Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

o Harnasiu i Żywcu

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mefisto
    Gość
    • 08-2003
    • 7

    o Harnasiu i Żywcu

    Ludu...od mojej rejestracji będę dzielił się z wami moimi odczuciami ze spotkań oko w oko z piwkiem.Dzisiaj był Hanraś.Po magicznej cenie 2.29 nie spodziewałem sie kokosów,ale.....nie było tragicznie!Jak dla mnie to pianka za szybko schodzi.Kolor jest ładny, a smak zaspokajający.Gustuję co prawda w bardziej gożkich piwach,ale... no i nazwa.Kto wpadł na pomysł by tak piwo nazywać?? proponuję nazwać następny wchodzący na rynek produkt np. Janosik albo Gierekbez urazy dla ś.p. żelaznego Edka!!!
    No i żeby nie było to na wrocławskich Jatkach (polecam---niezły klimat) wypiłem Żywca.NIeeeeee jest to najciekawsza pozycja.Ja wiem...wielu siuę nim zachwyca,ale ja mówie nie.Coś w tym smaku nioe było ok.Według mnie oczywiście.Jeżeli czytasz to człowieku piwoszu a lubisz Żywca to podziel się swoimi odczuciami co do tego piwa.A swoją drogą to z piwem jest jak z seksem.Każdy facet powie "TAK" ale nie każdy będzie chciał jeszcze raz to samo.
    "Piwo to moje paliwo"
  • gumball
    Senior
    • 06-2002
    • 119

    #2
    Harnas jest w porzadku ale jako 3-4 piwko z kolei dzis tez go trawie i nie mam wiekszych zastrzezen z uwagi na cene. po za tym zubr w nowej szcie jakby lepiej smakuje, pozdrowki
    piwo - to lubię!

    Comment

    • gumball
      Senior
      • 06-2002
      • 119

      #3
      a co do zywca to nie pilem go hoho ze 2 lata
      piwo - to lubię!

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        A co mają piwa Harnaś i Żywiec do piw z browarów domowych ?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Mefisto - prośba - pisz konkretnie i na trzeźwo: do tego w dziale Piwo-Konkretnie. Bądź tak miły i przydzielaj swoje wypowiedzi do odpowiedniego tematu związanego z danym piwem. Używaj wyszukiwarki i listy piw żeby ułatwić sobie odnajdywanie wątków dotyczących wybranych piw, ten temat idzie do zamknięcia.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎