Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podkładki na sprzedaż bądź wymianę za logo browaru.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Podkładki na sprzedaż bądź wymianę za logo browaru.

    Nie jestem kolekcjonerem podkładek ale uzbierałem całkiem niezła liczbę(tak mi się wydaje). Dokładnie 373 albo 372. I chciałbym się tego pozbyć. Najchętniej bym to sprzedał(cena do uzgodnienia na PW) albo wymienił na jakieś logo browaru.
    Na razie przedstawię tylko ogólny spis podkładek według krajów.
    Czechy-33
    Ślowacja-2
    Chorwacja, Singapur, Kanada, Estonia, Brazylia- 1
    Japonia- 2
    Norwegia-2
    Irlandia-3
    Barbados-3
    Szkocja-5
    Malta-5
    Dania-8
    Austria-7
    Australia-10
    Anglia-23
    Italia-14
    Francja-15
    Holandia-12
    Belgia-19
    USA-17
    Niemcy-85
    Polska-103

    Ps. Mogę również dorzucić znaczną ilość podwójnych podkładek.
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2866

    #2
    Czy mógłbyś napisać coś więcej o polskich podstawkach ?
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      Postaram się ale na numery katalogowe nie ma co liczyć gdyż takowego nie posiadam.
      Zwierzyniec-1(przestrzegaj instrukcji),Dojlidy-1(The spirit of Poland), Jabłonowo-1(Belfast),Strzelec-1(daj mi szansę) , Boss-1(Jedno stronna niebieska), Staropolski-1(Daj się namówić na staropolskie), Rybnik-1(Rybnicki full), Perła-1(Perła pils), Książ-1(Postaw na czarnego konia), Warszawa-2(Królewskie rządzi, najlepsze wspomnienia), Głubczyce-2(Brax w kształcie etykiety, Hammer i Brax w kegach), Kiper-2(pamiętaj o spotkaniu, zapisz sobie jej/jego numer), Kujawiak-2(nowa jakość, w zgodzie z naturą), Kormoran-3( Dobre piwo-świeże piwo, czysta rozkosz, spotkania bardzo konkretne), Łomża-3( Łomża zielona, Łomża notatki, Łomża eksport), Namysłów-6( Ryan Gostomski, Złoty denar ad 1321, Browar Namysłów w kształcie kapsla, N full, Zloty denar złoty smak, Ryan 1 cześć 30 wyrazów),Spiż-1, Fortuna-6(Wyróżnione medalem za jakość, Jego majestat chmiel-duch piwa, Full extra, Ratuszowe, Gnieźnieńskie, Czarne), Tychy-12( 6 piwnych opowieści, Tyskie gronie statki, Największe polskie piwo, O wy piwa Tyskie! Któż imiona..., Tyskie bractwo piwne, Tyskie gronie, Tyskie gronie pełny smak, pełna satysfakcja), Poznań- 9( 10,5 wyższa szkoła spożycia, jeszcze pięć 10,5, 10,5 nowe podwójnie chmielone, Lech sponsor generalny Sydney 2000, Lech Australian, Lech okrągła z dwóch stron 3 pokale, Lech nie jedno razem, Lech tajemnice złotego środka, Redd?s), Hevelius-2(Jan Hevelius spoglądając w gwiazdy widział więcej niż inni..., Hevelius classic z wystającą szyjką butelki), Leżajsk-2( Leżajsk powrót legendy, Leżajsk premium polonia a.d. 1525), Brackie-2(Bracki labirynt, okrągła zielona z napisem na środku Brackie), Warka-4(Tak smakuje piwo, ...sami swoi, Strong Browary Warka sp. z o.o. ,Strong produkowane według tradycyjnych metod...), Elbląg-5( Specjal tradycyjnie to co lubisz w tym piwie nie zmienia się...,EB premium quallity beer, EB można się bawić bez EB...,EB nigdy nic nie powie..., EB w przeciwieństwie do kobiet...), Żywiec-8(Żywiec Diabelski kurczak w potrawce, Tatra pil z jednej strony a z drugiej tatra mocna, Żywiec dziś wieczorem, zimna Tatra jako żywo piwo, Żywieckie muzeum humoru, Żywiec trade mark okrągła z dwóch stron to samo, Żywiec trade mark z wystającymi "nóżkami" i takim małym czymś na górze, Żywiec trade mark z wystającymi nóżkami tradycyjna receptura. Krystalicznie czysta woda...), Szczecin-5(10 w skali beauforta z chrupkami na rysunku, Narysowany Bosman bez alkoholowy w szklance i w butelce podmuch wiatru porywa kapsel i pianę, Bosman z narysowanym żaglowcem i napisami Bosman. Piwo jasne o złocistej barwie i szlachetnym, wyrazistym smaku..., 150 lat stuknęło z tyłu pytanie o liczbę lat browaru, Narysowany żaglowiec a pod nim 10 w skali Beauforta), Piast-Piast pij piasta, piwo z miasta podkładka w kształcie kapsla, Premium beczkowe World beer cup, Piast piwo stąd. Stąd ta legenda, Piast od 1893 żółta jedno strona podkładka), Okocim-14(4 części układanki dołączonej do gazet, Premium pils Zagłoba Okocim zbliża ludzi, Zagłoba premium pils, Okocim najlepsze z najlepszego, Okocim zielona zbliża ludzi, okocim zielona ten sam kształt co poprzednia czyli z czterema wybrzuszeniami tyle że bez napisów zbliża ludzi, Okocim polski szlachetny smak, Okocim piwo jasne czerwona kwadratowa etykieta, Light beer najlepsze z najlepszych niebieska kwadratowa, Okocim piwo świąteczne z Mikołajem na reniferze, Okocim piwo świąteczne zamiast Mikołaja szklanka z piwem), Kasztelan-1(Kasztelan kwadratowa z obu stron ten sam rysunek czyli herb browaru i napis Kasztelan).

      Uf W niektórych nawiasach zamiast słowa podkładka może być etykieta Mam nadzieję że to nikogo nie zmyli.

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        Polskie podkładki sprzedane.
        Zostały jeszcze zagraniczne do odsprzedania. Jest ich 270 upłynnię je za około 60 zł. Ale mogę się też potargować

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎