Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dział: Sklepy z piwem - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Dział: Sklepy z piwem - komentarze

    proszę o komentarze i propozycje rozwoju/zmian dot. działu "Sklepy z piwem".

    informacje "techniczne" i wprowadzone usprawnienia dot. powyższego działu opisuję w tym temacie
    (które oczywiście również proszę komentować i konstruktywnie krytykować tutaj )
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #2
    Bardzo dobrze zorganizowany dział, może tylko by tak na głównej stronie browaru zrobić odnośnik: SKLEPY (chyba, że jest a ja nie zauważyłem) co by ludzie mogli sobie z głównej strony tam wchodzić (nie tylko aktywni forumowicze).
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Postaram się jakoś zwerbować Piwosza i sklepik przy Inowrocławskiej, który odkrył Jerzy. Najlepiej, jakby każdy Wrocławianin przy okazji wizyt w tych sklepach nudził właścicielom, jaki to fajny serwis piwny ten browar.biz, żeby ludki nabrały poniekąd wcale nie wyssanego z palca przekonania, że browar.biz każdy zna - no, jesli nawet jeszcze nie każdy, to przecie to kwestia niedalekiej przyszłości...
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        z Piowszem jak na razie mi się nie poszczęściło w tym aspekcie, może Tobie i innym pójdzie lepiej (choć mamy tam sprzymierzeńca Weizenbieroszklankozbieracza, któremu Browar.biz obcy nie jest).

        w Opolu mieliśmy niezłego kandydata, ale sklep tak jak się pojawił tak i zniknął - tajemniczo szybko i niezapowiedzianie
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          wedle zaleceń Zythuma i głównych zainteresowanych postaram się bardziej uwidocznić tenże dział.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • pajda
            Gość
            • 05-2003
            • 6

            #6
            W Pruszkowie jest taki supermarket "Dragon". Mieszkancy tego miasta napewno go znaja. Jest osobna polka z piwem i oprocz pl znajdziemy tam tez czeskie (standard: staropramen - mniam, pilsner urq, budweiser) oraz bardziej egzotyczne japonia singapur (tiger), chiny, wietnam, afrykanskie etc. Sa tez rozne litrowce hiszpanskie, brytyjskie i irlandzkie redy i bittery (m.in. piwa importowane przez John King Polska z Brwinowa - btw. mieszkam na drugim koncu ulicy w stosunku do nich oraz sporo innego stuffu lacznie z japonskim Asashi rozlewanym w czechach czy kronenbourgiem 758ml :P

            Niestety oferta nie jest dokonca stala - ostatnio coraz wiecej brytyjskich i tych z polnocy, a znikaja azjatyckie.

            Teraz sobie wypoczywam w rodzinnym miescie - jak wroce pod wawe postaram sie dac dokladne namiary na ten market.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #7
              Sklepy poszczególne opisuj w Piwo-Gdzie, jest taki poddział na forum. Witamy w naszych szeregach
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #8
                Dział jest w sam raz, brakuje tylko dat aktualizacji, co jest ważne w przypadku oferty i promocji.

                Nie wiem, Art, czy już zapoczątkowałeś proces uwidaczniania tego działu , ale wydaje mi się, że powinien być on dostępny możliwie najbardziej łopatologicznie - np. jako osobny dział w pasku po lewej stronie strony głównej.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎