Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.09.13 - Freistadt [Giełda w Austrii....?]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grzegorz_J_bie
    Senior
    • 04-2002
    • 261

    2003.09.13 - Freistadt [Giełda w Austrii....?]

    Cześć czy ktoś zna konkrety dotyczące giełdy w Austrii miasto na F;-), która ma się odbyć 13 września ??
    beermats_mezyk@op.pl
  • ppns
    Senior
    • 10-2002
    • 1737

    #2
    Kolego Grzegorzu !!!!

    Podaj cokolwiek o mieście F ( przynajmniej pełną nazwę miasta ) i inne newsy w temacie giełdowo-piwno-austraickim. Nie wiem nawet niestety , co mam wklepać w niemieckojęzyczne internetowe wyszukiwarki , by coś znaleźć w omawianym temacie.....

    Więcej dokładności i informacji w zakładanym temacie .
    Sam termin giełdy nie ułatwia sprawy.
    piwoppns@wp.pl

    Comment

    • Petrus
      Senior
      • 10-2002
      • 381

      #3
      Jest to giełda w miejscowości Freistadt organizowana przez IBV
      Internationaler Brauereikultur-Verband.Terminy tej giełdy oraz innych
      można znaleść na czeskiej stronie www.pivety.cz
      W sumie na naszym browarze też te terminy powinny być podane.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        ale przecież nie ma problemu abyś podsyłał info o pobliskich giełdach - jeśli piszesz że powinny takie informacje być u nas a Ty o nich wiesz - to nasuwa się jeden wniosek: działaj!
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Grzegorz_J_bie
          Senior
          • 04-2002
          • 261

          #5
          Wysłałem maila do IBV z prośbą aby przysłali m dokładny adres i godziny otwarcia giełdy. Czekam i czekam, ale odpowiedzi nie ma!! Może ktoś zna konkrety dotyczące tej giełdy??
          beermats_mezyk@op.pl

          Comment

          • Grzegorz_J_bie
            Senior
            • 04-2002
            • 261

            #6
            Czy ktoś z Forumowiczów wybiera się do Freistadu?? Ja jade!!Jade, jade, jade :-)!!!!
            beermats_mezyk@op.pl

            Comment

            • ppns
              Senior
              • 10-2002
              • 1737

              #7
              Już wszystko jasne

              Po rozmowie telefonicznej z browarem mam informację :

              Giełda odbywa się 8.00-13.00 , w browarze , na drugim piętrze.
              Jest dokładnie oznakowane.

              Adres :

              Braucommune in Freistadt
              Promenade 7
              A-4240 Freistadt

              Freistadt ma 7.000 mieszkańców , więc łatwo raczej trafić.


              A na meila wysłąnego na skrzynkę e_BOX IBV także nie dostałem odpowiedzi. Niemiecki porządek
              piwoppns@wp.pl

              Comment

              • Grzegorz_J_bie
                Senior
                • 04-2002
                • 261

                #8
                Serdeczne dzięki!! Każdy kto będzie na giełdzie napewno rozpozna mnie po koszulce browaru z moim nickiem!!
                beermats_mezyk@op.pl

                Comment

                • Grzegorz_J_bie
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 261

                  #9
                  Już jestem. Giełda była SUPER. Raj dla Deklarzy czyli dla mnie!! Ogólna liczba Polaków 5 w tym ja!! Mnóstwo nowych podstawek plus masowa wymiana z włochami!! Wszystkim polecam tą giełde ogólnie było zarąbiście!!
                  Last edited by Grzegorz_J_bie; 13-09-2003, 22:42.
                  beermats_mezyk@op.pl

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎