Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mini Browary w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mario123
    Senior
    • 01-2003
    • 250

    Mini Browary w Warszawie

    W najblizszych dniach bede w Warszawie i stad moje pytanie. Czy oprocz browaru restauracyjnego SOMA sa jakies inne mini browary? Slyszalem, ze Spiz ma filie, jednak nie znam adresu.
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #2
    Z tego co mi się wydaje, to filia Spiża znajduje się w wieżowcu Electrimu (ten niebieski obok Marriota) ale nic obciąć za wiarygodność tej informacji sobie nie daję
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #3
      Dokładnie tam się znajduję ale nie wiem czy jeszcze jest czynna. Jeżeli tak to czynna była tylko do godziny 18.00
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #4
        Odp: Mini Browary w Warszawie

        mario123 napisał(a)
        W najblizszych dniach bede w Warszawie i stad moje pytanie. Czy oprocz browaru restauracyjnego SOMA sa jakies inne mini browary? Slyszalem, ze Spiz ma filie, jednak nie znam adresu.
        Jedno mnie niepokoi.
        Przyjeżdża Forumowicz do Warszawy i zamiast rzucić hasło, że chce się napić z tutejszymi jakiegoś piwka i aby go zaprowadzili tam, gdzie chce to on zadaje jakieś pytania
        Odludek jakiś cy cuś
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23794

          #5
          eh, Ahumbo przedzasz, może Kolega jeszcze nie zadomowił się na tyle w Browarze.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Ażeby rozwiać wątpliwości: w Warszawie jest.AŻ 1 MIKROBROWAR którego nazwa brzmi - jak wiesz - Soma i znajduje się przy ul. Foksal. Jeśli chodzi o tzw. filie to jest (chyba jeszcze istnieje?) filia Spiża w biurowcu Elektrimu i chyba już ruszyła filia Somy w Galerii Mokotów ale takie lokalizacje nie zachęcają mnie do ich odwiedzin.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              #7
              ART napisał(a)
              eh, Ahumbo przedzasz, może Kolega jeszcze nie zadomowił się na tyle w Browarze.
              dlatego napisałem, że to mnie niepokoi a nie jestem oburzony
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • BROWARIEC
                • 10-2002
                • 429

                #8
                iron napisał(a)
                Z tego co mi się wydaje, to filia Spiża znajduje się w wieżowcu Electrimu (ten niebieski obok Marriota) ale nic obciąć za wiarygodność tej informacji sobie nie daję
                Gwoli ścisłości:
                - wieżowiec posiada napis ELEKTRIM (FCJP ) i co najlepsze nie należy do Elektrimu , tylko do Animexu albo do Banku Handlowego (pewności nie mam ), ul. Chałubińskiego 8,
                - ale nic z adresu nie wyjdzie, ponieważ Spiża już tam dawno nie ma. Został zlikwidowany co najmniej pół roku temu i na pewno nie robiono tam piwa tylko kawę dla "bysnesmenóf"
                Żadna płaca nie hańbi...
                ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • bryszard
                  Junior
                  • 08-2003
                  • 20

                  #9
                  Z tego co wiem to obecnie filia Spiżu w Warszawie jest nieczyna!

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23794

                    #10
                    co napisał Browariec w poście wyżej
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Agnes
                      Member
                      • 10-2001
                      • 32

                      #11
                      BROWARIEC napisał(a)
                      Gwoli ścisłości:
                      - wieżowiec posiada napis ELEKTRIM (FCJP ) i co najlepsze nie należy do Elektrimu , tylko do Animexu albo do Banku Handlowego (pewności nie mam ), ul. Chałubińskiego 8,
                      - ale nic z adresu nie wyjdzie, ponieważ Spiża już tam dawno nie ma. Został zlikwidowany co najmniej pół roku temu i na pewno nie robiono tam piwa tylko kawę dla "bysnesmenóf"
                      Wlaścicielem budynku przy Chałubńskiego obecnie jest firma Metropol.

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #12
                        Widzę że z tematu mikrobrowarów (chyba raczej: mikrobrowaru) w W-wie przeszliśmy do kwesti administracyjno-własnościowych warszawskich budynków - czy naprawdę kogoś to interesuje ?
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • mario123
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 250

                          #13
                          Dzieki za informacje dotyczace Spiza w Warszawie.

                          Udalo mi sie wyjechac do Warszawy w ostatni piatek i odwiedzic browar Soma. Maja aktualnie 2 rodzaje piw: Pils oraz Pale Ale po 9 zl. Pszeniczniaka ma nie byc do konca roku.
                          Piany brak, zapachu tez, a smak nawet dosyc dobry. Smakowalo mi bardziej niz moje pierwsze uwarzone z gotowca firmy Cooper. Moje w ogole mi nie smakuje (piana i zapach tez kiepskie) i nie wiem czy cos zepsulem, czy ten slod jest taki kiepski.

                          Co do spotkania w Warszawie, to bylo to trudne do zrealizowania, poniewaz do konca nie znalem terminu wyjazdu sluzbowego i nie wiedzialem czy uda mi sie w ogole znalezc troche czasu na wypicie piwa.
                          Komentarz jednego z przedmowcow jest nieprzyjemny i malo trafny. Czlowiek grzecznie pyta i zostaje nazwany odludkiem. Takie zadzieranie nosa nawet zniecheca do organizowania spotkan w przyszlosci.

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            #14
                            mario123 wybacz Ahumbie bo miał on same dobre rzeczy na myśli. Po prostu chciał się spotkać co jest tradycją forumową gdy przyjeżdża do Warszawy nowy forumowicz. Przy okazji Ahumba ma specyficzne poczucie humoru ale człowiekiem jest przedobrym i przemiłym. NIe traktuj wszystkiego co się dzieje na forum tak bardzo poważnie bo każdy z nas jest inny ale na pewno Ahumba nie chiał Cię urazić w żaden sposób. Z nadzieją, że następnym razem będziesz miał chwilkę i udamy się wspólnie na piwo do Rybitwy.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              #15
                              zythum napisał(a)
                              mario123 wybacz Ahumbie bo miał on same dobre rzeczy na myśli. Po prostu chciał się spotkać co jest tradycją forumową gdy przyjeżdża do Warszawy nowy forumowicz. Przy okazji Ahumba ma specyficzne poczucie humoru ale człowiekiem jest przedobrym i przemiłym.

                              No może czasem zbyt gadatliwym, ale to juz kwestia gustu.

                              mario123 - nie mam do dodania nic innego ponad to co napisał Zythum, no może dodam tylko to, że jak chcesz się obrazić na forumowiczów i bojkotować spotkania z Nimi, to masz takie prawo i nikt Ci go nie odbierze
                              No i jeszcze taki drobiazg - jeżeli chodzi o spotkanie, to raczej my jako miejscowi byśmy je organizowali, a nie Ty jako przyjezdny byś w nim uczestniczył(z Twojej strony wystarczyłaby deklaracja chęci spotkania). A nam nie brakuje chęci do organizowania spotkań
                              Last edited by iron; 01-09-2003, 11:12.
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎