Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

17.07, godz. 19.00, Spiż

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    17.07, godz. 19.00, Spiż

    W związku z odbywającą się wtedy promocją książki "Piwnym szlakiem" (http://www.browar.biz/forum/showthre...857#post217857)Pepek zasugerował spotkanie - myślę, że propozycja nad wyraz słuszna
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • breslauer
    Senior
    • 05-2002
    • 2690

    #2
    Oczywiście, że słuszna !!! Tylko czy spotykamy się na górze, czy na dole? Nawet mam zamiar nabyć rzeczoną pozycję książkową ...

    Comment

    • Pepek
      Senior
      • 04-2003
      • 1499

      #3
      Zasugerowałem, więc będę, a moją nieobecność rzeczonego dnia o rzeczonej porze usprawiedliwić może tylko jakaś wielka tragedia typu obłożna choroba.
      Co do miejsca spotkania (góra czy dół), to chyba ustalimy konkrety później, acz wydaje mi się, że tego typu promocja raczej odbywać się będzie na dole.
      No to za kolejne spotkanie.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        breslauer napisał(a)
        Oczywiście, że słuszna !!! Tylko czy spotykamy się na górze, czy na dole? Nawet mam zamiar nabyć rzeczoną pozycję książkową ...
        Warto zakupić-kawał dobrej roboty


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Zbliża się czwartek, więc odświeżam temat Poznajdujemy się jakoś na dole, bo nie sądzę, żeby ta impreza odbywała się na świezym powietrzu. Może coś wygramy?
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            #6
            Ja prawie na pewno będę, razem z rodzinką z drugiego krańca polski. Szczegółów jeszcze nie znam, bo nie wiem jakie oni mają plany - ale na pewno chcą zobaczyć Spiża.
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Uwaga uwaga! Zapowiedział się telefonicznie również Radegast, dawno nie widziany forumowicz
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                #8
                Ja będę na pewno i nawet chyba uda mi się namówić małżonkę do przyjścia.

                Comment

                • Pepek
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 1499

                  #9
                  Czy całe wrocławskie Koleżeństwo wraz z gośćmi i rodzinami gotowe do spotkania? Ja (i Ktoś jeszcze) postaramy się być w ogródku chwilę po 18. Mam nadzieję, że się wszyscy jakoś znajdziemy.
                  Zatem za udane spotkanie

                  Comment

                  • breslauer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2690

                    #10
                    Ja będę z moją połową na 19.00 i będziemy się rozglądać na dole.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Ja i Slavoy będziem kole 19.00 na dole
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #12
                        Spotkanie baaaaardzo udane. Spotkanie z autorem książki też Oczywiście namawialiśmy go, żeby się zalogował na browar.biz, ale się okazało, że już jest zalogowany Browar rulez!

                        Chyba trochę się przepiłam pszenicą... a od rana w robocie
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • breslauer
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2690

                          #13
                          Veni, vidi, vici ...
                          Książki zakupione, gardła przepłukane - podczas promocji był konkurs wiedzy piwnej, a za prawidłową odpowiedź dostawało się piwo gratis; ponieważ nas nikt nie mógł zagiąć, więc tych darmowych piw uzbierało się ... dużo (specjalne podziękownia należą się także autorowi za jeszcze kilka dodatkowych Spiżowych piw ...).

                          Comment

                          • breslauer
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 2690

                            #14
                            No i warto jeszcze wspomnieć o tym, że tym razem pszeniczne było dobre, tak samo granatowe i jasne. Natomiast w ogródku mocne miało dziwny słodki posmak, którego do tej pory nie było. Tym razem mocne mi nie smakowało.

                            Comment

                            • Pepek
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 1499

                              #15
                              Zgadza się - spotkanie przednie, piwko wyśmienite (nawet to troche "inne" mocne), książka interesujaca. Równiez dziękuję wszystkim za birroprezenty.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎