Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

26.07.03 - Piknik Piasta we Wrocławiu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mareks
    Senior
    • 05-2002
    • 1939

    26.07.03 - Piknik Piasta we Wrocławiu

    26 lipca koło Pergoli obok Hali Ludowej odbedzie sie Piknik Piasta. W programie karczmy piwneolska, czeska i niemiecka. Występu zespołów,gry i konkursy.
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Jak znam te piastowskie imprezy to coś mi te karczmy piwne czeskie i niemieckie podejrzane są - polegają pewnie na żarciu polsko-czesko-niemieckim, czyli golonka z grilla Bo żeby jakis obcy browar wpuścili to nie wierzę. Ale pojawie się, chocby z ciekawości Trza by się umówić na jakąś konkretną godzinę w konkretnym miejscu, ale myslę, ze teraz to jeszcze za wcześnie.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • breslauer
      Senior
      • 05-2002
      • 2690

      #3
      Taki piknik Piasta odbył się m. in. w Jeleniej Górze. Oto relacja ze "Słowa Polskiego":

      "Biesiadowanie
      JELENIA GÓRA W sobotę jeleniogórzanie biesiadowali z "Piastem" na stadionie przy ul. Złotniczej

      Na "Biesiadzie u Piasta" już od południa trwały konkursy - kto najdłużej utrzyma się na mechanicznym byku, kto szybciej wejdzie na dmuchaną wieżę do wspinaczki.

      Leniwi spędzali dzień siedząc w ogródkach piwnych w cieniu ogromnych parasoli i czekali na gwiazdę wieczoru - Krzysztofa Krawczyka.
      - Takie rozrywki są w mieście bardzo potrzebne. Można przyjść z małymi dziećmi, porozmawiać, może nawet potańczyć - mówiły Elżbieta Litwin i Zofia Kuczyńska z Zabobrza, które na festyn przyszły ze swoimi rodzinami.
      Mieszkanki Zabobrza oczekiwały w jednym z ogródków na występ Krzysztofa Krawczyka, który jest ich idolem. Miały nadzieję, że zaśpiewa piosenkę "Bo jesteś ty" ze swojej nowej płyty. Gwiazda wieczoru wystąpiła jednak jako ostatnia, dopiero o godz. 20. Wcześniej tradycyjne niemieckie piosenki z jodłowaniem wyśpiewywał zespół "Tyrolia Band", potem wystąpił "Novy Paka" z Czech.
      Śmielsi jeleniogórzanie brali udział w licznych konkursach z nagrodami. Panowie mogli zaprezentować sprawność fizyczną podnosząc pustą beczkę po piwie. Na konkurencję mieli 30 sekund.
      - Waży tylko trzynaście kilo, ale gdy się ją podniesie dziesięć razy, odczuwa się ten ciężar - opowiadał o wrażeniach 23-letni Artur Korzeniowski. Udało mu się podnieść beczkę 18 razy.
      Dzieci wolały spędzać czas na dmuchanych zjeżdżalniach czy ringu, na którym walczyły ogromnymi rękawicami.
      - Można się powygłupiać, pośmiać, spotkać ze znajomymi. Takie rozrywki są potrzebne w czasie wakacji - cieszyły się nastolatki Ania Rak i Dorota Śmigasiewicz.

      Katarzyna Magoń
      21. Lipca 2003 17:02"

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Hm, hm, ani słowa o piwie.... pewnie będzie Piast za 5 zł z plastiku
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Pepek
          Senior
          • 04-2003
          • 1499

          #5
          No to każdy sobie weźnie swoje szkło i będzie je przelewał. Nie wiem czy to nie będzie jedna z ostatnich okazji, by napić się wrocławskiego Piasta.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            No jasne, że własne szkło
            Trza się umówić na jakąś może końkretną już godzinkę i gdzie? Bo kurde zwyczajowo pod Iglicą to się możemy nie znaleźć. Ja w każdym razie będę krążyć na rowerku
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Pepek
              Senior
              • 04-2003
              • 1499

              #7
              Mnie tam odpowiadają godziny popołudniowe, gdyż przed południem odwiedzam giełdeczkę na Gnieźnieńskiej. Ustalenie pory i miejsca zbornego zostawiam Tobie Marusiu, bo to przecież poniekąd Twoja parafia. Damy sobie radę, jakoś się znajdziemy.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Proponuję 17.00 na przystanku tramwajowym przy ZOO.
                Kto za, kto przeciw? Proszę ewentualnie o konstruktywną wypowiedź, czyli z alternatywnym miejscem lub terminem, bądź i miejscem i terminem


                P.S. Może po prostu spotkajmy się w ****?
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Pepek
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 1499

                  #9
                  Przystanek przed zwierzakownią odpowiada mi jak najbardziej. A czy oficjalnego spotkania nie możnaby rozpocząć godzinkę wcześniej lub nawet półtorej? Chyba już wtedy wszyscy będą po obiedzie?

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #10
                    Właściwie to mi pasuje. Może być nawet 15.00
                    Poczekamy na głosy reszty.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Pepek
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 1499

                      #11
                      Rewelacja! Trzecia PM też mi pasuje. Moje śrubowanie godziny w dół uzasadnione jest tym, że 26.07 to też dzień św. Anny i "grozi" mi zaproszenie na imieniny do mojej sąsiadki zza ściany. Co prawda jeszcze nie mam oficjalnego zaproszenia, ale wolę jak to sie mawia: dmuchać na zimne. No i poza tym głupio by było tak wybrać się pod halę na spotkanie Zdolnego Śląska tylko na jakieś pół godzinki.

                      Comment

                      • jerzy
                        piwoholik
                        • 10-2001
                        • 4705

                        #12
                        Mi najbardziej pasuje 16; na 15 mogę się spóźnić. Oczywiście najpewniej przyjadę czyli rowerem.
                        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          To weź komórę, pikniesz smsem i podjadę po Ciebie na ten przystanek przy zoo i zawiodę na miejsce spożycia
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • jerzy
                            piwoholik
                            • 10-2001
                            • 4705

                            #14
                            Okay.
                            Będzie mnie to motywowało do szybkiej jazdy w kierunku Hali - bo im później dojadę, tym dłużej mogę czekać na zauważenie przez Ciebie mojego piknięcia...
                            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                            Comment

                            • Pepek
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 1499

                              #15
                              Zatem rozumiem, że głosami mniejszości większościowo ustaliliśmy porę na 15.00 i miejsce na przystanek przy ZOO. Po pozostałych biesiadników w porach poźniejszych będą wyjeżdżać tzw. patrole rowerowe. . Ja i W. będziemy wg ustaleń.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎