Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Siemiatycze, 11 Listopada, Piwny Świat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Siemiatycze, 11 Listopada, Piwny Świat

    Nieco byłem zaskoczony, biorąc pod uwagę rozmiar tegoz miasta. Na ulicy 11 listopada stoi sobie kiosk o takiejż nazwie. Sporo rodzajów piwa, niestety królują te najbardziej dostępne, także Perła, Zwierzyniec, Kuntersztyn, piwa z Łodzi, nieco zagranicznych wynalazków. Mam nadzieję, ze się rozwiną.
    Warte odnotowania zjawisko na ścianie wschodniej.
  • Zychu
    Member
    • 05-2005
    • 56

    #2
    Dawno nikt tam nie był?

    Niestety z piw polskich same koncerniaki, no i Łomża, chyba nie mieszcząca się jeszcze w tej kategorii. Z zagranicznych 2X Franziskaner (5,60zł), 2X Guinness, dwie promocje piw La Trappe 4+pokal (63,90zł)i 2+pokal (44,50zł).

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #3
      Trafiłem tam kilka dni temu. Z piw polskich istotnie nic interesującego (chyba, że Łomża i Perła) nie ma. Za to jest tam spory wybór rozmaitych piw belgijskich. Głównie w szpileczkach, kilka dużych butelek.

      Comment

      • Czapajew
        Junior
        • 11-2008
        • 7

        #4
        Nic dziwnego że tam piwa są z głównie z Belgii gdyż nawet kiedyś na onecie pisali że pół Siemiatycz tam siedzi, aczkolwiek zajrzę tam jak będę przejazdem

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #5
          Siedzieć, siedzą, ale piją zwykle najtańsze pilsy. Piwa dostępne w Siemiatyczach pochodzą z hurtowni Belgium's Best z Wrześni.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎