Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tyskie Tysiaki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Matys
    Senior
    • 02-2003
    • 139

    Tyskie Tysiaki

    Może być nieżle! Szczerze mówiąc najbardziej interesował by mnie ręcznik. O ile jest on Tyskim ręcznikiem. A tak z innej beczki. Zauważyliście że Tyskie gronie pod kontrami ma "Tyskie Tysiaki"' które są żekomo "środkiem pysznej zabawy". Są one ważne z kapslami i tyle informacji. Może ktoś z Was wie coś więcej na ten temat. Proszę o info. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 0801133133 tak przynajmniej podają na kontretykiecie. Ja niestety jak na dzień dzisiejszy jestem uziemiony z telefonami, także sami rozumiecie. Pozdrawiam i Wasze zdrowie
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    mcmat napisał(a)
    Może być nieżle! Szczerze mówiąc najbardziej interesował by mnie ręcznik. O ile jest on Tyskim ręcznikiem. A tak z innej beczki. Zauważyliście że Tyskie gronie pod kontrami ma "Tyskie Tysiaki"' które są żekomo "środkiem pysznej zabawy". Są one ważne z kapslami i tyle informacji. Może ktoś z Was wie coś więcej na ten temat. Proszę o info. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 0801133133 tak przynajmniej podają na kontretykiecie. Ja niestety jak na dzień dzisiejszy jestem uziemiony z telefonami, także sami rozumiecie. Pozdrawiam i Wasze zdrowie


    Szczerze mówiąc pierwsza trudność to dodzwonić się pod infolinię.
    A to co się dowiedziałem ,że do września organizowane są różne impresy bieśiadne po większych miastach.
    "Tysiaki" zbieramy, a w czasie imprezy wymieniamy na: możliwość zabrania głosu na scenie (i nic więcej).
    Tak więc zbierajta "Tysiaki" i dawajta czadu na scenie


    mwa
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Matys
      Senior
      • 02-2003
      • 139

      #3
      Dzięki za informację. Wypiję twoje zdrowie Co prawda liczyłem na więcej możliwości z tych tysiaków, no ale to też może być OK. Tylko że ja łapię zdolności muzyczno-wokalne tak gdzieś między 6 a 7 browarkiem ;-)

      Comment

      • arzy
        Senior
        • 06-2002
        • 2814

        #4
        Może coć na temat Tysiaków.
        Tyskie Tysiaki Twoją przepustką do pysznej zabawy:
        - płać nimi za piwo
        - używaj ich podczas piwnych licytacji
        - kup za nie pamiątkowe zdjęcie
        - bierz udział w grach i zabawach.

        Troszke więcej info na stronach KP

        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        Bractwo Piwne
        Skład Piwa
        Piszę poprawnie po polsku!

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #5
          Racja,
          strona to : http://www.kp.pl/tyskie.html

          Może nawet skoczę, bo dziadek nazbierał mi dosyć dużo.
          Ciekaw jestem jaki będzie rabat na piwo i jakie nagrody.
          Jak będziecie coś wiedzieć to dajta znać na forum lub PW.

          mwa
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • hor_net
            Gość
            • 10-2002
            • 2

            #6
            tyskie tysiaki - o co chodzi???

            witam! niedawno zdarzylo mi sie ze spojrzalem przypadkowo na pusta butelke po moim tyskaczu (rulez) pod swiatlo i spostrzeglem ze na rewersie kontretykiety cos jest nadrukowane... odklejam, a tam stylizowany na dolara banknocik... "tyski tysiak" - tak to cuda nazwali. nigdzie slowa o zadnej promocji, nie wiem o co sie rozchodzi...

            piersze co zrobilem - telfon do reki i dzwonie na tyska infolinie ale tam przez bite 6 min (czyli do momentu kiedy skonczyla sie moja cierpliwosc) pan o wyjatkowo irytujacym glosie nadaje "wszystkie stanowiska naszych konsultantow sa zajete - prosimy o chwile cierpliwosci. wszystkie stanowiska naszych konsultantow sa zajete - prosimy o chwile cierpliwosci..." i tak w kolko...

            przechodzac do konkretow - czy ktos wie moze po co te "tyskie tysiaki"? slyszalem juz o promocjach tylko dla "wtajemniczonych" - uczestnikow jakis programow lojalnosciowych, pracownikow. moze to cos tego typu?

            zaintrygowala mnie ta sprawa - prosze o pomoc!

            Comment

            • hor_net
              Gość
              • 10-2002
              • 2

              #7
              no dobra, dalem plamy... ;P
              wlasnie znalazlem watek "tyskie promocje" - dopiero teraz wpadlem na pomysl zeby zajrzec do dzialu promocje :P
              juz wszystko wiem, dla tych, ktorzy mimo wszytko chcieliby sie dowiedziec - www.kp.pl/tyskie.html
              (link zaczerpniety wlasnie z tamtego watka

              pozdrawiam

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #8
                hor_net napisał(a)
                no dobra, dalem plamy... ;P
                wlasnie znalazlem watek "tyskie promocje" - dopiero teraz wpadlem na pomysl zeby zajrzec do dzialu promocje :P
                juz wszystko wiem, dla tych, ktorzy mimo wszytko chcieliby sie dowiedziec - www.kp.pl/tyskie.html
                (link zaczerpniety wlasnie z tamtego watka

                pozdrawiam
                Dzięki Wielki,ale mnie wyręczać nie musisz, zobacz 2 posty wyżej.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  #9
                  A tak to jeśli ktoś ma większe ilości to proszę a PW.
                  I nie tylko "TYSIAKÓW" ale i kapselków.
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23793

                    #10
                    wątek horneta został połączony z niniejszym, stąd nieco zamieszania.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      #11
                      No tak.
                      Ale jeśli ktoś ma na zbyciu Tysiaki lub kapsle z Groniego to chętnie przyjmnę.
                      Mam parę rzeczy na wymianę
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • Matys
                        Senior
                        • 02-2003
                        • 139

                        #12
                        Szkoda tylko że nie ma dokładniejszych danych na temat za ile tysiaków np. mozna kupić pamiątkowe zdjęcie z biesiad, zabawę na strzelnicy lub dedykację piosenki. Mam jednak nadzieję że odezwą się ludzie u których biesiady już były i bedzie wszystko wiadomo.

                        Comment

                        • Bierbruder
                          Member
                          • 05-2003
                          • 35

                          #13
                          tysiaki

                          powiedzcie mi panowie co mozna wygrac zbierajac te tysiaki...
                          Bierbruder

                          Comment

                          • mwa
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 5071

                            #14
                            Odp: tysiaki

                            Bierbruder napisał(a)
                            powiedzcie mi panowie co mozna wygrac zbierajac te tysiaki...
                            Podobno można wygrać rower z pełnym Tyskiego bidonem i kołami z napisem "Tyskie Gronie"
                            A do wylicytowania jest po 51% udziału w Tyskim Browarze.


                            Dlatego się tak napaliłem, bo będę "podłączony" do końca życia.
                            Last edited by mwa; 23-06-2003, 13:57.
                            Pozdrawiam Cię !!!!

                            Comment

                            • Piwoszka
                              Gość
                              • 04-2003
                              • 6

                              #15
                              Więcej INFO o Tysiakach

                              Halo!

                              W imieniu Tyskich Browarów spieszę z dodatkowymi informacjami na temat Tyskich Biesiad. Najpierw słówko ze strony:

                              Tyskie Biesiady wyruszają w letnią trasę po całej Polsce.
                              Sprawdź, kiedy odwiedzą Twoje miasto.

                              W dniu biesiady już od 14.00 czekają na Ciebie niespodzianki:

                              - Kabaret Tyskie w okolicznościowym programie
                              - Muzeum Browarów Tyskich
                              - Strzelnica z fantami
                              - Karczmy piwne z XVII-XIX wieku
                              - Konkursy z nagrodami
                              - Koncerty

                              Tyskie Tysiaki Twoją przepustką do pysznej zabawy:
                              - płać nimi za piwo
                              - używaj ich podczas piwnych licytacji
                              - kup za nie pamiątkowe zdjęcie
                              - bierz udział w grach i zabawach.

                              Cennik jest następujący:

                              3 tysiaki wybicie monety okolicznościowej

                              3 tysiaki trzy strzały na strzelnicy (3 celne nagroda - kufel, szelki, fartuch, maskotka,...)

                              10 tysiaków - zdjęcie okolicznościowe do odbioru u miejscowego fotografa

                              w niektórych miejscoweściach 10 tysiaków - 1 piwo

                              tysiaki mozna wykorzystać podczas licytacji gadżetów firmowych


                              Przy okazji terminy najbliższych biesiad:

                              11. Skierniewice 25.06.2003 środa
                              12. Łowicz 26.06.2003 czwartek
                              13. Kutno 27.06.2003 piątek
                              14. Ciechanów 29.06.2003 niedziela

                              Zapraszam i piszcie jakby co na : djanas@kp.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎