Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trójmiasto!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    Trójmiasto!

    Właśnie przymierzam się do uwarzenia czegoś...ale nie mam dostępu do środków. A wolałbym zobaczyć i kupić od ręki ,niż przez internet. Zresztą chciałbym uwarzyć piwo ze słodu i chmielu (nie z ekstraktów), a ceny w sklepach internetowych za słód są przerażające... A z kąd wy macie słód
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23798

    #2
    przedzwoń do BalticMalt, masz ich słodownię w Gdańsku na ul. Promowej.
    tel. (058) 300 90 40
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Makaron
      Senior
      • 08-2003
      • 2107

      #3
      OK dzwoniłem ...miło mnie potraktowali ,ale nawet nie wiadomo czy ktoś będzie na tyle miły i będzie się bawić w sprzedaż kilku - kilkunastu kg słodu... zobaczymy mam zadzwonić jutro. Co do ceny
      ponownie nie dowiedziałem się niczego... argumentując ,że tutaj nie sprzedaje się słodu na kilogramy Zobaczymy!
      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

      Comment

      • Makaron
        Senior
        • 08-2003
        • 2107

        #4
        Nie sprzedadzą mi słodu... minimalna ilość jaką mogą sprzedać to 20-25 ton
        Zatem chcą mi go dać w ramach wspierania polskiego browarnictwa amatorskiego ;D hmmm na dobry początek wezmę z 15 kg... powinno mi wystarczyć
        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23798

          #5
          niestety z tym trzeba się liczyć ale widzę żeś jeszcze dobrze na tym wyszedł. jeśli wyjdzie Ci w miarę dobre piwko zanieś im (tj. Balticmaltowcom) butelkę, to będą Tobie napewno przychylniejsi w przyszłości!
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎