Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Krótka historia zjazdów forumowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Krótka historia zjazdów forumowych

    A zaczęły się zjazdy od Srebrnej Góry w czerwcu 2001. Poprzedzone długą wymianą korespondencji, obawami, czy sobie przypadniemy do gustu.... przed zjazdem prawie nikt się nie znał (oprócz mnie, bo znałam prawie wszystkich dzięki spotkankom we Wrocławiu na piwku)

    Uczestników było jeno czternastu (plus dwa psy), w pierwszy dzień cały czas lał deszcz, ale impreza była taaaaaaka

    Obecni:
    Yemiołka
    Jano
    Krzysiu
    Marusia
    Maryhh
    Magdusia
    Radegast
    Kieliszek
    Gul-Gul
    Dorota
    Sensor
    Simon
    Art
    Gocha
    Łajka
    Pako

    Drugi zjazd to był Lubomierz, w sierpniu tegoż roku. Tak jak i pierwszy, pod egidą Piasta, który zapewniał nam utrunkowienie się bezpłatne Skład imprezy podobny.

    Trzeci zjazd był na początku października tegoż roku - jacys kurcze nienasyceni byliśmy - w Sułowie, niedaleko Milicza. Pod pretekstem grzybobrania piwkowaliśmy sobie pod dębami, które podstępnie podrzucały nam żołędzie do kufli. Skład imprezy poszerzył się o m. in. Pieczarka i Irenę, Fruńkę, Kudłatego. Impreza dalej pod egidą Piasta.

    Czwarty zlocik to był w lutym 2002 u Gul-Guli w Łubnianach. Uczestniczyli w nim Art, Gocha, Marusia, Gul_Gul, Dorota, Maryhh, Magdusia, Krzysiu, Yemiołka, Jano i Slavoy. No i jeszcze córka Gul-Guli Marta i pies Pako Piwo: Namysłów.

    Potem (i wcześniej też) była cała masa podzlocików i zjaździków, podsumowanych w Jezierzanach, pod koniec września 2002. Piwo: Namysłów i Lwówek. Grono coraz szersze - było nas tam ok. 25 osób.

    Po za tym - spotykamy się na wszystkich giełdach w mniej lub bardziej licznym gronie. O ostatnim zlocie nie piszę, bo jest a świeżo, a uczestników było kole 40. Z roku na rok siła nas! I tak trzymać!
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Ten temat jest zaproszeniem do wspomnień uczestników tych spotkań
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • yemiołka
      Senior
      • 02-2002
      • 1012

      #3
      Odp: Krótka historia zjazdów forumowych

      Marusia napisał(a)
      Czwarty zlocik to był w lutym 2002 u Gul-Guli w Łubnianach. Uczestniczyli w nim Art, Gocha, Marusia, Gul_Gul, Dorota, Maryhh, Magdusia, Krzysiu, Yemiołka, Jano i Slavoy. No i jeszcze córka Gul-Guli Marta i pies Pako Piwo: Namysłów.
      no i jeszcze jedna latorośl forumowa o dużej liczbie postów - niejaka Maja! bardzo pięknie się komponowały z Martą na Krzysiu.......


      korzystałaś ze źródeł, czy masz to wszystko wryte do bólu w pokładach świadomości???
      **** zbliża ludzi... :-]

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Odp: Odp: Krótka historia zjazdów forumowych

        yemiołka napisał(a)
        no i jeszcze jedna latorośl forumowa o dużej liczbie postów - niejaka Maja! bardzo pięknie się komponowały z Martą na Krzysiu.......


        korzystałaś ze źródeł, czy masz to wszystko wryte do bólu w pokładach świadomości???
        No, zapomniałam o Maji, przepraszam
        Mam wyryte w pokładach, ale jak widać nie bardzo szczegółowo
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #5
          Mój pierwszy zlot to Jezierzany - najpierw dłuuuuga droga samochodem (biedny Slavoy ), po drodze odwiedzone liczne browary (np.: Bartek i EDI). Na miejscu szybko okazało się, że piwo naprawdę łączy ludzi - wszak jesteśmi zupełnie inni a szybko nastąpiła integracja której zwięczeniem były ogniska. Na giełdę w Chojnowie większość forumowiczów dotarła, cóż ja dotarłem już po Giełdzie ale jeszcze spotkałem część towarzystwa. Na miejscu kolejne ognisko, kąpiele w jeziorze co twardszych forumowiczów, podchwytliwe żarty Piwowara, zdobywanie nielegalnego drewna przez ekipę przemytników wskład której wchodzili między innym pewien góral i pewien administrator który dawał zły przykład Do tego Jezierzany Blues (Gul Gul podobno ma to nagrane??) czyli popisy wokalne. I wiele wiele wiele innych ciekawych zdarzeń. Upppsss a teraz sobie przypomniałem, że nie pamiętam jak wróciłem do domu?
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • yemiołka
            Senior
            • 02-2002
            • 1012

            #6
            FCJP terror

            do boju, do boju, FCJPterror


            zythum napisał(a)
            zwięczeniem były ogniska. , a Marusia: Maji!! [A FE!!]
            taaa, ogniska były zwieńczone jęczeniem, wszystko się zgadza

            no i każdy zlocik miał element składowy w postaci wycieczki krajoznawczej z udziałem przynajmniej części uczestników, w czasie której zawsze się ktoś gubił [jeśli był wśród nas Kieliszek - to standardowo on];
            od kiedy pojawił się Zygmuś nastąpiła intensyfikacja atrakcji - negliże, podarte łaszki i te sprawy, eh...

            napijmy się, bracia i siostry, za te pięęękne chwile
            **** zbliża ludzi... :-]

            Comment

            • pjenknik
              • 08-2001
              • 3388

              #7
              Nie wiem czy można to zaliczyć do zlotów, albo mini zlotów, ale giełda w Świebodzicach w marcu 2002, spotkanie po giełdzie i wizyta w ****. Tam też było ze 20 osób.
              A jeżeli nie to pierwsze są Jezierzany dla mnie. Sułów z wiadomych powodów nie wypalił
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                O kurcze, ale plama z tą Majiją Coś mi się pozajączkowało

                Pjenknik, myślę, że spotkania po giełdzie w Świebodzicach są jak najbardziej też zlotami. Tylko gdzie my się spotkamy w przyszłym roku po giełdzie, skoro **** zamknięty
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  #9
                  O tak zabawa (zabawy bo były dwie po Giełdach) w *****-e po Giełdzie to było to. Koncercik i szał ciał
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • yemiołka
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 1012

                    #10
                    ... i ktoś wszedł cicho na plecach
                    **** zbliża ludzi... :-]

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      #11
                      Jak gdzie? "Pod Strzechą"?
                      Albo w Black Moustache City - plan wycieczki: pociąg krajoznawczy Wrocek - Black Moustache City, szybki przemarsz, ok. 1 km do "Trupka"
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #12
                        zythum napisał(a)
                        Upppsss a teraz sobie przypomniałem, że nie pamiętam jak wróciłem do domu?
                        Zapytaj Miłki. Chyba, że ze względu na brak nogawki w Twoich spodniach wybrała inny wariant powrotu
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • maryhh
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 1895

                          #13
                          a czy odbyło sie kiedyś jakieś spotkanie forumowe na śniegu?
                          jeśli nie to trzeba takowe zorganizować zakończone lepieniem admina ze śniegu
                          Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                          "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                          do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                          Comment

                          • pjenknik
                            • 08-2001
                            • 3388

                            #14
                            Krzyś proponował jakiś najazd na podopolszczyznę na przełomie listopada i grudnia, żeby tylko śnieg dowieźli
                            Jak sprecyzuje datę będziemy przyjmowali zapisy.
                            Last edited by pjenknik; 10-10-2003, 10:00.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • celt_birofil
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 09-2001
                              • 4469

                              #15
                              Niniejszym dziękuję forumowej żabie, która zamieniła się w ptaszynę, za podwójny CD-ROM z dokumentacją naszej forumowej "działalności"
                              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎