Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam jestem nowy i należy się przywitać ze wszystkimi co niniejszym czynię.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jorjo
    Member
    • 12-2003
    • 41

    Witam jestem nowy i należy się przywitać ze wszystkimi co niniejszym czynię.

    Witam wszystkich. Właśnie zarejestrowałem się w tym serwisie. Jak pewnie większość z Was jestem smakoszem piwka. Teraz chcę zacząć robić swoje prywatne piwko i mam nadzieję zę mi się to uda...kiedyś. Ale jak wiadomo na początku pewnie będzie trochę problemów. Także chciałbym prosić was o pomoc. Pewnie każdy z was miał problem na początku. Choćby z tym jak kupić cały potrzebny sprzęt, lub co można wykorzystać z normalnego domu, aby nie pakować się w kodszta, "bo może mi się to nie spodoba", to co wtedy. itd. Pewnie będę miał jeszcze multum pytań, ale najpierw zapoznam się dokładnie z zawartością strony i pewnie to rozwieje wiele moich wątpliwości.
    A jeszcze jedno, kolejną moją pasją jest motocross, więc może ktoś jescze się tu znajdzie z taką pasją, a może ktoś chce zacząć jeździć na crossie, to ja służę pomocą., Trzymajcie się i pozdrawiam.
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    #2
    Witam i życzę wielu udanych warek.

    Tylko nie pij przed rajdami!
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Witam, choć nie wiem kogo i skąd Mamy tu taki zwyczaj, że nekamy nowoprzyjetych prośbą o uzupełnienie profilu użytkownika
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • jorjo
        Member
        • 12-2003
        • 41

        #4
        celt_birofil napisał(a)
        Witam, choć nie wiem kogo i skąd Mamy tu taki zwyczaj, że nekamy nowoprzyjetych prośbą o uzupełnienie profilu użytkownika
        ok już uzupełniam. no jak mus to mus, a zwyczaje trzeba szanować.

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #5
          Witam,
          Co do pomocy to nie ja, ale do wypicia to też nie tylko ze mną.

          Twoje zdrowie.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • jorjo
            Member
            • 12-2003
            • 41

            #6
            już profil uzupełniony. Pozdrawiam. Niestety nie będę w stanie uczestbniczyć w uroczystośc powitalnej, bo muszę lecieć do domu, a teraz jestem jeszcze w pracy. także proszę piszcie, ja wszystko odczytam dziś wieczorem, około 23 wtedy wszystko się załatwi. Jeszce raz pozdrawiam

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              Wszystko fajnie. A nad tym Żywcem popracujemy
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • maleństwo
                Senior
                • 10-2003
                • 847

                #8
                Witam Cię serdecznie!!! Twoje zdrowie przepijam Żywcem oczywiście.
                Attached Files
                Last edited by maleństwo; 05-12-2003, 17:18.

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  #9
                  Witaj.
                  Warz, pij, pisz, czytaj, a zobaczysz że zostaniesz tu na wieki
                  Twoje zdrowie
                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • Pudlarz
                    Piwiarz sezonowy
                    • 01-2002
                    • 650

                    #10
                    Wszystkiego najlepszego, witam i pozdrawiam
                    Dobre piwo nigdy nie jest złe
                    http://www.janczech.stary.sacz.pl
                    (galeria ekslibrisów)

                    Comment

                    • jorjo
                      Member
                      • 12-2003
                      • 41

                      #11
                      Fajna ta stronka. Nigdy nie wciągnęłomnie tak żadne forum. A jeszcze o piwku i przy piwku można pogadać. Spoko fajno jest i muzyczka gra. A co do Żywca to nie zmieniam upodobań, no chyba że na swoje, swojej roboty znaczy. Żywca i tylko żywca piłem już od kiedy pamiętam, oj na długo przed tym jak mogłem wybrać prezydenta. I mi naprawdę smakuje, ale najbardziej smakuje mi żywiec w butelce 0,33L. Ale co tam, jedni wolą Żywca inni jakiegoć Gingers'a czy inny szmelc który jest reklamowany, a jeszcze inni piją bełty, czy dyktę itd. Dziś przejdfę się na strych i zobaczę co się znajdzie. Trzymajcie się

                      Comment

                      • perłyfan
                        Senior
                        • 02-2003
                        • 1244

                        #12
                        Nie zaszkodzi jednak poczytać co polecają inni.Spróbować, w Polsce są naprawdę dobre piwa, a na forum jest naprawdę wielu fachowców
                        JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          #13
                          jorjo napisał(a)
                          A co do Żywca to nie zmieniam upodobań, Żywca i tylko żywca piłem już od kiedy pamiętam...
                          Czyli jednym słowem Żywiec .
                          Witam na Forum .

                          Comment

                          • jorjo
                            Member
                            • 12-2003
                            • 41

                            #14
                            No jasne że nie jestemn zaślepiony tylko marką Żywiec i nic więcej nie spożywam. Jasne że co jakiś czas walnę sobie kilka kufli innego browarka, ale nakjbardziej smakuje mi Żywiec. No może do czasu kiedy zrobię sobie swoje piwko.
                            A przy okazji chciałem wyrazić ubolewanie nad tendencją panującą na forum, na każdym forum, nie tylko tym, na tym nie jest zle, powiem nawet że jast ok. Ale wszędzie gdzie urzędowałem jest taka tendencja że próbuje się przekręcić wszystkich na swoją stronę. Czy na forum motoryzacyjnym, czy na forum o lalkach Barbie, czy jakimś innym forum o tematyce "Afery Rywina", czy bóg wie co jeszcze.
                            Wszędzie pisze się to jest dobre, a to jest złe. To jest super a to szmelc, czy inne takie. Czy uważacie że najlepsze piwo to Żywiec, czy może jest to Volt? No bez jaj przeciesz nie ma znaczenia czy piję taki czy inne, czy wogóle piję. Poprostu jesteśmy tu aby sobie spokojnie pogadać, przy piwku, o piwku o muzyczce, czy ppoprostu pogadać.
                            Odrazu chcę przeprosić jeżeli kogoś tym uraziłem, ale nie miałem nic takiego w zamiarze. Jestem tu młody, nowy, zielony itd. Ale musiałem to napoisać bo uważam że trzeba z tym walczyć. Rozmowy powinny być spokojne i przyjemne. Pozdrawiam

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              #15
                              jorjo napisał(a)
                              Ale co tam, jedni wolą Żywca inni jakiegoć Gingers'a czy inny szmelc który jest reklamowany,
                              Czym różni się Żywiec od innego szmelcu który jest reklamowany?



                              A swoją drogą przyłóż się trochę do pisania,bo ciężko się Ciebie czyta.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎