Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

identyfikacja [kapsel]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • artur1968
    Junior
    • 10-2003
    • 23

    identyfikacja [kapsel]

    witam wszystkich "korzystających" z BROWARU - proszę o pomoc w identyfikacji tego kapsla - pozdrawiam - Artur
    Attached Files
  • Maremali
    Senior
    • 05-2002
    • 1953

    #2
    Moim zdaniem jest to kapsel browaru w Hradec Králové - Czechy.
    http://maremali.web-album.org/

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      #3
      Jeśli się nie mylę jest to kapsel z browaru "Pravovarecny Pivovar Hradec Kralowe" w Czechach.
      Przynajmniej identyczne logo jest na posiadanych przezemnie etykietach z tego browaru
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • artur1968
        Junior
        • 10-2003
        • 23

        #4
        DZIĘKI

        dziękuje za pomoc - pozdrawiam Artur

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Mniej pozdrawiaj, a więcej pisz w temacie, o co chodzi.

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #6
            Parę ogólnych reflekcji. Moim zdaniem, kolekcjonerstwo powinno wiązać się z wiedzą na temat przedmiotów, które zbieramy. Od dzieciaków trzymających kapsle w pudełku po butach trudno jej wymagać. Ale Szanowny Kolega jak widać w profilu osiągnął wiek już słuszny, interesuje się Internetem, a prosi o identyfikację niekiedy banalnych kapselków. Jak mniemam w Internecie znaleźć można wiele informacji na interesujący nas temat. Birofilia, piwo, browary nie są zagadnieniem mało popularnym i wystarczy trochę chęci, a można uzyskać sporo informacji. Wiem, że korzystanie z uprzejmości Kolegów na forum jest prostsze.

            Comment

            • artur1968
              Junior
              • 10-2003
              • 23

              #7
              gdzie ja trafiłem ?

              PISZĘ Z DUŻEJ BO JESTEM ZŁY - LUDZIE WYLUZUJCIE - JESTEŚCIE JAKIMŚ FILOZOFICZNYM KLUBEM DYSKUSYJNYM LUB KÓŁKIEM RÓŻAŃCOWYM - BO MYŚLAŁEM ,ŻE WESOŁĄ I SYMPATYCZNĄ KOMPANIĄ - JEŻELI KOGOŚ FORMA GRZECZNOŚCIOWA "POZDRAWIAM" URAŻA TO JEST LEKKO DZIWNY , MNIE TAK WYCHOWANO ,ŻE WITAM SIĘ KIEDY GZIEŚ WCHODZĘ - CO DO BANALNOŚCI MOICH KAPSELKÓW , TO PRZEZ GRZECZNOŚĆ NIE WYRAŻĘ SWOJEJ OPINI ( O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE , A BANALNY MOŻE BYĆ DLA JEDNEGO KAPSEL Z KONGA, KTÓRYCH MA 100 SZT.- A BARDZO CENNY ZARDZEWIAŁY LECH ) - Z MOICH ZBIORÓW CIESZĘ SIĘ JAK DZIECKO , KTÓRE ZBIERA JE DO PUDEŁKA - GDY JE ZACZNĘ ZBIERAĆ NA POWAŻNIE TO STRACI TO CAŁY SWÓJ UROK - MYŚLAŁEM ,ŻE"BROWAR" JEST W NECIE , ALE MOŻE SIĘ MYLĘ (KOLEGA PISZĘ , ŻE MAM SZUKAĆ W NECIE - A GDZIE SZUKAM !!!) - GDYBY KTOŚ PROSIŁBY MNIE O POMOC W IDENTYFIKACJI BYŁBYM DUMNY , ALE KOLEGĘ TAKIE BANAŁY NUDZĄ -DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM "MŁODYM" UCZESTNIKĄ BROWARU , BO ONI W PRZECIWIEŃSTWIE DO "SENIORÓW" POMAGAJĄ BEZ WIELKICH PROBLEMÓW

              Comment

              • Kudłaty
                Senior
                • 09-2001
                • 1972

                #8
                Nie denerwuj się tak, z czasem się przyzwyczisz heheh.
                A jak chcesz często pozdrawiać, zrób sobie taki podpis i bedzie po krzyku.

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #9
                  Odp: gdzie ja trafiłem ?

                  artur1968 napisał(a)
                  PISZĘ Z DUŻEJ BO JESTEM ZŁY ...
                  Jesteś tu nowy, więc bądź łaskaw zastosować się do panujących tu zwyczajów. A te zwyczaje są takie, że używa się języka polskiego, jasno formułuje myśli i nie obraża za koleżeńskie uwagi. Zły to ja mogę być, że wlazłem w twoich pięć tematów tylko dlatego, że nie chciało ci się napisać, o co chodzi. A jeśli nie zgadzasz się z regulaminem i panującymi tu obyczajami, to możesz znaleźć sobie inne forum, na którym będziesz robił bajzel.
                  Last edited by Krzysiu; 10-11-2003, 14:16.

                  Comment

                  • grzech
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 4592

                    #10
                    Arturze, jesteśmy tu wszyscy cholernie weseli. Nie uważam twojej kolekcji za banalną, sam zbierałem kapsle, skoncentrowałem się jednak na "makulaturze". Chodziło mi oto, że Twój udział w forum sprowadza się do wrzucenia skanu i czekania na odpowiedź. Sto procent twoich postów to prośba o identyfikację. Nie spodziewaj się, że ktoś zwróci się do Ciebie o pomoc, skoro Ty tylko pytasz.

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      #11
                      Odp: gdzie ja trafiłem ?

                      artur1968 napisał(a)
                      PISZĘ Z DUŻEJ BO ......
                      Ja tylko w kwestii formalnej. To co napisałeś to "wielkie" litery. Zajrzyj do elementarza.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        grzech napisał(a) Sto procent twoich postów to prośba o identyfikację. Nie spodziewaj się, że ktoś zwróci się do Ciebie o pomoc, skoro Ty tylko pytasz. [/B]
                        No i co z tego, że 100% postów jest z prośbą o identyfikację?
                        Czy to coś złego, że ktoś zwraca się z prosbą o pomoc w identyfikacji birofilskich kolektybiliów? W sumie ta strona jest właśnie m. in. takim miejscem, miejscem gdzie jeśli ktoś ma pytania to je wrzuca. Nie róbmy burzy w szklance wody, kto pyta nie błądzi.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • kloss
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 2526

                          #13
                          Niestety czasem,żeby coś znależć w Internecie trzeba wiedzieć gdzie i jak szukać a bynajmniej często nie jest to łatwe.Jest to proste wtedy gdy zna się już odpowiedż.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎