Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gayant, Amadeus Biere Blanche

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hoobcio
    Member
    • 10-2003
    • 35

    Gayant, Amadeus Biere Blanche

    Bardzo smaczne piwko francuskie. Metne az do bolu, zawiera takze plywajace obiekty , ktrore swiadcza o tym , iz piwko nie bylo kilka razy czyszczone . Ma to swoj urok. Pianka niestety dosc szybko znika , i jest "malo-kremowa.". W smaku dosc oryginalny, bardzo interesujacy zapach. Polecam sprobowac. Mial ktos kiedys okazje ...?
    The Master Of Beer World ;)
  • franekf
    Senior
    • 06-2004
    • 944

    #2
    Mialem przyjemnosc sprobowania tego piwa, ale w moim zadnych plywajacych obiektow nie odnalazlem. Piwo faktycznie bardzo metne, bardzo delikatne z dosc wyraznym cytrynowym posmakiem (jest o tym cos na etykiecie ale nie znam francuskiego). Kupione w Warszawie w sklepie przy metrze Raclawicka za 10.40 (butelka 0.75). piwo zamykane korkiem, z dodatkowych wrazen estetycznych wspomne bardzo ladna bialo-blekitna etykiete. Piwo dosc lekkie i slabe (alc. 4.5%), swietnie gasi pragnienie.
    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
    Piwny Janusz bez Teku

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #3
      Pierwszy raz pite w Kadach o godzinie 0:00 pierwszego stycznia b.r. jako szampan.
      Dziś zakupione jako prezent noworoczny. Faktycznie, mętne strasznie
      Piana biała zwarta chwilkę dłuższą trzymająca się na powierzchni szklanicy. Zapach cytrusowy. Nagazowanie w normie. Smak - jak to w piwach białych - delikatny ale z wyraźnie cytrusowym posmakiem. To chyba najbardziej charakterny (czytaj wyrazisty) witbier jakiego mieliśmy okazję pić. I cóż, że z Francji
      Attached Files
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Napewno jest wyrazisty, skoro pamiętam jego smak mimo wypitych przed północą piw, porterówki, paprykówki i miodu pitnego Mi tez bardzo smakował
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • piwo
          Senior
          • 08-2001
          • 810

          #5
          A ja tylko etykietkę kojarzę - pamiętam, że piłem to piwo i jakoś nie specjalnie nic więcej. (mam na myśli wrażenia)

          Comment

          • kishar
            Senior
            • 10-2003
            • 1691

            #6
            Pite ostatnio, bardzo fajne piwko,zakupione za 10 zł w Lubelskim Piwowarze.
            Smak bardzo, orzeżwiający, przyjemnie cytrusowy.
            Bardzo super mętne,barwa zbliżająca sie do białej.
            Piana naprawdę porządna,drobna, dużo jej pozostało do końca.
            Opakowanie tez ciekawe.
            Ocena to 4,8

            Comment

            • Viktor
              Senior
              • 04-2002
              • 617

              #7
              Br. Gayant, Amadeus

              Piwo białe, pszeniczne w butelce 0,7 l z korkiem szampanowym ( chociaż nie było efektu strzału przy otwarciu).
              Kolor piwa blado -miodowy, mętne, lekki smak drożdżowy z dodatkiem cytryny ( lub innych owoców cytrusowych - może limonki ? ), kwaskowe, dobra kompozycja smaków, dobrze nagazowane - orzeźwiające, piana biała - utrzymywała się ok. 3 min.
              Ze smaków to jeszcze tylko słona cena - 10 zł - warto spróbować ( zakupione w Lublinie w specjalistycznym sklepie piwnym ).

              Comment

              • Bombadil13
                • 05-2005
                • 2479

                #8
                Piwo kosztowało UWAGA 18 zł,za 0.75l i tylko to mnie w nim rozczarowało.
                Kolor: biało żółte, ew. blado żółty
                Zapach: jak dla mnie super fajny owocowy, lekko słodowy, najciekawsze w nim to że czuję zapach gruszek.
                Smak: bardzo orzeźwiający, słodkawo-kwaskowaty z wyraźnymi nutami limonki, czy też cytryny, delikatnie pszeniczny smak zamienia się w goryczkowy smak mieszaniny chmielu i skórki cytryny (limonki)
                Nasycenie CO2 odpowiednie
                Ogólnie piwo bardzo dobre, szczególnie na letnie upalne dni, tylko cena mocno odstrasza, ale jeśli dostanę je gdzieś tańsze, to z pewnością będę korzystał
                Poszukuję

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎