Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

breslauer w Częstochowie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • breslauer
    Senior
    • 05-2002
    • 2690

    breslauer w Częstochowie

    Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w najbliższy łikend pojawię się z moją małżonką w Częstochowie u znajomych. Czy uda się drodzy Forumowicze spotkać? - tego nie wiem, mogę mieć mało czasu.
    Ale chciałem zapytać o następujące rzeczy:
    1. znajomi mieszkają przy ul. Jasnogórskiej (a jakże !!) - czy w okolicy są jakieś ciekawe sklepy lub lokale?
    2. przyjadę pociągiem na dworzec Stradom - czy obok dworca jest jakiś sklep piwny dobrze zaopatrzony w lokalne specjały?
    3. czy na ul. Dekabrystów już naprawdę nie ma tylu knajp?

    Pozdrawiam mieszkańców miasta świętej wieży.
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    #2
    Witaj
    Nie myśl o piwie tylko na Jasną Góre pomodlić się za małe browary
    No to tyle żartów.
    Odnośnie Twoich pytań to nie jestem w stanie na dzień dzisiejszy dać odpowiedzi. Jedynie co do Dekabrystów to knajpki są otwarte wszystkie i mam nadzieje że tak zostanie
    Na Jasnogórskiej jest fajna knajpka "Utopia" (koło przystanku tramwajowego naprzeciwko delikatesów). Odbywaja się tam dość często koncerty.
    Jeżli uda mi się wyrwać z domku to skocze na piwny patrol i zdam relacje, ale nie obiecuje.
    Pozdrawiam i zycze miłego weekendy na Świętej Ziemi
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #3
      Odwiedź Browar, obok jest sklepik w którym dostaniesz coś z Kmicica i coś z GAB-a.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • mareks
        Senior
        • 05-2002
        • 1939

        #4
        zythum napisał(a)
        Odwiedź Browar, obok jest sklepik w którym dostaniesz coś z Kmicica i coś z GAB-a.
        Jak byłem 31.05. to sklepik i pub browarniany jeszcze nie był otwarty.
        do Browaru trzeba iść przed 13 to mozna kogos zastac w marketingu. ja dostałem naklejke i szklankę.

        Z lokali to byłem chyba w Złotym Rogu.To było na skrzyzowaniu tego głównego deptaka przed takim mostkiem.Mieli beczkowego Kmicica i Brackie. Koło dworca w strone tego deptaka obok torów były 2 małe knajpki z beczkowym Strzelcem.



        Powodzenia

        Comment

        • breslauer
          Senior
          • 05-2002
          • 2690

          #5
          Dzięki serdeczne za wszystkie informacje. Wizyta w browarze oczywiście jest obowiązkowa !!! Powiedzcie mi tylko jedno - czy ten sklepik obok browaru jest czynny w soboty i niedziele?

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #6
            Wydaje mi się, że sklepik powinien być czynny w sobotę. Co prawda byliśmy w nim w piątek przed Giełdą Żywiecką ale wyglądał na taki co jest czynny w wykend. Zresztą jeżeli będziesz w browarze to jest on kilka kroków od niego. Poza tym powinien już być czynny ogródek przybrowarny.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • mareks
              Senior
              • 05-2002
              • 1939

              #7
              Ten "Złoty Róg" jest na skrzyżowaniu przed tym mostkiem (to jest przejazd nad torami do dworca PKP). Wychodząc z dworca w prawo ulicą z torami tramwajowymi.

              A do Browaru dojdziesz wychodząc z drugiej strony dworca w prawo i chyba pierwsza uliczka w lewo . Po lewej będzie ten sklepik i bar browarniany. Po wyjściu z tej uliczki w lewo dojdziesz do wejścia browaru.

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                #8
                Złoty Róg

                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  #9
                  Troszke kręcicie z tymi objaśnieniami.
                  Breslauer zaznaczył że przyjedzie na dworzec Stradom, a to troszke w innej części Częstochowy niż dworzec główny.

                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • breslauer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2690

                    #10
                    Nie ma problemu - przecież nie będę się błąkał sam po Częstochowie, lecz z przewodnikami w postaci znajomych. Grunt że mam nazwy knajpek i ich położenie, a czy wysiądę na dworcu głównym, czy na Stradomiu, to już nieważne - znajomi zaprowadzą mnie do tych miejsc. W każdym bądź razie dzięki za wszystkie informacje. Po powrocie opiszę wrażenia w temacie "Częstochowa".
                    Last edited by breslauer; 26-06-2003, 09:50.

                    Comment

                    • Seler_32
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 444

                      #11
                      Życzę miłego pobytu w największym mieście powiatowym w Polsce.
                      Polecam odwiedzenie - w celach piwa zakupu - sklepiku przy ul. Sikorskiego, niedaleko myjni samochodowej. Twoi częstochowscy znajomi powinni trafić tam bez problemu.

                      Miłego wypoczynku!
                      Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                      Nie wierzę abstynentom.

                      Comment

                      • Piecia
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 3307

                        #12
                        Seler_32 napisał(a)
                        Życzę miłego pobytu w największym mieście powiatowym w Polsce.
                        czyżby kolega Breslauer zahaczał o sosnowiec?
                        Koniec i bomba,
                        Kto nie pije ten trąba !!!
                        __________________________
                        piję bo lubię!

                        Comment

                        • breslauer
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2690

                          #13
                          Piecia napisał(a)
                          czyżby kolega Breslauer zahaczał o sosnowiec?
                          Eeeee ... jaki Sosnowiec??

                          Comment

                          • breslauer
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 2690

                            #14
                            No i już za nami weekend w Częstochowie. Dziękuję jeszcze raz za wskazówki - niestety nie do wszystkich miejsc udało mi się (ze względu na czas) trafić. Muszę powiedzieć, że Częstochowa to przyjemne miasto - podobały mi się stare kamieniczki na Alejach. Te domki nie mają jak we Wrocławiu 5-6 kondygnacji, lecz tylko 1 lub 2 - i to im dodaje uroku. Poza tym za nimi kryją się urocze podwórka bardzo często poprzerabiane na ogródki piwne. Mieliśmy też możliwość podjechać za miasto do zamku w Olsztynie i do Złotego Potoku. Generalnie widziałem w sklepach - oprócz produktów browaru Kmicic - dużo piw ze Strzelca oraz browarów w Zabrzu i Rybniku. Opis miejsc, w których byłem w "Piwo gdzie". No i "załapałem" się też na TESCO i na wizytę w TESCO PUB ...
                            Byłem też oczywiście pod browarem. Niestety, zarówno sklep firmowy, jak i ogródek piwny były nieczynne. Byłem tam co prawda w niedzielę, ale tablice umieszczone przy wejściu wyraźnie podawały, że w niedziele również powinno być czynne od 12.00 do 20.00. A tu nic ... Może następnym razem.

                            Comment

                            • Seler_32
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 444

                              #15
                              Z reguły 3 kondygnacje, ale to uroku nie ujmuje - raczej?!
                              Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                              Nie wierzę abstynentom.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎