Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem pieska którego przejechał pociąg

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dudlik
    Senior
    • 11-2002
    • 269

    Problem pieska którego przejechał pociąg

    Moi drodzy!!! Mam wielki problem. Nie wiem jak pocieszyć koleżankę, której zginął po kołami pociągu piesek. Bardzo to przeżywa i ciągle płacze. Najgorsze jest to, że ja ją bardzo lubię, ale ona nie pije piwa, więc jej nie mogę tego napoju zaproponować. To nie koniec ona mieszka daleko i nie mogę jej też przytulić. Ten piesek poniósł haniebną śmierć pod kołami jednotki, to znaczy czeskiego pociągu spalinowego, takiego autobusu szynowego. Był to młody fajny i wesoły piesek. No i Zuza teraz strasznie płacze, bo na dodatek zatęskniła do domu, bo mieszka w akademiku. Już jej tłumaczyłem, że ten piesek jej tego celowo nie zrobił, ale to nic nie skutkuje. Trudno pocieszyć kobietę. Może niech też Panie coś mi doradzą. Dzięki!
    Pozdrawiam!!!
    PS Idę wypić ciemne piwo żałobne.
    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!
  • Johnus_Beer
    Senior
    • 08-2002
    • 124

    #2
    Hmm... Nielicha zagadka. Przyznaję się bez picia ups... bicia, że nie wiem co robić w takich sytuacjach. Natomiast zdecydowanie odradzam kupowanie koleżance drugiego pieska.

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      #3
      A ja jako tzw. fachowiec stanowczo DORADZAM zakup nowego pieska.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • Seler_32
        Senior
        • 04-2003
        • 444

        #4
        Na dobry początek polecam kwiaty.
        Może zakupić jakiegoś zwierzaka, który jest z założenia stworem-domatorem. Np. chomika lub kotka, rybki lub papużkę albo żółwia.
        Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

        Nie wierzę abstynentom.

        Comment

        • marcopolok
          Senior
          • 10-2001
          • 2334

          #5
          hmm. z domowych zwierzątek najlepszy jest koń na biegunach albo zegar z kukułką


          a drugi piesek to dobry pomysł ale za jakis czas dopiero i to w kompleciku ze smyczą!
          bez brody...

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            #6
            marcopolok napisał(a)
            a drugi piesek to dobry pomysł ale za jakis czas dopiero i to w kompleciku ze smyczą!
            Przejechałem kiedyś kilkutygodniowego puszystego szczeniaczka. Na zakręcie ulicy w mieście wbiegł nagle pod koła samochodu. Nawet mrugnąć nie zdążyłem. Obok na chodniku zrozpaczona dziewczynka. I jej zdziwieni rodzice, że szczeniaczek wbiegł błyskawicznie na ulicę i nie pytał o zgodę. Do głowy im nie przyszła smycz czy inne lejce. A potem płacz nad rozlanym mlekiem.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23794

              #7
              Ty Pieczarku sam łazisz ze swoim wilczurkiem bez smyczy
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                #8
                Mój owczarek poniemiecki kodeks drogowy ma w małym pazurku.

                Comment

                • Johnus_Beer
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 124

                  #9
                  Drogi pjenkniku, kupno nowego pieska doprowadzi do wspomnień o "Psie rozjeżdżonym koleją" i do tekstów w stylu "Azora żaden pies nie zastąpi!" Tak, tak...

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23794

                    #10
                    pozwoli jednak szybciej złagodzić ból.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Misiekk
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 913

                      #11
                      Mojej kuzynce około trzech miesięcy temu zagiął stary ukochany kundel. Rozpaczała, płakała a dziś ma już nowego malutkiego i kochanego szczeniaczka. Sama stwierdziła że czas najwyższy przejść sie do schroniska ...
                      Dlatego ja też preferuję sposób Pjenknika, sam bym tak samo postąpił.
                      Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

                      Comment

                      • Beermatt
                        Gość
                        • 10-2002
                        • 192

                        #12
                        Pomysł pjenknika bardzo dobry.
                        Kupić koleżance inne zwierzątko, niekoniecznie pieska.
                        Choć jak najbardziej lubi psy to raczej psa.
                        Gdyby tak było, że koleżanka chce się udać do schroniska to raczej zabrać nie szczeniaczka czy malutkiego kotka lecz troszkę większego.
                        Ja wziełam małego kociaka i usłyszałam zapewnienia, że kotek wszystko potrafi i jest samodzielny. Po przywiezieniu do domu okazało się, że nie potrafi jeść, jest za wcześnie żeby odłączać go od mamy i na dodatek jest chory. Kotek w ciagu jednego dnia osłabł dokumentnie i biedny zmarł. Pan weterynarz był zdziwiony, że schronisko rozdaje takie malczaki. I niestety nie ma już z nami Freuda. Na pocieszenie mam nowego kotka. Jest zdrowy i na szczęscie nic mu nie dolega.

                        Pomysł pocieszenia innym zwierzaczkiem jest dobry, coś o tym wiem.

                        Comment

                        • kamyczek77
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 458

                          #13
                          Pjenknik ma jak zwykle dobre pomysły(ale wazelina ).
                          Z doświadczenia wiemy,że najłatwiej wspomina się utraconego zwierzaka przytulając nowego domownika(niekoniecznie musi to być psiak-miły puchaty chłopak też pasuje).
                          Od piwa z puchy bolą nas brzuchy!!!

                          Comment

                          • Johnus_Beer
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 124

                            #14
                            Może kolejny zwierz w rozwiązaniu problemu pomoże. Lecz warto zadac pytanie, co by się stało gdyby i ten pupil miał bliskie spotkanie z jakimś środkiem transportu?

                            Comment

                            • paveuek
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 410

                              #15
                              Moim znajomym po prostu ukradli owczarka niemieckiego wartego 1500zł
                              A był to bardzo fajny dobrze wychowany piesek, żeby nie zrobić krzywdy małym dzieciom... Teraz kupią zwykłego kundla
                              Katalog polskich kapsli od piwa: www.kapsle.xon.pl
                              Polskie forum kolekcjonerów kapsli: www.forum.kapsle.xon.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎