Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Piątek, 07.11.2003 najważniejsze wydarzenie piłkarskie w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Piątek, 07.11.2003 najważniejsze wydarzenie piłkarskie w Polsce

    Żą proszony jest o udostępnienie Canalu+ plus złącza euro. I bez wykrętów
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #2
    Dla nieuświadomionych (czy są tacy?) chodzi o mecz Widzew Legia.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      zythum napisał(a)
      Dla nieuświadomionych (czy są tacy?) chodzi o mecz Widzew Legia.
      Znowu na stadionie im.Latających kamyczków kilkanaście głów się troszkę zdeformuje Oby chociaż na boisku grali w ramach przepisów.(to znaczy ostro,ale bez złośliwych i brutalnych zagrań.Oby


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #4
        Nie bądź za każdym razem tak źle nastawiony. A poza tym na innych stadionach też rzuca się w przyjezdnych czym popadnie więc nie wiem (poza tym, że wiem komu kibicujesz )dlaczego ciągle się tylko Widzewowi wypomina to rzucanie kamieniami. Co swoją drogą uważam za skończony kretynizm (w odniesieniu do kibica jakiegokolwiek klubu który tak robi).
        W każdym razie liczę na dobre widowisko i kilka bramek.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • Pinio74
          Senior
          • 10-2003
          • 3881

          #5
          zythum napisał(a)
          (...) W każdym razie liczę na dobre widowisko i kilka bramek.
          Bramki będą, a jeżeli może zabraknąć futbolu na najwyższym poziomie to napewno nie zabraknie walki i gryzienia murawy. Takie już są mecze pomiędzy Widzewem i Legią.
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            zythum napisał(a)
            Nie bądź za każdym razem tak źle nastawiony. A poza tym na innych stadionach też rzuca się w przyjezdnych czym popadnie więc nie wiem (poza tym, że wiem komu kibicujesz )dlaczego ciągle się tylko Widzewowi wypomina to rzucanie kamieniami. Co swoją drogą uważam za skończony kretynizm (w odniesieniu do kibica jakiegokolwiek klubu który tak robi).
            W każdym razie liczę na dobre widowisko i kilka bramek.
            Tylko niestety w tym wypadku mam zawsze rację-a szkoda Nawet Destroyers wystawia brygadę,by do tego nie dochodziło,ale to ulubiona zabawa łódzkich kibiców()Ich nienawiść do Warszawy(Legii) jest zbyt wielka.Cała Polska śpiewa piosenkę o łódzkich kamieniarzach-nie zacytuję.
            Komu kibicuję? No pewnie, że Pogoni
            Jeżeli Legia troszeczkę tylko odpuści,to może się zdziwić...To nie jest zwykły mecz o punkty.
            Last edited by Pogoniarz; 03-11-2003, 15:04.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Odp: Piątek, 07.11.2003 najważniejsze wydarzenie piłkarskie w Polsce

              zythum napisał(a)
              Żą proszony jest o udostępnienie Canalu+ plus złącza euro. I bez wykrętów
              Kurczę, jak raz w piątek między 8 a 22 mam kluczowy mecz w lidze szachowej, a dekoder jedzie na ważną imprezę rodzinną w Zakodowanem.

              A o której ten mecz, że z czystej i bezinteresownej ciekawości spytam?

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                #8
                Zaspokajając Twoją chorą ciekawość - o 20.00 (pewnie transmisja zacznie się wcześniej). Wiem, że Cię to w ogóle nie obchodzi ale przewidziałem nagrody za dekoder. NIc o nich nie napiszę bo i tak wysyłam je do Mister-a Chees-a i Obywatelia Szachowoja, podobno mają być w Zakodowanym na jakimś bardzo ważnym spotkaniu rodzinnym.
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Gadałem z dekoderem i powiedział mi, że w sumie może olać tę imprezę, bo i tak nie służy mu sygnał w tamtych stronach. Dodał, że boi się iść do ciebie sam (dekodował parę koncertów punkowych, to ma wyobrażenie), ale tak zakoduje mi ten mecz szachowy, że ten się nie odbędzie i będę mógł mu (dekoderowi, nie meczowi) towarzyszyć.

                  Masz tylko obiecać, że go nie rozwalisz w wypadku przegranej wiadomo-kogo.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎