Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

3.12.03, Deep Purple, Katowice "Spodek"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    3.12.03, Deep Purple, Katowice "Spodek"

    Dzisiaj w swojej skrzynce znalazłem zaproszenie, na ten jedyny w Polsce koncert grupy. Będą promować najnowszą swoją płytę "Bananas", która według krytyków jest powrotem do korzeni.
    Rozpoczęcie koncertu 20:00, otwarcie bram 18:30.
    Ceny biletów od 70 zł do 160 zł.
  • breslauer
    Senior
    • 05-2002
    • 2690

    #2
    Hmm ... nie ukrywam, że Purple to moja największa muzyczna "miłość". Byłem na ich koncercie w Zabrzu w 1993 r., kiedy występowali w swoim najsilniejszym składzie. Do przyjęcia była także płyta z Joe Lynn Turnerem w roli wokalisty - podobała mi się. Tylko potem zaczęło robić się cośnie tak: odszedł Blackmore, a teraz, jak się dowiedziałem, zespół opuścił Jon Lord !!! I nie brał już nawet udziału w nagrywaniu najnowszej płyty !!! Czy to jest nadal Deep Purple? Nie wiem i obawiam się tej płyty, a jechania na koncert to bym już chyba nie zaryzykował ... Jednak bądź co bądź ci ludzie mają już po 60 lat i wątpię czy Gillan da radę wokalnie ...

    Comment

    • maleństwo
      Senior
      • 10-2003
      • 847

      #3
      Odp: 3.12.03, Deep Purple, Katowice "Spodek"

      robox napisał(a)

      Ceny biletów od 70 zł do 160 zł. [/B]
      Podobno biletów za 160zł już nie ma. Są jeszcze te tańsze i w lożach za 260zł (!). Póki co, ja się wybieram. A ta płyta "Bananas" wg. mnie całkiem fajna.

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        #4
        breslauer napisał(a)
        Hmm ... nie ukrywam, że Purple to moja największa muzyczna "miłość". Byłem na ich koncercie w Zabrzu w 1993 r., kiedy występowali w swoim najsilniejszym składzie. (...) Jednak bądź co bądź ci ludzie mają już po 60 lat i wątpię czy Gillan da radę wokalnie ...
        Też byłem w Zabrzu i sądzę, że już wtedy Ian nie bardzo potrafił krzyczeć (kompletnie zawalił choćby "Child in time"... Potem zdarzyło mi się zobaczyć ich w Anglii (już bez Richiego) i przyznam szczerze, że nie mam zamiaru tego powtarzać. "Bananas" brzmi nieźle, ale studyjne triki robią swoje. "Battle ragers on" (płyta wydana w 1993) też nieźle prezentowała się w odtwarzaczu, a na koncercie mała kiszka...
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • maleństwo
          Senior
          • 10-2003
          • 847

          #5
          Tak właściwie, to już jutro ten koncert. Oczywiście jadę i mam nadzieję, że chłopaki ładnie zagrają.

          Comment

          • maleństwo
            Senior
            • 10-2003
            • 847

            #6
            Byłam, widziałam, słyszałam. Jestem podbudowana tym koncertem do następnego. Rzesze ludzi, przekrój wiekowy: od podstawówki do dziadziusiów. Fantastyczna atmosfera. Super miejsca: na samej górze - wszystko widać, nikt nie zasłaniał. Siedzieliśmy w sektorze krakowskim z kibicami Cracovi (był spokój). Niezapomniane wrażenia. Dinozaury rocka w doskonałej formie. Nie zagrali tylko "Dziecka w czasie". Teraz czekam kiedy znów przyjadą

            Comment

            • Sauron
              Junior
              • 12-2003
              • 16

              #7
              breslauer napisał(a)
              Jednak bądź co bądź ci ludzie mają już po 60 lat i wątpię czy Gillan da radę wokalnie ...
              Gillan wokalnie zbastował już dwadzieścia lat temu, gdy DP powrócili w najlepszym składzie. Perfect strangers było przeczywiście perfekcyjne, ale Gillan już nie szalał z głosem.
              A teraz... Blackmore kombinuje jakieś dziwne klimaty, Lord też sobie poszedł... eee tam
              To już nie to. Ale tak mówi stary konserwatysta. Może jednak warto posłuchać, co tworzą teraz. Disco ani techno to raczej nie będzie

              Comment

              • maleństwo
                Senior
                • 10-2003
                • 847

                #8
                Dzisiaj znalazłam taką informację:
                Deep Purple Na Legii


                Brytyjska grupa Deep Purple wystąpi 19 czerwca na stadionie warszawskiej Legii...



                --------------------------------------------------------------------------------


                Taką informację, na łamach stołecznego, imprezowego dodatku "Gazety Wyborczej", podała wczoraj warszawska bileteria "Roland G". Z informacji jakie uzyskaliśmy u źródła wynika, iż bilety na koncert w cenie 95 PLN trafią do sprzedaży za około 2 tygodnie. Wtedy też poznamy wszystkie szczegóły dotyczące imprezy.



                Koncert będzie częścią trwającego od roku tournee promującego album "Bananas".


                I teraz jestem w rozterce... Mam nadzieję, że koncert przełożą na inny dzień, a ja w spokoju pojadę na giełdę do Żywca.

                Comment

                • maleństwo
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 847

                  #9
                  Super! Wczoraj dowiedziałam się, że Deep Purple będą w Warszawie ale 23 czerwca! Czyli zaliczę ich koncert i giełdę w Żywcu. A tak się już tym wcześniej przejęłam. Niepotrzebnie.

                  Comment

                  • breslauer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2690

                    #10
                    Koncert Deep Purple odbędzie się 29 czerwca w Warszawie. Ponadto wczoraj w Trójce w audycji P. Kaczkowskiego pojawiła się informacja o drugim koncercie Purpli w Polsce - 28 czerwca w Szczecinie. Informacje można znaleźć na www.purpleworld.w.pl

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎