Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

20.03.04, Monster Magnet, Warszawa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    20.03.04, Monster Magnet, Warszawa

    Legenda grungu w mocniejszej wersji, drugi raz w Polsce.
    Koncert odbędzie się w Klubie "Stodoła" o godz. 19.00 . Ceny biletów jeszcze nie podali.
    Dodam, że to jedna z moich ulubionych kapel .
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    #2
    20-03 2004 - Monster Magnet, W-wa klub Stodoła

    Na razie wiadomo mniej więcej tyle, co stoi w temacie... No i jeszcze że bramy otwierają o godz. 17, koncert zaczyna się 18.30 (support: The Quill i Gluecifer), a kończy po 23. Ceny biletów jeszcze nieznane.
    Na dzień dzisiejszy deklaruję uczestnictwo w tym rockowym szaleństwie z Monster Magnet. Może ktoś z ekipy warszawskiej też o tym pomyśli? Byłaby okazja do
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      ART powinien połączyć tematy dotyczące koncertu Monster Magnet, bo też o nim pisałem.
      Swoją drogą biorę pod uwagę ten koncert, więc jak już będę coś konkretnie wiedział, to dam znać i może uda się .

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        robox napisał(a)
        Swoją drogą biorę pod uwagę ten koncert...i może uda się .
        Już wiem, że się nie uda. Tego samego dnia jest Giełda w Świdnicy, na której trzeba być .

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          #5
          Bilety są podobno po 70 w przedsprzedaży, a po 90 dniu koncertu (tak podała GW).
          W sumie fajny zespół, ale jak dla mnie to nie aż tak fajny...
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #6
            Chyba będą promować swoją nową płytę "Monolithic Baby". Słyszałem jeden kawałek z tej płyty, dalej te same monsterowskie klimaty, a więc bardzo dobrze.
            Last edited by robox; 22-02-2004, 01:20.

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10836

              #7
              robox napisał(a)
              Chyba będą promować swoją nową płytę "Monolithic Baby". Słyszałem jeden kawałek z tej płyty, dalej te same monsterowskie klimaty, a więc bardzo dobrze.

              Mam tą płytę i jest naprawdę rewelacyja. Jeśli ktoś byłby tą płytą zainteresowany proszę o kontakt na PW.
              Last edited by abernacka; 22-02-2004, 07:42.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Cordel
                Senior
                • 09-2001
                • 1087

                #8
                Płyta na jakimśtam poziomie, jednak widzę, że chłopaki, biorąc pod uwagę produkcję, nieźle regresują. Wprawdzie to jest esencja Rock N' Rolla i żeby wydobyć pewne charakterystyczne dzwieki nie potrzeba zbyt wiele, ale minimum produkcji byłoby tutaj jednak wskazane, wszak mamy rok 2004, a nie 1960. Powertrip, to był dopiero album! Boję się jednak, że już nic podobnego nie stworzą. Dlatego muszę się tutaj posłużyć słowami Wujcia: " W sumie fajny zespół, ale jak dla mnie to nie aż tak fajny...", już nie tak fajny... Ja chcę znowu lata 90, gdzie choć resztka muzyki była tą wartą zapamiętania...
                "Mam powody
                Powstrzymywać się od wody.
                Od wody mnie w brzuchu kole:
                Pijam tylko alkohole."
                Jan Lemański

                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  #9
                  Cordel napisał(a)
                  Płyta na jakimśtam poziomie, jednak widzę, że chłopaki, biorąc pod uwagę produkcję, nieźle regresują. Wprawdzie to jest esencja Rock N' Rolla i żeby wydobyć pewne charakterystyczne dzwieki nie potrzeba zbyt wiele, ale minimum produkcji byłoby tutaj jednak wskazane, wszak mamy rok 2004, a nie 1960. Powertrip, to był dopiero album! Boję się jednak, że już nic podobnego nie stworzą. Dlatego muszę się tutaj posłużyć słowami Wujcia: " W sumie fajny zespół, ale jak dla mnie to nie aż tak fajny...", już nie tak fajny... Ja chcę znowu lata 90, gdzie choć resztka muzyki była tą wartą zapamiętania...
                  Nie narzekaj cordelku, nie narzekaj... Czy Soundgarden nagrali kiekolwiek coś bardziej interesującego od "Badmotorfinger"? NIE! A mimo to "Superunknown" czy "Down on the upside" słuchało się z wielką przyjemnością. Powiem więcej - do dziś słucha się tego z wielką przyjemnością, choć lat trochę minęło...
                  Dla pocieszenia dodam, że pewno za 10 lat będzie jeszcze gorzej , a wtedy MM na scenie już nie zobaczysz
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • Cordel
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 1087

                    #10
                    I właśnie tego się boję, że ten obecny regres poprowadzi nas znowu przez lata sześćdziesiąte, do osiemdziesiątych, mimo, że będzie już rok 2020. Muzyka zżera swój staruteńki ogon, a my możemy tylko czekać na pogłębianie się zjawiska... Boli fakt, że nikt już się nie sili na rewolucje, tylko gra, to co plebs ma ochotę kupić i do kotleta słuchać. Na MM jeszcze kreski nie położyłem, bo co ja, Mazowiecki?
                    "Mam powody
                    Powstrzymywać się od wody.
                    Od wody mnie w brzuchu kole:
                    Pijam tylko alkohole."
                    Jan Lemański

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #11
                      Ja tam cenię Monter Magnet za całokształt, poczynając od ich pierwszej płytki, pod tym samym tytułem co zespół. Udało mi się dorwać ich wszystkie studyjne płyty a najbardziej chyba udana to, dla mnie "Dopes to infinity". MM to dobry rock z wykopem .

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎