Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Siemiatycze, Grodzieńska 28, Bar Ewa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Siemiatycze, Grodzieńska 28, Bar Ewa

    Miasto na południu województwa podlaskiego, blisko do Buga. Dla mnie stacja przesiadkowa. Oczekując na transport szwędam się po nim. Najbliższa knajpa ok. 100 m od dworca, byłem tam dawno i nie podobało mi się. Przy drodze prowadzącej do centrum restauracja i bar "Oleńka", ale także mnie tam nie zaniosło. Dla wielbicieli Dojlid pozostaje restauracja "Metro" przy głównym placu. Akurat była tam impreza zamknięta.
    Poszedłem więc do lokalu, który mnie nigdy nie zawiódł.
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Bar "Ewa"

    Mała knajpka przy ulicy prowadzącej z dworca do centrum. Blisko tego pierwszego. Drewniana buda z zadaszeniem. Proste ławy, stoliki, jakieś automaty do gry. Leją: Łomżyńskie 2,5zł za 0,5 litra oraz Królewskie 2,7 zł za 0,5 litra. Ponadto butelkowe, mocne alkohole. Klimat pryzjazny wielu Forumowiczom: swojsko-mordowniany. Sami swoi, młodzi, starzy, kobiety z dziećmi. Mnie obcinali, ale bez wrogości. Łomzyńskie bardzo mi smakowało.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎