Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Royal Unibrew, Royal Export

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Royal Unibrew, Royal Export

    Piwo chyba reprezentacyjne z browaru Ceres, alkoholu ma 5,8%, info o ekstrakcie brak.
    Co tu dużo pisać zdecydowanie gorsze od wersji Selection. Piana fatalna, znika od razu, gazu na początku sporo potem coraz mniej. Co do smaku to po prostu zupełnie bezsmakowe, chyba nawet bardziej niż Tyskie czy Żywiec. Kompletny brak czegokolwiek, jakiś nutek smakowych, nawet goryczka jest słabo wyczuwalna, moge powiedzieć że zawiodłem się na tym piwie, jedynie barwe ma ładną, ładniejszą niż mocniejszy odpowidnik. Ogólnie piwo jednak nieciekawe, słabo umilało mi mecz Polska Łotwa, dobrze że nasi wygrali przynajmniej.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD
  • Petrax
    Senior
    • 12-2001
    • 662

    #2
    Mój Ceres Royal Export to chyba inna wersja, niż opisywana wyżej przez Piwofila.

    Puszka 330ml, alkohol 5,6%, ekstrakt ??, przywiezione przez znajomego z Danii

    Kolor: jaśniutki, słomkowy, klarowne
    Piana: dość sztywna, ale szybko opada, zostawia ślady
    Gaz: w sam raz
    Zapach: chmielowo-owocowy, niewyraźny
    Smak: w ustach wyczuwalna mocna goryczka, po przełknięciu czuć posmak słodowy, kwaskowe, lekko owocowe, bez rewelacji, ale na pewno lepsze niż Tyskie

    Ogólnie: 3,5 (1-5)
    In cervisia veritas
    http://www.ptxc.de.vu
    Пиво - вот мое экотопливо

    Comment

    • Petrax
      Senior
      • 12-2001
      • 662

      #3
      Oto i rzeczona puszka:
      Attached Files
      In cervisia veritas
      http://www.ptxc.de.vu
      Пиво - вот мое экотопливо

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Ja piłem butelkowe.Było wytrawne,mocno goryczkowe z posmakiem jakby lekko winnym.Goryczka z czasem zaczyna za bardzo dominować co jest niezbyt przyjemne.Smak sugerował mocniejsze piwo.

        Comment

        • bolek1970
          Senior
          • 12-2005
          • 179

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
          Ja piłem butelkowe.Było wytrawne,mocno goryczkowe z posmakiem jakby lekko winnym.Goryczka z czasem zaczyna za bardzo dominować co jest niezbyt przyjemne.Smak sugerował mocniejsze piwo.
          Kolega kloss trzy lata temu opisałto piwko i ja mimo tego, że piłem wczoraj muszę się zgodzić, że jest sporo smaku w tym piwku, wręcz sprawiało wrażenie mocniaka. To nie byłoby dziwne, gdyby nie kolor, który zapowiadał tylko cieniutkiego pilsika, a ja byłem tą goryczką, owocami, słodowością tylko zaskoczony na duży plus. No cóż, Duńskie piwka zawsze były o te 0,5 punkta lepsze od Szwedzkich i nawet taki standartowy browarek może miło zaskoczyć.
          Polecam pasżerom promów z Danii do Niemiec....
          Last edited by bolek1970; 08-05-2006, 13:54.

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #6
            Piwo:
            Attached Files
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • lycaster
              Senior
              • 05-2008
              • 130

              #7
              Mi trafiła się puszkowa wersja. Wszystko byłoby ok gdyby nie ten dziwny posmak. Niby goryczka poprawna ale jednak coś jest nie tak. Aczkolwiek ze wszystkich wypitych "skandynawów" z pewnością jedno z lepszych.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎