Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lwiwśka, Lwiwśke Micne (Strong)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Lwiwśka, Lwiwśke Micne (Strong)

    Lwowskie Mocne, alk 7.0%, ekstr 18%, kolor ciemno bursztynowy, klarowność całkowita, piana obfita, drobna, otrzymuję sie cienka warstwa na powierzchni, nasycenie CO2 w normie, zapach bardzo mocny chmielowy z domieszka spirytusu, w smaku bardzo dobre, gorzkie (da sie jednak wyczuc tę nieszczęsna nutke alkoholu) przyjemnie rozchodzi się w ustach, pozostawia bardzo miły smak.
    ogólnie piwo warte polecenia oraz spróbowania
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    U mnie ekstr 17.5 % i na etykiecie "Micne" nie "Strong". Wymienione w Żywcu.
    Kolor bursztynowy, klarowny.
    Nieduża, acz utrzymująca się pianka na powierzchni
    W zapachu przebija się spirytus, choć jest i stłumiona domieszka aromatu chmielowego
    Smaku nie rzuca na kolana (ot, mocny lager), ale dobre, goryczkowe, i tochę kopie...
    Nasycenie zupełnie akceptowalne i be zarzutu.
    Na pewno bym się za nim nie zabijał, ale wypiłem i na tym poprzestańmy
    Last edited by e-prezes; 24-06-2007, 19:28.

    Comment

    • SedesRambo
      Junior
      • 06-2009
      • 11

      #3
      Ja piłem Lwiwskie Miczne i jest bardzo dobre - ma wysoką zawartość extraktu 17,5 % Alk. 7 %
      Żubr Lwiwskie Obołon

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Nieakceptowalny dla mnie aromat i smak spirytusu przywołuje na myśl najgorsze eksperymenty jabłonowskiego browaru.
        Kiedyś warte degustacji, vide post becika

        Comment

        • Czapayew
          Senior
          • 10-2002
          • 1966

          #5
          Piwko przywiezione przez szwagra z wycieczki do Lwowa. Solidny strong, w smaku dominuje słodycz i goryczka, ale bez rewelacji.
          "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

          www.zamkoszlaki.com
          www.piwnekapsle.net

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎