Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Z kobietami ciężko, bez nich jeszcze ciężej"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzechu84
    Member
    • 10-2003
    • 94

    "Z kobietami ciężko, bez nich jeszcze ciężej"

    "Z kobietami ciężko, bez nich jeszcze ciężej"

    Ten temat skierowany jest głównie do mężczyzn i dlatego z góry przepraszam wszystkie panie. Tak czy siak będę wdzięczny za posty z opiniami.

    Przy piwku często porusza się sprawy "płci pięknej".
    Co o tym Myślicie? Gdzieś to usłyszałem i postanowiłem wysłuchać na ten temacik Waszego zdania.
    Grzechu84 - PIWOfan
  • grzechu84
    Member
    • 10-2003
    • 94

    #2
    To jak z tymi kobietami?

    Mam dziewczynę i jest nam razem bardzo dobrze. Jesteśmy ze sobą 3 miesiące i nie wyobrażam sobie życia bez Ewy. Osobiście nie zgodził bym się ze stwierdzeniem: "Z kobietami ciężko". Ona jest moją drugą połowką i jeśli pije piwko to przeważnie z nią.
    Grzechu84 - PIWOfan

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      czy z kobietami jest ciężko? nie uważam, wszystko jest tylko kwestią tolerancji i wzajemnego porozumienia, albo (1.) jest i wtedy jest ok, albo (2.) go nie ma i wtedy dopiero jest ciężko, w przypadku ad.2 dochodzi się do kompromisu albo nie, jeśli brak kompromisu to tak jak to się ładnie mówi "mało tego kwiatu na świecie"? W sumie jeśli się uważa, że jest źle i nic się nie da zrobić to czas na zmiany, bo co ma byc gorzej i żyć w ogóle bez kobiety?
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • grzechu84
        Member
        • 10-2003
        • 94

        #4


        miałem dziwne przeczucie, że właśnie kobieta pierwsza wyśle posta
        Grzechu84 - PIWOfan

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Odp:

          grzechu84 napisał(a)
          miałem dziwne przeczucie, że właśnie kobieta pierwsza wyśle posta
          No, to Becik Ci chyba przyłoży za tę "kobietę"

          A sprawy płci, zaprawdę powiadam Ci, z obu stron wyglądają podobnie
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Cordel
            Senior
            • 09-2001
            • 1087

            #6
            Odp: "Z kobietami ciężko, bez nich jeszcze ciężej"

            grzechu84 napisał(a)
            Przy piwku często porusza się sprawy "płci pięknej".
            Dla mnie to jest upadek moralny. Po piwie rozwiązuje się język, co sprzyja bzdurzeniu, używaniu wulgaryzmów, niekiedy zatraceniu własnej wartości i ogólnie staniu się szują zaplecnikiem. Ja nigdy nie rozmawiam po piwie o Kobietach, a i w jakikolwiek inny sposob poza ich wiedzą tego nie robię. O Paniach najlepiej rozmawia się z nimi samymi... To mogą być najlepsi przyjaciele faceta, wiem to z autopsji.

            Dla Pań
            Last edited by Cordel; 16-10-2003, 21:33.
            "Mam powody
            Powstrzymywać się od wody.
            Od wody mnie w brzuchu kole:
            Pijam tylko alkohole."
            Jan Lemański

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Cordel, ale z Ciebie lizus
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Cordel
                Senior
                • 09-2001
                • 1087

                #8
                Taaa? Mogę być lizus, ale pogladów nie zmienię. Jestem sobą. Jestem z tego dumny.
                "Mam powody
                Powstrzymywać się od wody.
                Od wody mnie w brzuchu kole:
                Pijam tylko alkohole."
                Jan Lemański

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Odp:

                  grzechu84 napisał(a)
                  miałem dziwne przeczucie, że właśnie kobieta pierwsza wyśle posta
                  noooooo Grzechu.........bój się
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Cyrkonia
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 1936

                    #10
                    Odp: Odp: "Z kobietami ciężko, bez nich jeszcze ciężej"

                    Cordel napisał(a)
                    O Paniach najlepiej rozmawia się z nimi samymi... To mogą być najlepsi przyjaciele faceta, wiem to z autopsji.

                    Dla Pań
                    He He

                    Ja nawet dostałam specjalny dyplom od przyjaciela na tą właśnie okazję.
                    Tylko teraz, to jakoś częściej jestem nazywana Gamoniem, niż przyjacielem ale jest fajnie

                    A odnośnie gadania o babach i ogólnie obgadywania - kiedyś jadąc pociągiem trochę się nasłuchałam dziwnych opowieści - i w życiu nie przypuszczałam, że faceci to tacy plotkarze. A ich znajomość wszystkich seriali argentyńskich, brazylijskich, itp. zwarliła mnie z nóg.
                    www.stat-gra.pl

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      Odp: Odp: "Z kobietami ciężko, bez nich jeszcze ciężej"

                      Cordel napisał(a)
                      Dla mnie to jest upadek moralny. Po piwie rozwiązuje się język, co sprzyja bzdurzeniu, używaniu wulgaryzmów, niekiedy zatraceniu własnej wartości i ogólnie staniu się szują zaplecnikiem. Ja nigdy nie rozmawiam po piwie o Kobietach, a i w jakikolwiek inny sposob poza ich wiedzą tego nie robię. O Paniach najlepiej rozmawia się z nimi samymi... To mogą być najlepsi przyjaciele faceta, wiem to z autopsji.
                      a ja nie uważam, ze rozmowy przy piwie o kobietach w męskim gronie czy nawet i mieszanym bądź jeszcze będąc sam na sam z kobietą przy piwku jest upadkiem moralnym, styl rozmowy zalezy tylko i wyłącznie od kultury rozmówców nie sprowadzających tematu do poziomu bruku;
                      w towarzystwie kobiet trzeba znać pewne granice i wiedzieć na co mozna sobie pozwolic, a na co nie;
                      bedąc tylko w meskim gronie nie stronię i nie mam zamiaru stronić od rozmwów na temat kobiet, a jak jeszcze będzie można spojrzeć na jakąś interesującą niekoniecznie "Mariolę Okocim spojrzeniu" to napewno to zrobię
                      zdrowie wszystkich Pań
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Standarte
                        Gość
                        • 08-2003
                        • 467

                        #12
                        Odp: Odp: Odp: "Z kobietami ciężko, bez nich jeszcze ciężej"

                        becik napisał(a)
                        zdrowie wszystkich Pań
                        Zdrowie !

                        Comment

                        • ppns
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1737

                          #13
                          Odp: Odp: Odp: "Z kobietami ciężko, bez nich jeszcze ciężej"

                          Cyrkonia napisał(a)
                          [...]
                          trochę się nasłuchałam dziwnych opowieści - i w życiu nie przypuszczałam, że faceci to tacy plotkarze. A ich znajomość wszystkich seriali argentyńskich, brazylijskich, itp. zwarliła mnie z nóg.
                          Powszechnie wiadomo , że mężczyźni sa autorami scenariuszy
                          tasiemcowych filmów , np. kultowego KLANU
                          piwoppns@wp.pl

                          Comment

                          • kangurpl
                            Senior
                            • 03-2002
                            • 2660

                            #14
                            Odp: Odp: "Z kobietami ciężko, bez nich jeszcze ciężej"

                            Cordel napisał(a)
                            Dla mnie to jest upadek moralny. Po piwie rozwiązuje się język, co sprzyja bzdurzeniu, używaniu wulgaryzmów, niekiedy zatraceniu własnej wartości i ogólnie staniu się szują zaplecnikiem. ...
                            Ja bym to trochę inaczej określił, piwo ( a właściwie alkohol) zwalnia hamulce moralne i ujawnia tę prawdziwą nie maskowaną "twarz" czlowieka. No cóż później to już tylko "naga prawda".
                            Czyżbyś naprawdę miał do czynienie tylko z ludzmi których zwyczaje opisujesz, chyba nie jest aż tak źle.
                            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                            Comment

                            • arzy
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 2814

                              #15
                              Ja lubie pogadać przy piwku o kobietach, zwłaszcza o ich zaletach.
                              Na początku romowy toczą się o wnętrzu niewiast, a później... to już każdy wie
                              Rozmowy te wcale nie musza być wulgarne. Wszystko można wyrazić pięknymi słowami.
                              Zdrowie niewiast
                              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              Bractwo Piwne
                              Skład Piwa
                              Piszę poprawnie po polsku!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎