Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

identyfikacja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • artur1968
    Junior
    • 10-2003
    • 23

    identyfikacja

    witam - proszę o identyfikację - pozdrawiam - Artur ( to prawdobodobnie nie jest kapsel od piwa , ale jestem ciekaw co produkuje<produkował> IGLOPOL w butelkach , bo mi kojarzy się jedynie z mrożonkami )
    Attached Files
  • jenny101
    Junior
    • 10-2003
    • 2

    #2
    Prawdopodabnie to kapsel od piwa Leżajsk. W latach osiemdziesiatych ubiegłego stulecia piwo to było sprzedawane w sklepach firmowych Igloopolu.

    Comment

    • artur1968
      Junior
      • 10-2003
      • 23

      #3
      dzięki

      jestem zaskoczony tak szybką odpowiedzią - dzięki bardzo mi pomogłeś - a zwrot "w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia" powalił mnie z nóg - pozytywnie bo zapominam , że mamy 21 wiek - pozdrawiam Artur

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Kapsel pochodzi z rozlewni piwa w - oczywiście - Dębicy. Kapsel ten chodził głównie na Okocimiach (choć może na innych piwach też)
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23794

          #5
          Witam!

          mam wielką prośbę - bądź tak miły Arturze i tematy formułuj bardziej rzeczowo!

          Art
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • artur1968
            Junior
            • 10-2003
            • 23

            #6
            wpadka

            no fajnie pierwsza wizyta na forum ( identyfikacje ) i reprymenda od Administratora - wydaje mi się ,że mój temat - zdanie (witam - proszę o identyfikację - pozdrawiam ) był rzeczowy i na temat - ale jestem tu od niedawna i przepraszam za ew. błędy - pozdrawiam - Artur

            Comment

            • Piwowar
              Senior
              • 05-2001
              • 2543

              #7
              Identyfikacja to dział ogólny. Wystarczyłoby napisać w temacie n.p. kapsel Iglopol.
              Archiwum piwne

              Poznaj
              http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
              Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
              Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

              Comment

              • artur1968
                Junior
                • 10-2003
                • 23

                #8
                dzięki

                dziękuje za miłą uwagę - dostosuję się - pozdrawiam Artur

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  #9
                  A poza tym dla identyfikacji 5 kapsli założyłeś 5 tematów. Można to było zrobić w jednym.

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    #10
                    Ja też wtrącę swoje, oczywiście nie przez złośliwość tylko życzliwość. Zanim zamieścisz temat polecam skorzystanie z wyszukiwarki która może tobie pomóc w szybkich odpowiedziach na twoje pytania oraz oszczędzić eksploatacje klawiatury

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎