Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile pijemy piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    Ile pijemy piwa

    Chciałbym się dowiedzieć ile pijemy piwa tygodniowo.
    Wiem, że to zależy od różnych okoliczności (giełdy, urodziny), ale może uda się nam określić pewną ilość wypijanych piw przez forumowiczów.
    53
    do pięciu
    18,87%
    10
    do dziesięciu
    32,08%
    17
    do dwudziestu
    35,85%
    19
    do czterdziestu
    13,21%
    7
    do stu
    0,00%
    0
    powyżej stu
    0,00%
    0
    Pozdrawiam Cię !!!!
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    dodałbym jeszcze "do dwustu", "do pięciuset" i "powyżej tysiąca"
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      Używając twardych zasad matematycznych, wyszło mi że wypiłem w tym roku tygodniowo 26,2164469274 piwa (licząc piwo po 0,5l), lub 28,1955307262 sztuki.

      A jutro C.K. i Tucher
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Cyrkonia
        Senior
        • 10-2001
        • 1936

        #4
        He He
        używając "twardych" zasad matematycznych, a ściślej - statystycznych - gwarantuję, że w zależności od przyjętego sposobu liczenia - Twoja średnia Slavoy'u może się różnić

        Jak to kiedyś ktoś powiedział: "Są małe kłamstwa, duże kłamstwa, a później jest już tylko statystyka"
        www.stat-gra.pl

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Nie wezmę udziału w ankiecie, póki MWA nie zmieni podziałki. Mi wychodzi ok. 22 piw tygodniowo, to mam sobie wpisać "do czterdziestu"?? Bez przesady i tak straszny ze mnie pijak.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Pepek
            Senior
            • 04-2003
            • 1499

            #6
            Ha, u mnie wychodzi coś około 25-30 sztuk. Do tego jeszcze mogę dodać niewielkie ilości (niestety ) piwa wirtualnego spożywanego w niniejszym Browarze

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              oczywiście pod uwagę bierze sie tylko i wyłącznie piwa półlitrowe?, u mnie od dawien dawna norma jest jedno piwko na wieczor, nie licząc oczywiście wszelkie rodzaju spotkań towarzyskich

              tak odbiegając od tematu - Pepek, zdjęcie przy Twoim profilu nie było moze zrobione w jakimś obiekcie medycyny sądowej? nie chodzi mi o samą twarz jedynie o formę wykonania fotografi, którą to w takiej "pozycji" stosuje się w identyczny sposób przy fotografowaniu zmarłych
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Pepek
                Senior
                • 04-2003
                • 1499

                #8
                becik napisał(a)
                tak odbiegając od tematu - Pepek, zdjęcie przy Twoim profilu nie było moze zrobione w jakimś obiekcie medycyny sądowej? nie chodzi mi o samą twarz jedynie o formę wykonania fotografi, którą to w takiej "pozycji" stosuje się w identyczny sposób przy fotografowaniu zmarłych
                Jak widać ja ciągle żyję, a owy wzór fotki był robiony (mnie i wielu innym osobom) jakiś czas temu w pewnej knajpie. Otóż chodzi o to, że tak sfotografowani osobnicy są ZAWSZE obsługiwani na zasadach preferencyjnych w tymże lokalu (oczywiście w porze jego otwarcia). Jest to przeciwieństwo do tych na zawsze nieobsługiwanych w sklepie kierowanym przez J. Gajosa w filmie S. Bareji.

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  #9
                  Marusia napisał(a)
                  Nie wezmę udziału w ankiecie, póki MWA nie zmieni podziałki. Mi wychodzi ok. 22 piw tygodniowo, to mam sobie wpisać "do czterdziestu"?? Bez przesady i tak straszny ze mnie pijak.
                  Ja tam czekam, aż ktoś się przyzna do picia powyżej setki tygodniowo.
                  Sam może zaliczyłem takie 2 tygodnie, ale i znam parę osób co piją ponad setkę na tydzień.

                  Może rzeczywiście trzeba by było zmnienić ankietę, bo kto tu tyle spije, jak wszyscy spędzają całe wolne chwile na forum.


                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    #10
                    U mnie statystyka wyszła dziewiętnaście i po przecinku piwa na tydzień. Nie wiem, czy teraz oddawać swój głos, czy po urlopie. Akurat od dzisiaj rozpoczynam wakacje, które przeważnie wiążą się ze zwiększonym spożyciem tego napoju, a także poprawieniu statystyk piwnych .

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #11
                      U mnie wychodzi 30 piwek w tygodniu,czyli około 15 litrów tego szlachetnego trunku.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #12
                        Trochę mnie uspokoiliście - jednak nie taki ze mnie straszny pijak, jak myślałam
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Pepek napisał(a)
                          Jak widać ja ciągle żyję, a owy wzór fotki był robiony (mnie i wielu innym osobom) jakiś czas temu w pewnej knajpie. Otóż chodzi o to, że tak sfotografowani osobnicy są ZAWSZE obsługiwani na zasadach preferencyjnych w tymże lokalu (oczywiście w porze jego otwarcia). Jest to przeciwieństwo do tych na zawsze nieobsługiwanych w sklepie kierowanym przez J. Gajosa w filmie S. Bareji.
                          Gdzie ta knajpa - we Wrocku, czy w Brzegu?
                          Last edited by Marusia; 30-06-2003, 08:17.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Pepek
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 1499

                            #14
                            We Wrocku oczywiście Szanowna Pani, bo w mieście rodzinnym, do którego zajeżdżam teraz nader rzadko, dawny lokal w którym mogłem liczyć na jakieś fory od kilku lat stał się niestety prymitywną dyskotekową budą.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #15
                              myślę, że nie jest tak źle ze mną skoro wynik ankiety sugeruje picie do 20 tygodniowo wśród pewnej części piwoszy.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎