Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole, Szarych Szeregów, ABC

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Opole, Szarych Szeregów, ABC

    Kolejny sklep na tej ulicy, Szarych Szeregów staje się piwną ulicą Pochodziłem po sklepie i wypatrzyłem dwa ciekawe piwka w tym jedno arcyciekawe. Pierwsze to Gobin z Browaru Hetman(niestety puszka) a drugie Pilsner z Piotrkowa w litrowym pecie aż za 5,50 zł.
    Przy kasie Pani dziwnie na mnie popatrzyła i zapytała się ?Czy my w ogóle sprzedajemy takie piwo? Są jeszcze chyba tylko albo aż dwie butelki tego wynalazku więc radzę się spieszyć. Piwo jest na szafce razem z puszkami a nie na stoisku piw butelkowych.
    Poza tym można jeszcze spotkać szeroki wybór piw z Namysłowa.
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #2
    Przepraszam najmocniej pet jest 1,5 litrowy.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      Z tematyki piwnej pojawiły się przyprawy do grzańca. A jeżeli chodzi o piwo to można dostać za nieco ponad 12 zł zestaw Okocimia mocnego ze szkłem.
      Sklep posiada dwa stoiska piwne czego wcześniej nie napisałem. Jedno jest prawie zaraz przy kasie, piwa są wyłożone na stojaku. Głównie piwa puszkowe oraz zagraniczne mieszczą się na regale naprzeciwko warzyw.

      Comment

      • IX1
        Senior
        • 01-2004
        • 148

        #4
        Pytanie do kolegi baklazanka eksperta od opolskich sklepów z piwem.
        Czy i gdzie w naszym mieście można kupić piwo z browaru Piotrków.
        Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          pytaj proszę o takie rzeczy w odpowiednim miejscu. ten temat dotyczy sklepu ABC.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Kwadri
            Senior
            • 10-2009
            • 1216

            #6
            Postanowiłem zrobić przedświąteczny piwny rekonesans w opolskich sklepach. Wczoraj znalazłem tutaj Staropolskie Mocne z browaru ze Zduńskiej Woli (2,20 + kaucja) oczywiście zakupione do spróbowania i Śląskie Mocne w puszce.
            www.lkschmielowice.futbolowo.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎