Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Przystanek Woodstock, 1.08.- 2.08. 03, Żary

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Przystanek Woodstock, 1.08.- 2.08. 03, Żary

    Impreza odbywa się w Żarach, na Lotnisku.

    Dzień pierwszy, 1.08.03, godz.12.00
    Killing Joke, Ra Ta Tam, Pabieda, Trawnik, Carrantuohill@ Goście, Kangaroz, Sweet Noise, RAW, Vader, Bakshihs i inni.

    Dzień drugi, 2.08.03, godz.12.00
    Floryda, Koniec Świata, Pizza Łomot, Molly's Gusher, 6 na 9, Hunter, Dżem, Acid Drinkers, Maleo i inni.
  • Ja2ger
    Senior
    • 10-2002
    • 177

    #2
    Oczywiśćie, że jade!!
    Jak zwykle wsiadam w pociąg dzień wcześniej - już tam zaczyna się zabawa
    Postanowienie na tego roczny Woodstock: w końcu nie zaspać na Acid Drinkers

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Ja2ger napisał(a)
      ....w końcu nie zaspać na Acid Drinkers
      Szczególnie, że występują już z nowym gitarzystą, Tomkiem "Lipą" Lipnickim, ex- liderem Illusion.

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #4
        robox napisał(a)
        Szczególnie, że występują już z nowym gitarzystą, Tomkiem "Lipą" Lipnickim, ex- liderem Illusion.
        Tak, a od kiedy??
        Illusion bardzo mnie się podobało parę lat wcześniej. A czy Tomek też śpiewa??
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          mwa napisał(a)
          Tak, a od kiedy??
          Illusion bardzo mnie się podobało parę lat wcześniej. A czy Tomek też śpiewa??
          Od maja, jak nie trochę wcześniej, Lipa jest w składzie kwasożłopów.
          Już kilkanaście koncertów razem grali a Lipnicki skupił się raczej na grze na gitarze.
          Ma też solowy projekt, który odbiega muzycznie od tego co grał z Illusion, Li-pa-li.

          Comment

          • Simon
            † 1964-2008 Piwosz w Raju
            • 02-2001
            • 993

            #6
            a pozostała część zespołu Illusion utworzyła zespół Oxy.Gen i wydała płytę.
            Simon

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • Ja2ger
                Senior
                • 10-2002
                • 177

                #8
                No i byłem - pojechalem za późno, wróciłem za wcześnie, ale byłem. Niestety było to spowodowane chorobą mojej drugiej połówki
                Przyznam, że tłum pobił rekord! Byłem ju na 4 Woodstockach i tyle wiery tam jeszcze nie było! Było Tyskie z dystrybutorami i lali 0,5l za 2,50zł i - w odróżnieniu od Piasta na Biesiadie - w Tyskim nie było wody!

                Comment

                • celt_birofil
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 09-2001
                  • 4469

                  #9
                  Smutny ciąg dalszy??
                  Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎