Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Schultheiss, Schultheiss Lager Schwarz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yendras
    Senior
    • 12-2001
    • 2052

    Schultheiss, Schultheiss Lager Schwarz

    Berliner-Schultheiss-Brauerei GmbH, Berlin
    LAGER SCHWARZ
    alk. 5,0 % vol.
    but. 0,5 l
    Das frisch-würzige Berliner Original, Kult seit über 175 Jahren. Echt Berlin. Echt Schultheiss Bier.

    cena 0,55 EUR (we Frankfurcie nad Odrą)

    Kolor ciemnobrunatny. Obfita beżowa piana, nie pozostawia śladu po opadnięciu. Niewiele gazu. Zapach - tak mi się chciało pić, że zapomniałem powąchać Smak: intensywny, wytrawny, gdzieś w tle lekko "wędzony" posmak, żadnych słodkości. Dobre.
  • Borysko
    Senior
    • 02-2004
    • 1144

    #2
    Trochę się zawiodłem na tym piwie. Ciemny kolor obiecywał silne doznania. A tu zapach słaby, taki metaliczno - chmielowy. Piana kiepska, szybko opada do obrączki. Smak trochę lepszy od zapachu, ale też jakiś taki nijaki - nijaki taki . Spodziewałem się większej paloności. A jest tylko taka przymulona goryczka, nawet nie wiem, czy chmielowa czy z ciemnego słodu. Do tego pozostawia jakby słonawy posmak. Przynajmniej opakowanie ładne, w moim guście. Kolory etykiet zwiastują ciemną zawartosć. A, jeszcze jedno - cena 0,59 Euro.

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Aktualna fotka:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎