Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Węgry, Budapeszt, Vámház körút 2, Pub for sale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ahaha
    Junior
    • 08-2003
    • 2

    Węgry, Budapeszt, Vámház körút 2, Pub for sale

    Węgry to nie tylko kraina dobrych win, ale również piwa. Swoje związki z Austriakami chyba w tym względzie najlepiej uwidaczniają. Ale miejsce, o którym chciałem napisać jest w swoim stylu mało węgierskie, poza kuchnią.
    Blisko Dunaju naprzeciwko hali targowej (łatwo trafić, bo to jedna z żelażnych pozycji wycieczek) jest PUB "For Sale". Byłem tam dwa razy w listopadzie 2001 r. i marcu 2002 r. Na pewno dalej pub istnieje, bo takie tłumy, jakie tam widziałem, nie pozwoliłyby umrzeć lokalowi. po wejściu jmoże być trochę problemu ze znalezieniem miejsca do usiadnięcia. Ale po pewnym czaise napewno coś sie znajdzie. w środku wystrój coutry, na podłodze słoma, skorupki po orzeszkach, które dostaje się w dowolnych ilościach. Kelner ma zwyczaj łupki wyrzucać na podłogę. Pietro jest w formie antresoli.
    Podają fantastyczne węgierskie ostre jedzenie, które można zgasić, UWAGA!!!!, Guinessem z beczki. Tam właśnie, w tych pięknych okolicznościach przyrody, pobiłem rekord 8 piwek z tego irlandzkiego browaru. Do tego absolutny hit - muzyka na żywo w najlepszym guście - U2, Dire straits, Eric Clapton, John Lee Hooker. Wyszedłem ostatni z przyjaciółmi ok. 4 nad ranem. Szczerze polecem.
    Wojtek - Ahaha
    ssrwm32
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    a jakie są ceny?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • ahaha
      Junior
      • 08-2003
      • 2

      #3
      ceny

      Fakt, że ceny pominąłem. Przypomniało mi sie o nich, jak wyłączyłem kompa. Dziś pewnie wychodzi dużo, bo wtedy złoty lepiej stał, ale w forintach za jednego Guinessa (1/2 l) 8 stówek. Wtedy było to około 12 złotych.
      Wojtek Ahaha
      ssrwm32

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎