Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary prywatne: Chorwacja, Macedonia, Słowenia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • alph
    Senior
    • 03-2003
    • 195

    Browary prywatne: Chorwacja, Macedonia, Słowenia

    Czy ktoś zna browary prywatne lub restauracyjne w Chorwacji, Macedonii lub Słowenii. Nie sądzę aby ich było wiele i może uda mi się jakiś odwiedzić. Oczywiście mile widziane bliższe namiary....
    Przepraszamy...Podpis w trakcie tworzenia...
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    wymienie tylko po miejscowosciach bez nazw browarów
    Chorwacja?:Tisno, Dakovo, Nasice, Sesvetski Kraljević, Varaźdin

    SłoweniaPtuj, Velenje, Gornja Radgona, Slovenska Bistrica, Jesenice, Sentrupert, Lenart v Sloveskich Goricach, Stahovica, Brezje pri Mariboru, Dob pri Ljublani, Domzale, Ljubljana - Kratochwill, ljubljana - Murgle, Metava pri Maribori,Muta, Naklo, Nazarje, Nova gorica, Ptuj, Radlje ob Dravi, Semić, Skorno pri Sostanju, Slovenj Gradec, Smarje pri Jelsah, Velenje, Vojnik, Medvode, Portoroz.

    Jest to stan na 2000 rok, część może być zamknięta, mogą też być nowe, duża część z nich są to browary restauracyjne cos jak nasz Spiż czy Soma, napisz mi w jakich miejscowosciach będziesz to podeślę Ci na PW dokładne adresy.
    Aha, Kratochwill w Ljubljanie jest zaraz przy dworcu kolejowym, wspaniały browar z restauracją, świetne pszeniczne piwa, oczywiście duzych browarów nie wymieniałem
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      aha, w Macedonni nie mam jak na razie żadnych mikrusów, jest jeden w Bośni i dwa w Jugosławii
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Petrax
        Senior
        • 12-2001
        • 662

        #4
        Ja zareklamuję wafelkiem (Słowenia):
        Attached Files
        Last edited by Petrax; 07-08-2003, 17:44.
        In cervisia veritas
        http://www.ptxc.de.vu
        Пиво - вот мое экотопливо

        Comment

        • Harnas
          Junior
          • 10-2003
          • 16

          #5
          Czy któraś z wymienionych miejscowości znajduje się w okolicy Rijeki i półwyspu Pula? Wybieram się tam w najbliższym czasie i chętnie odwiedziłbym jakiś mały browarek, jeśli takowy istnieje.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Harnas
            Czy któraś z wymienionych miejscowości znajduje się w okolicy Rijeki i półwyspu Pula? Wybieram się tam w najbliższym czasie i chętnie odwiedziłbym jakiś mały browarek, jeśli takowy istnieje.
            a atlasik masz?
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • lzkamil
              kierowca bombowca
              • 01-2003
              • 3611

              #7
              Harnas, z Rijeki będziesz miał co prawda ponad 150 kilosów ale jak tylko będziesz mógł to się kopnij po to i to piweczko - gorąco polecam. A w ogóle kiedy się wybieracie do Utrechtu?
              Lepszy jabol pod okapem
              niż GŻ, CP i KP !


              Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

              Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

              Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

              Comment

              • Harnas
                Junior
                • 10-2003
                • 16

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                a atlasik masz?
                Atlasik mam, ale w atlasiku nie mam zaznaczonych wszystkich miejscowości z tych, które wymieniłeś, więc jeśli jedyną radą jaką dla mnie masz jest sarkazm, to ja za taką dziękuję.

                A w temacie, to na stronce http://beerme.com znalazłem kilka "brewpubs". Między innymi jeden w samej Rijece. Jak odwiedzę, to podzielę się wrażeniami.

                Lzkamil, no trzeba coś zaplanować. Myślę, że lato jest na to idealne

                Comment

                • crizz
                  ...
                  • 02-2003
                  • 1255

                  #9
                  Polecam tę stronę: ViaMichelin.com. Masz możliwość zaplanowania trasy i wydrukowania mapy.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎