Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tydzień Kultury Beskidzkiej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • breslauer
    Senior
    • 05-2002
    • 2690

    Tydzień Kultury Beskidzkiej

    Miałem okazję zajrzeć na chwilę w dniu 1 sierpnia na imprezę pt. Tydzień Kultury Beskidzkiej w Szczyrku. To w zasadzie taki duży jarmark, który odbywa się co roku.
    Generalnie wyglądało to tak: na terenie pikniku były porozstawiane stoiska różnych firm masarskich, gdzie na grillu smażyły się najróżniejsze produkty (łącznie z całymi prosiętami), były także stoiska gastronomiczne firmowane przez domy wczasowe i restauracje ze Szczyrku. I do każdego takiego stoiska był przyklejony nachalnie nalewak z Żywcem. Żywiec był wszędzie !!! Z boku zauważyłem jednak też stoisko Tyskiego. Ale co ciekawe, obok nalewaka Tyskiego był nalewak Warki - ot, ciekawostka.
    Ogólnie mnie ten wystrój zniesmaczył - do tego jeszcze doszły panienki nalewające tegoż Żywca z minami cierpiących królewien, przeświadczone, że nalewają najlepsze piwo świata ...
    Z punktu widzenia piwosza nie było tam czego szukać.
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    #2
    Odp: Tydzień Kultury Beskidzkiej

    breslauer napisał(a)

    Z punktu widzenia piwosza nie było tam czego szukać.
    Zgadza się że tylko z punktu widzenia piwosza bo TKB w połączeniu z Międzynarodowym Festiwalem Folkloru Ziem Górskich tworzy jedną z największych na świecie imprez tego typu.
    bez brody...

    Comment

    • breslauer
      Senior
      • 05-2002
      • 2690

      #3
      Zgadza się - ja pisałem tylko z punktu widzenia piwosza. Wiem, że ta impreza ma długie już tradycje (słyszałem od żony). I bardzo żałuję, że musieliśmy przerwać urlop i nie mogłem być kilka dni dłużej na TKB.
      Żałuję też, że nie dali chociaż jednego nalewaka z Brackim.

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #4
        breslauer napisał(a)
        Zgadza się - ja pisałem tylko z punktu widzenia piwosza. Wiem, że ta impreza ma długie już tradycje (słyszałem od żony). I bardzo żałuję, że musieliśmy przerwać urlop i nie mogłem być kilka dni dłużej na TKB.
        Żałuję też, że nie dali chociaż jednego nalewaka z Brackim.
        W tym roku była 40 edycja TKB. A browar Żywiec jest sponsorem generalnym
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #5
          Ja rozpaczam, bo nie dostałem w tym roku urlopu. Może za rok.
          A byłem rok temu i było naprawdę super.
          Wisła w miesiącu sierpniu jest naprawdę urocza, a przy rzece jest naprawdę dużo nalewaków Brackiego. W zeszłym roku wygrałem nawet za popijanie tego trunku koszulkę.
          Do następnego razu.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #6
            mwa napisał(a)
            Wisła w miesiącu sierpniu jest naprawdę urocza, a przy rzece jest naprawdę dużo nalewaków Brackiego. Do następnego razu.
            A widzisz, ja byłem tylko w Szczyrku, niestety ... do Wisły już nie zdążyliśmy ...

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              breslauer napisał(a)
              A niestety ... do Wisły już nie zdążyliśmy ...
              że o Bielsku-Białej nie wspomnę
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • marcopolok
                Senior
                • 10-2001
                • 2334

                #8
                celt_birofil napisał(a)
                W tym roku była 40 edycja TKB. A browar Żywiec jest sponsorem generalnym
                nie ma co krzywić ryjka bo dzieki temu bilety były po 2 zł zamiast po 20
                bez brody...

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎