Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Takie pytanie wakacyjne... [Olsztyn]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Renegat
    Senior
    • 07-2003
    • 134

    Takie pytanie wakacyjne... [Olsztyn]

    Failté!

    Pytanie wakacyjne głównie do Cyrkonii, ale też do innych piwolubnych ludków znad Łyny:
    Gdzie na Okopowej mogę znaleźć lokal "W murowanej piwnicy" bądź "murowana piwnica"? Dla ułatwienia dodam, że chodzi mi o miejsce gdzie grywa "Czerwony Tulipan". W swoim czasie przeszedłem w poszukiwaniu w/w lokalu i - kicha. No, może nie całkiem kicha bo w końcu wylądowałem w Carpenters Inn. Którego szczerze i otwarcie zazdroszczę.

    Slainté!
    Rene
    Ceterum censeo Heinekenam esse delendam.
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #2
    Myślę, że uzyskasz większy odzew jak ART przerzuci ten temat do Piwo-Gdzie (poddział: Szukam miejsca). Ja byłem kilkarotnie w Olsztynie ale włóczyłem się tylko po spelunkach.
    Last edited by zythum; 01-08-2003, 08:50.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Renegat
      Senior
      • 07-2003
      • 134

      #3
      Takie pytanie wakacyjne - suplement

      zythum napisał(a)
      Myślę, że uzyskasz większy odzew jak ART przerzuci ten temat do Piwo-Gdzie (poddział: Szukam miejsca). Ja byłem kilkarotnie w Olsztynie ale włóczyłem się tylko po spelunkach.
      No cóż, muszę przyznać, że jeszcze trochę mylą mi się "przegródki" do których najlepiej wrzucać listy. Za co poirytowanych z góry przepraszam.

      Co się tyczy głównego tematu - Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Urlop także. Odcinek pt. "Poszukiwacze zaginionej piwnicy" także i teraz przyszło mi zakończyć bez sukcesu. Pół zespołu "Czerwony Tulipan" zauważyłem nad Łyną w ogródku "Bambusowej Chaty", nijako mi jednak było przerywać im posiłek swoim trywialnym (dla nich) pytaniem. Trudno. Poszukam nastepnym razem. No i oczywiscie skończyło się w Carpenter's Inn.

      Slainté!
      Rene
      Ceterum censeo Heinekenam esse delendam.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎