Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zdjęcia dystrybutorów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ja2ger
    Senior
    • 10-2002
    • 177

    Zdjęcia dystrybutorów

    Posiadam zdjęcia dystrybutorów do piwa, chyba z jakiegos katalogu wyjęte. Mam ich 20 (dużo? mało?). Czy istnieje jakaś ścieżka birofilistyki, zajmująca się czymś takim? Jest tu jakiś przedstawiciel takowych?
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #2
    Ja staram się robić zdjęcia szynkwasów i dystrybutorów w knajpach do których chodzę. Często jednak sprzedający piwo nie chcą się na to zgadzać
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • dziku
      Senior
      • 12-2002
      • 1992

      #3
      zythum napisał(a)
      Ja staram się robić zdjęcia szynkwasów i dystrybutorów w knajpach do których chodzę. Często jednak sprzedający piwo nie chcą się na to zgadzać
      Mam to samo... Tylko w "Rybitwie" ze zdjęciami nigdy kłopotów nie było. Ale nieraz im lepsza knajpa tym bardziej właściciel się takiego zdjęcia boi czy wstydzi. Oczywiście "nic na siłę" z większością udało mi się spokojnie dogadać.
      Dziku


      Comment

      • Ja2ger
        Senior
        • 10-2002
        • 177

        #4
        Ja jednak nie mówie o zdjęciach dystrybutorów w knajpach, tylko zdjęciach katalogowych, reklamowych, prospektowych. Są to stojące dystrybutory na jakims "fotograficznym tle". Są przy nich jeszcze numery katalogowe. Są to między innymi dystrybutory: Alcazar Premium, Guinness, Tropical, Keler Bock, Dab, Paulaner, Heineken. Naogół wyglądające jak z porcelany. Jak tylko uda mi się zrobić skany, to zamieszcze, bo niektóre są naprawde ciekawe, np. Guinness w kształcie dolomitu (o ile pamietam jak ten kształt sie nazywa).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎