Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Smiles, Heritage

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    Smiles, Heritage

    Piwo z mojego miejscowego browaru. Pilem z butelki (dawno) i z kija (niedawno). Opisuje wiec wersje lana.
    Alk. 5.2%, barwa ciemnowisniowa, piana raczej nietrwala ale kozuszek pozostaje dlugo, gazu malo jak to na Wyspach. Mocny owocowo-slodowy aromat, w smaku bardzo owocowa goryczka z wyrazna wisniowa nuta, daleki minimalny posmak slodowy. Przy 2 i 3 pincie (dla niewtajemniczonych 1 pint = 0.568 l) wyczulem nute kawowa. Wszystkie te skladniki smaku chyba byly jeszcze bogatsze w wersji butelkowej, no i piana byla duzo trwalsza. Beczkowemu daje mocna 4.
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    #2
    Tym razem wrazenia ze spozycia butelkowego (0.5 l, woltaz j.w.). Tak samo ciemnowisniowo-brazowe, piana znakomitaaa... duza, drobnobabelkowa, pozostawia trwaly kozuszek, gazu tez jakby wiecej niz z kija. Zapach troszke inny, tym razem cos jakby kawowo-wisniowy. Smak - ta sama wisniowa goryczka, bardziej zrownowazona slodem, bardzo mocny posmak palonej kawy czuc tym razem nie po 3 piwie ale juz po 1 lyku. W porownaniu z innymi probowanymi old ale (bo chyba mu najblizej do tego gatunku) daje 4.5/5-. Zgodnie z nazwa piwko na dobry humor!
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎