Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tyskie na medal

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Tyskie na medal

    Nie zuważyłem postów na ten temat,jeśli są z góry przepraszam.
    Jeżeli weżmiesz z butelki Tyskie zawieszkę,wypełnisz ją i dodasz:
    -10 kapsli-to masz szansę na 1 z 50 rocznych zapasów piwa Tyskie(360 puszek)
    -6 kapsli-1 z 3000 kufli Tyskie z kolekcji medalowej
    -2 kapsli-5000 otwieraczy
    Czas-do 30.09.03
    Promocję wypatrzyłem w Geant(Szczecin).
    Z pierwszej możliwości na pewno nie skorzystam.Pić Tyskie i to jeszcze z puszki-DRAMAT.To znaczy z żadnej,ale ta pierwsza mnie rozbawiła.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Chciałbym się zapytać gdzie są na butelce zawieszki??
    Jeśli chodzi o kapsle to z Groniego z butelki??

    Mam również nadzieję, że promocja nie będzie regionalna.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Nadruk na kapslu, taki jaki można spotkać na obecnym Gronim, czy specjalnie przygotowany na tą promocję?

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        robox napisał(a)
        Nadruk na kapslu, taki jaki można spotkać na obecnym Gronim, czy specjalnie przygotowany na tą promocję?
        Sprawdzę dzisiaj i dam odpowiedź-nie przyglądałem się,a w Szczecinie jest tylko Gronie i chodzi o butelkę
        Last edited by Pogoniarz; 24-07-2003, 16:42.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          #5
          w Chojnicach też to widziałem, choć z podobnych przyczyn jak i Pogoniarz nie zainteresowałem się tą promocją bliżej
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #6
            Mam nadzieję, że promocja dojdzie do nas, bo mam ze 8 tyś. tych kapsli.
            Ale już dzwoniłem do KP i nic nie wiedzą o promocji, więc pewnie to będzie regionalna promocja. A już miałem smak na roczny zapas.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #7
              Pogoniarz napisał(a)
              Sprawdzę dzisiaj i dam odpowiedź-nie przyglądałem się,a w Szczecinie jest tylko Gronie i chodzi o butelkę
              No byłem,ale nie napisałem-żółta kartka!
              Nie ma żadnych różnic w porównaniu ze spotykanym dotychczas(z nową szatą)piwkiem.
              mwa-to normalne, gdy jest tu zalew CO,KP szuka swoich możliwości ,by trochę rozruszać tutejszy rynek.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎