001
                          • 4469

                          #13
                          iron napisał(a)
                          No my to sobie w domu pogadamy o tym marnym biologu. I to własna żona tak publicznie mnie dezawuluje. Zemszczę się okrutnie.
                          ... upps, kolejny kij w mrowisku?
                          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            #14
                            Dobrze, już... Niby też kończyłam biologię, a nawet w zawodzie nie zostałam. Nie dlatego że nie chciałam, ale dlatego, że żyć za coś trzeba. W tej chwili niewątpliwie Iron jest lepszy w te klocki, bo chociaż siedzi obok tego. Ja znalazłam pracę w Inspekcji, szczególnie dlatego, że mnie chcieli, a póki co tyłek na drobnym stołeczku pewnie siedzi - więc metodą zasiedzenia dalej tu szaleję. Co będzie dalej - nie wiadomo, niestety dziś życie kieruje Nami, a nie My życiem. Pozdrowienia

                            Comment

                            • celt_birofil
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 09-2001
                              • 4469

                              #15
                              Po studiach biblioteka, a od 2000 roku "Pracownik Książnicy Beskidzkiej, oddelegowany do Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej"
                              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎