Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

flash mob

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ja2ger
    Senior
    • 10-2002
    • 177

    flash mob

    Do Polski dotarło nowe zjawisko: flash mob. Są to zorganizowane przez internet "sztuczne tłumy". Ludzie zbierają się w konkretnym miejscu o konkretnej godzinie i np. wszyscy drapia sie w głowę i ziewają Po 2 minutach tłum się rozpływa i wszyscy świadkowie tego zdarzenia głupieją...

    Pierwszy flash mob, o którym napiszę odbywa się we Wrocławiu 22.12.2003, godzina 16:00, na Rynku, pod Pręgierzem. Scenariusze są 2 i nie wiem, który będzie realizowany:
    1. wszyscy krzyczą "Wrocław przeprasza za Bar"
    2. głośne okrzyki i klaskanie w rytm
    Podejżewam jednak, że będą realizowane oba

    Potem przecież można iść na piwo...
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    #2
    Jakieś dwa tygodnie temu dostałem emalie z zaproszeniem na coś takiego w wawie. Nie wiem czy się odbyło ale miało wyglądać to tak że ludzie mieli zebrać się pod kolumną Zygmunta i wydmuchać nos, poczym rozejść się do domu.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • sodom
      Senior
      • 12-2002
      • 351

      #3
      Niezłe!!

      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        #4
        A potem możemy iść do Remi na Szwejka. Nie wiem tylko czy tak wcześnie klub będzie otwarty. No i wogóle trochę za wcześnie ta "zabawa"...
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #5
          dkrasnodebski napisał(a)
          Jakieś dwa tygodnie temu dostałem emalie z zaproszeniem na coś takiego w wawie. Nie wiem czy się odbyło ale miało wyglądać to tak że ludzie mieli zebrać się pod kolumną Zygmunta i wydmuchać nos, poczym rozejść się do domu.
          Dmuchanie nosów się odbyło

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #6
            Może by tak zrobić jakieś szybkie spotkanie w browarze na 2 piwka i szybkie zniknięcie.

            Czekam tylko gdzie to spodkanie.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • decio
              Senior
              • 10-2002
              • 165

              #7
              Odp: flash mob

              Ja2ger napisał(a)
              Pierwszy flash mob, o którym napiszę odbywa się we Wrocławiu 22.12.2003

              Ja nie byłbym pewien, co do "pierwszości" wrocławskiego flashmoba. Też oststnio dostałem wiadomość o tego typu spotkaniach i jak to zwykle bywa w takich sytuacjach (gdy wchodzi nowa moda) nagle wszyscy do wszystkich piszą, informują i namawiają podając przy tym dwa tysiącew pomysłów gdzie i kiedy to ma się stać, kto pierwszy zorganizował flash moba itd. itp. Sam czytałem już 5 różnych wersji zorganizowania "flashmoba" i tyleż samo historii o jego polskich początkach Zamieszanie z poplątaniem. Jak do tej pory najwcześniejsze zorganizowane spotkania (z tego co udało mi się dowiedzieć) odbyły się 25 października w Krakowie (pod siedzibą LOT'u na Basztowej ludzie udawali samolociki) i 8 listopada w Empiku na Rynku Głównym (spora grupa ludzi wparowała do Empiku i udając Zombi szukali ziemniaka) Coś mnie w krzyżu łupie, że jeszcze nie jedna informacja od nie jednej grupy ludzi wypłynie związana z tym tematem i cały galimatias jeszcze się zgalimatiasi.
              Ehhhh to tyle
              www.decio.friko.pl

              Comment

              • pjenknik
                • 08-2001
                • 3388

                #8
                A ja uwielbiam, jak Polacy rzucają się na wszelkie mody z ameryki
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Ja2ger
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 177

                  #9
                  Pisząc "pierwszy" miałem na myśli pierwszy w tym temacie. We Wrocławiu już sie jedan (a może i 2) odbył.

                  Comment

                  • Ja2ger
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 177

                    #10
                    No i po wszystkim
                    Pojawiło się około 200 osób! Niestety scenariusz był mało oryginalny: po prostu krzyk. Ale i tak było fajnie. Trwało to około minuty, po czym wszyscy się zmyli. Trzeba było widzieć minę Strażników Miejskich, którzy przyszli całkiem szybko... ale i tak za późno

                    PS: No i z tej okazji pokazali mnie we wrocławskich Faktach

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #11
                      Ja2ger napisał(a)
                      PS: No i z tej okazji pokazali mnie we wrocławskich Faktach
                      Nie zauważyłem, chociaż trafiłem na reportaż, w informacjach z tego spotkania .

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎