Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nika
    Gość
    • 05-2003
    • 48

    Witam :)

    Jajk... Wlasnie poczytalam na Forum o takiej malej "fali", dotyczacej nowych forumowiczow, czym predzej wiec pisze: " Dziendobry "
    Jesten "nowa nowa nowa", choc kilka osob z szacownych Seniorow Memberow" znam;
    zeby bylo smieszniej - jedna z osob, ktora jest "krytkowana" jako bardzo ostra na mlodych, nie tak niedawno na imprezce pozaforumowej wypowiadala sie krytycznie, jak to "starzy" forumowicze" faluja nowych na poczatku...
    Punkt widzenia zalezy...?
    Na koniec dodam, ze oprocz tego, ze lubie piwo, to jestem purystka jezykowa, ale potrafie zrozumiec, ze... kazdemu bledy, najczesciej tzw. "literowki" sie zdarzaja...
    Pozdrawiam wszystkich poznanych i jeszcze niepoznanych /i az drze cala, zeby jakis blad, juz nie mowie o ortograficznych i nie stylistycznych // sie w moja wypowiedz nie zakradl...
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    #2
    Wita Cię pieczarek, stara pierdoła.

    A teraz zgodnie z życzeniem - powitanie kota.

    Łzesz jak szewc, aż przykro czytać te sprzeczności, które wypisujesz. Jaka z Ciebie purystka? Dlaczego - słoneczko - nie używasz naszych kochanych, polskich ogonków? Alt-a się nie chce przycisnąć?

    No i jak? Lepiej po pierwszym (najniewinniejszym z niewinnych) falowaniu?

    Comment

    • Nika
      Gość
      • 05-2003
      • 48

      #3
      A, to przepraszam i cieszę się bardzo - to w tym najfajniejszym z forum znaki polskie obowiązują??? Oj, niestety, naprawde purystka - i jak przeczytam:"te piwo", to nóż mi się w kieszeni otwiera...

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        #4
        Ja, choc sie nie przedstawilem i znam niewielu (jeszcze!) forumowiczow to licze, ze jako mlodzi jakos sie odnajdziemy wsrod Starszyzny i wychylimy niejednego bronka razem. Pozdrawiam

        PS Fajne pseudo

        Comment

        • Misiekk
          Senior
          • 05-2001
          • 913

          #5
          Witam Nikę!!! O jejku, coraz wiecaej koooleżanek!
          I jeszce jedna sprawa- jak Nika mogła używać ogonków to Ty może się też postarasz (jeśli to możliwe). Nie przejmuj się .... hihihi
          Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

          Comment

          • Nika
            Gość
            • 05-2003
            • 48

            #6
            Witam
            Napisałam, bo przeczytałam kilka postów na temat traktowania "kotów" na Forum; i skojarzyło mi się to z dyskusją /delikatnie określając/, której kiedyś byłam świadkiem...
            Teraz, skoro się już przywitałam - skoncentruję się na pisaniu o piwie; oczywiście z zachowaniem wszelkich reguł polszczyzny; postaram się też pamiętać o polskich literach z "ogonkami" /które zazwyczaj nie wyświetlają się w necie, ale Browar.biz jest chwalebnym wyjątkiem, i dzięki mu za to /
            Zacznę od rozpoczęcia notatek w Dzienniku Piwnym...
            P.S. Oczywiście, że damy sobie radę, Nikito_Banito

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #7
              Witaj serdecznie!
              Jak miło powitać kolejną Koleżankęi w dodatku w tym samym roku urodzonej co ja...
              Poczekaj troszeczkę jak uaktywni się fachowiec od "znakowania".
              Bądź grzeczna to wypali Ci delikatny znaczek(może nawet pozwoli wybrać gdzie?)
              Baw się dobrze z Nami i spotykaj się jak najczęściej to tylko możliwe,a Twoje miejsce zamieszkania temu sprzyja.
              Frakcja z Warszawy i okolic Cię przejmie


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #8
                Również witam moją rączką.
                Oby coraz więcej nas tu było.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • Nika
                  Gość
                  • 05-2003
                  • 48

                  #9
                  Jajk... znakowanie? Wypalanie?
                  Nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała ponegocjować - nie tylko "gdzie", ale i jaki "znaczek" - z kim rozpocząc rozmowy?
                  Miło poczytać o frakcji z wawy, niestety - w naszym mieście mało jest miejsc z dobrym piwem /w najbliższym sklepie występuję jako "Pani od tanich piw", a tylko pytałam o coś innego, niż Żywiec, albo Lech.../
                  Ale już od jesieni będę dwa razy w miesiącu w Krakowie - tam chyba jest lepiej pod tym względem - czekam na przejęcie przez frakcję krakowską, jeśli takowa istnieje

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #10
                    Oj Nika .My jesteśmy wszędzie
                    Do do znakowania czekaj cierpliwie a ta osoba się uaktywni.
                    Nie przejmuj się takimi spojrzeniami i uśmieszkami-przecież ile z tych osób potrafi wymienić choć 10 browarów w kraju?
                    Ja już się przyzwyczaiłem i z uporem maniaka pytam się o piwa z "innych browarów" wymieniając ich nazwy budząc totalne osłupienie i zdziwienie,że może "coś" takiego istnieć...To ja wychodzę z podniesionym czołem.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Nika
                      Gość
                      • 05-2003
                      • 48

                      #11
                      Oj Nika .My jesteśmy wszędzie
                      Do do znakowania czekaj cierpliwie a ta osoba się uaktywni.
                      Nie przejmuj się takimi spojrzeniami i uśmieszkami-przecież ile z tych osób potrafi wymienić choć 10 browarów w kraju?
                      Ja już się przyzwyczaiłem i z uporem maniaka pytam się o piwa z "innych browarów" wymieniając ich nazwy budząc totalne osłupienie i zdziwienie,że może "coś" takiego istnieć...To ja wychodzę z podniesionym czołem.

                      Nie przejmuję się - po prostu na odp."a..., bo Pani lubi tanie piwa"/w czym się uaktywniła połowa personelu/, odpowiedziałam:"nie tanie, tylko PIWO, a nie "zrób to sam z torebki i bedziesz miał piwo z dużych browarów".
                      A co do tego znakowania... już nie mogę się doczekać... Bo sobie wymyśliłam wzór i mam zamiar go wynegocjować :>
                      I naprawdę myślę, że w Krakowie jest dużo milej, niż w wawie /jeśli chodzi o piwo, ofkors/... i już się cieszę na te wizyty w Grodzie Smoka Wawelskiego...

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #12
                        Witaj Nika!
                        Co do spotkań, to jak zauważyłem, że najszybciej takowe możesz "zaliczyć" nie w Krakowie a właśnie w Warszawie lub Wrocławiu.
                        W tych miastach odbywają się owe najczęściej.
                        Musisz tylko pilnie śledzić dział spotkań towarzyskich a na pewno niedługo coś ciekawego dla siebie znajdziesz.
                        Do spotkania
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • Nika
                          Gość
                          • 05-2003
                          • 48

                          #13
                          Hej
                          Chodziło mi raczej o klimat knajpek i wybór piwa /Kraków cenię pod tym względem dużo bardziej, niż wawę/, a nie o spotkanie z forumowiczami, bo mili ludzie bywają wszędzie.
                          Do miłego "spotkania na spotkaniu" w wawie, zatem

                          Comment

                          • pjenknik
                            • 08-2001
                            • 3388

                            #14
                            A to pech, że się koleżanka ujawniła po naszej wizycie w Warszawie No to będziemy musieli wybrać się do Krakówka. A co jakieś studia?
                            Last edited by pjenknik; 28-06-2003, 11:10.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Cześć Nika. Coś Ci długo chyba zajęło czytanie forum, że dopiero teraz sie odzywasz, chyba obczytałaś wszystko od dechy do dechy

                              Co do Krakowa, to rzeczywiście, spotkania tam mocno kuleją, ale może jak kobita się zgłosi, to się trochę rozrusza?
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎