Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ten sam Material

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Ten sam Material

    Przegladajac dzial kolekcjonerstwa w Browarach Polskich i Historycznych zauwazylem ze widnieja tam te same Etykiety,Kapsle,Podkladki a wiec duzo zeczy sie dubluje.
    Nie wiem jak wytlumaczyc ze browar EB i Gdanski Hevelius(Historia)mial te same Piwa.Czyzby byly one dalej produkowane ale w takim razie GDZIE?
    Czy mozna odwiedzac Browary Historyczne-praktycznie nie istniejace i otrzymac z tamtad najnowsze Etykiety Kapsle itp.na przyklad Browar Sobötka
    Czy na pewno mozna zaliczyc niektöre browary do Historii.albo zmienily tylko wlasciciela i nadal produkuja swoje piwa tylko pod Pseudonimem.
    Nie chcialbym tutaj za duzo namieszac ale cos mi tutaj nie pasuje.
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    Odp: Ten sam Material

    Przegladajac dzial kolekcjonerstwa w Browarach Polskich i Historycznych zauwazylem ze widnieja tam te same Etykiety,Kapsle,Podkladki a wiec duzo zeczy sie dubluje.
    Nie wiem jak wytlumaczyc ze browar EB i Gdanski Hevelius(Historia)mial te same Piwa.Czyzby byly one dalej produkowane ale w takim razie GDZIE?

    np. Gdańskie było warzone najpierw w browarze Gdańskim, teraz jest warzone w Elblągu. Browar Gdański nie warzy obecnie piwa.

    Czy mozna odwiedzac Browary Historyczne-praktycznie nie istniejace i otrzymac z tamtad najnowsze Etykiety Kapsle itp.na przyklad Browar Sobötka

    hm, nie wiem o co Ci chodzi.

    Czy na pewno mozna zaliczyc niektöre browary do Historii.albo zmienily tylko wlasciciela i nadal produkuja swoje piwa tylko pod Pseudonimem.

    podaj konkretny przykład

    Nie chcialbym tutaj za duzo namieszac ale cos mi tutaj nie pasuje.

    jeżeli widzisz zdublowany wzór w dziale kolekcjonerskim - dodaj komentarz pod tym wzorem razem z IDentyfikatorem tego pierwotnego wzoru. (a najlepiej napisz PW do mnie z tymi informacjami żebym mógł to szybko poprawić). Czasem przez nieuwagę ktoś doda po raz kolejny wzór który był już wcześniej zamieszczony. Jeśli widzisz że to ma miejsce, to to najzwyczajniej zgłoś.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎