Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reklamy piwa - avi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Reklamy piwa - avi

    Od czasu do czasu pewnie każdy z nas dostaje mailem ciekawe, śmieszne reklamy piwa, tak sobie pomyślałem, że dobrze by było umieścić je gdzieś w jednym miejscu i wiadomo dokąd me mysli powędrowały.
    Chyba dobrze by się stało aby na forum było miejsce gdzie każdy z nas mógłby takie filmiki umieszczać; wiem, ze to byłaby reklama no ale...zapytać się zawsze można
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Sam o tym myślałem, ale wydaje mi się że takowe reklamy zajmują dużo miejsca.
    Posiadam na twardym miejsce z różnego rodzaju download, które mi zajmuje w chwili obecnej jakieś 1,1 Gb.
    Myślę, że forum dużo pomoże jeśli zrobić temat z linkami, a ewentualnie powymieniać się listownie lub mailowo, bo te Mb ciężko przechodzą.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      niestety to za duże obciążenie łącza. więc przykro mi, ale na Browarze obecnie nie będzie to możliwe
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎