Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słowacja, Liptovský Mikuláš

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Słowacja, Liptovský Mikuláš

    Tatralandia czyli Aquapark
    W każdy poniedziałek organizują KELT DAY. Bardzo się to kojarzy z pewnym gatunkiem I ja o tym nie wiem...
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #2
    Ups, to raczej temat do "Imprez"
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      jaki to ma związek z piwem, poza zbieżnością nazwy?
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        jadę jutro właśnie do mikulasza, może do rużomberoka. zna ktoś miejsca warte odwiedzenia?

        Comment

        • naczelnik
          Senior
          • 08-2003
          • 1884

          #5
          Narty nasmarowane, e- prezesie? Na Chopok uderzasz?
          Mordowni tam niemało. Dawno tam byłem , a piwo wtedy jeszcze mnie nie interesowało, ale...na jakiegoś ciekawego ciemniaka mogę się do Ciebie zapisać
          Popieram domowe browary!

          Polakom gratulujemy naczelnika

          Zamykam browar.
          Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

          gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            w temacie ogólnych informacji przydatna była strona Mikulasza - po polsku (m.in. informacja o tym, że muzea są nieczynne w niedzielę, sklepy na głucho zamknięte, poza hipermarketami, których jest tam 3; co ciekawe prawie "w kupie").
            w temacie knajp przydatna była stronka (już tylko po słowacku) Kam na piwo - wiele przydatnych informacji nawet dla nieobytych w języku słowackim, czyli godziny pracy, adres, ceny i rodzaje piw serwowanych, rodzaj lokalu i czy coś poza piwem można uświadczyć
            moje opinie:
            Furmańska Karczma - kawałek drogi od centrum, opodal (z tyłu budowli) kasztelu gdzie jakoby trzymano Janosika przed "rozprawą sądową" - tanie piwo 16-18 koron (Saris, Kozel jasny i Saris ciemny) , ciekawy wystrój (furmański ), w niedziele raczej bez tłoku, toaleta z zimną wodą, ale stosunkowo czysta.
            Rotunda - restauracja, ale nie za droga i czynna już od 10 rano. Blisko Rynku, jakieś 5 min. na butach od dworca. Wejście przez pasaż, w środku przestronna, dobrze oświetlona sala, dużo 4 os. stolików, ciut droższe piwo lane (23 korony), w szerokim wyborze (piłem Sarisa Tmawego, tylko taki ciemniak był), jedzenie znośne, ubikacja w porządku, choć też z zimną wodą.

            wybieram się do Rużomberoka za dwa tygodnie to odwiedzę może knajpy w Mikulaszu, które ze względu na godziny otwarcia nie było mi dane zwiedzić w tym Good Mood.
            Last edited by e-prezes; 31-01-2005, 15:56.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika celt_birofil
              Tatralandia czyli Aquapark
              W każdy poniedziałek organizują KELT DAY. Bardzo się to kojarzy z pewnym gatunkiem I ja o tym nie wiem...
              jest tam knajpa "U Kelta" stąd nazwa imprezy.

              Comment

              • scoroop
                Member
                • 08-2006
                • 54

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                jaki to ma związek z piwem, poza zbieżnością nazwy?
                sama tatralandia ma zwiazek z piwem taki ze mozna sie tam napic bylo kiedys tmavego bazanta z kija w przerwie miedzy bieganiem po goracych basenach na mrozie siedzac w samych kapielowkach . niestety nie ma szkla, ze wzgledu na bezpieczenstwo jest tylko plastuk :/
                wiele jest dobrych piw na tym świecie... czy starczy życia by ich wszystkich spróbować???

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎