Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklepik internetowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maleństwo
    Senior
    • 10-2003
    • 847

    Sklepik internetowy

    Siedzę sobie w domu i tak rozmyślam co zrobić, żeby coś fajnego robić i jeszcze przy tym zarobić. Wczoraj wpadł mi do głowy kolejny świetny pomysł na życie. Zastanawiam się nad założeniem sklepiku internetowego, tylko nie mam bladego pojęcia jak to wszystko działa. Może ktoś z Was, szanowni Birofile, wie jak się do tego zabrać? Lub gdzie szukać pomocy i informacji w tej sprawie? Jeżeli możecie i macie ochotę - poradźcie coś.
    Z góry dziękuję

    Wasze
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    W którymś numerze Entera było gotowe oprogramowanie do prowadzenia takiego biznesu. Wersja pełna, licencjonowana, czyba po angielsku. Ale to "nie mam bladego pojęcia" nie najlepiej wróży na początek. Lepiej mieć blade pojęcie, choćby po to, by pracownicy nie kręcili swoich lodów.

    Comment

    • maleństwo
      Senior
      • 10-2003
      • 847

      #3
      Dziękuję. Poszperam jeszcze w sieci. Mam nadzieję, że coś znajdę.A jak się podszkolę, to kto wie....

      Comment

      • kangurpl
        Senior
        • 03-2002
        • 2660

        #4
        Sklep internetowy to po prostu prowadzenie działalności handlowej "trochę inaczej". Trzeba dopełnić dokładnie tych samych formalności. Inny jest tylko sposób kontaktu z klientem.
        Oprogramowanie to tylko drobny element całości.
        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Comment

        • Renegat
          Senior
          • 07-2003
          • 134

          #5
          Zgadza się, trzeba mieć pojęcie o wyobrażeniu. Czy brałaś pod uwagę tzw. hosting? Odpada ci wtedy zakup, konserwacja i eksploatacja sprzętu, wynajem łączy o odpowiedniej przepustowości i jeszcze trochę innych na wpół upierdliwych rzeczy. Można bardziej skupić się na meritum sprawy tzn. na samym handlu.
          Jeden adres co do któego mam zaufanie, mogę ci podać na PW, żeby nie było zarzutu o reklamę.
          A tak w ogóle, czym zamiarujesz handlować? Pełna oferta Wyast i żebym mógł kupić chocolate malt i Irish Moss... To by było w pytkę, nie?

          Slainté!
          Rene
          Ceterum censeo Heinekenam esse delendam.

          Comment

          • Cyrkonia
            Senior
            • 10-2001
            • 1936

            #6
            Poszukaj na Allegro - tam czasami coś się pojawia - typu sklep internetowy - pełne oprogramowanie itp.
            www.stat-gra.pl

            Comment

            • kangurpl
              Senior
              • 03-2002
              • 2660

              #7
              Można też wejść na stronę dowolnego sklepu internetowego (a jest tego sporo) i na dole strony zawsze jest info o producencie oprogramowania.
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • maleństwo
                Senior
                • 10-2003
                • 847

                #8
                Dziękuję Wam za zainteresowanie. Ja mam już namiar. Teraz sobie tylko poczytam co i jak...

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23792

                  #9
                  oprogramowanie - sensowne i do tego bezpłatne można zdobyć np. tu: www.oscommerce.com , gdzieś widziałem polską wersję.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎