Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Pogoniarz z Kobitką w Bydgoszczy 09-11.01.04

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Pogoniarz z Kobitką w Bydgoszczy 09-11.01.04

    Jeżeli Ktoś z szanownych Forumowiczów we wskazanym w temacie czasie będzie miał ochotę wypić w naszym towarzystwie piwko-to bylibyśmy wielce radzi z tego powodu


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Pogoniarz, Ty weź zmień plany i przyjedź np. do Warszawy, bo wygląda na to, że w Krzyżakowie nie będziesz miał się z kim napić
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • sopista
      Senior
      • 01-2003
      • 1747

      #3
      Kiedyś się tam urodziłem, ale wyjechałem z Bydgoszczy (a raczej zostałem wywieziony w beciku) mając pół roku.
      W tym wieku jednak jeszcze piwa nie piłem.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Ahumba napisał(a)
        Pogoniarz, Ty weź zmień plany i przyjedź np. do Warszawy, bo wygląda na to, że w Krzyżakowie nie będziesz miał się z kim napić
        Będę miał z kim wypić piwko,a mianowicie z kuzynem Kobitki i Jego Żoną(dzięki niemu niedawno piłem Noteckie,które On uwielbia).Co do Forumowiczów,no cóż jest jak jest.W Szczecinie też tylko Kangur jest chętny na spotkanka przy piwku.Może się to zmieni?
        Last edited by Pogoniarz; 30-12-2003, 10:02.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Maremali
          Senior
          • 05-2002
          • 1953

          #5
          Z miłą chęcią przyłącze się do wspólnej degustacji piwa. Co prawda mieszkam w Bydgoszczy ale bardzo mało czasu w niej spędzam, więc nie jestem w stanie polecić jakiejś przyzwoitej knajpy. A te które pamiętam z czasów studenckich to mocno się zmieniły nie zawsze na lepsze. Jest jeszce trochę czasu do Waszego przyjazdu więc szczegóły spotkania da się jeszce dograć.
          http://maremali.web-album.org/

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            sopista napisał(a)
            (a raczej zostałem wywieziony w beciku)

            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Maremali
              Senior
              • 05-2002
              • 1953

              #7
              Ahumba napisał(a)
              Pogoniarz, Ty weź zmień plany i przyjedź np. do Warszawy, bo wygląda na to, że w Krzyżakowie nie będziesz miał się z kim napić
              Nie wiem dlaczego Ahumba nazwał Bygoszcz miastem krzyżackim, raptem pod panowaniem Krzyżaków Bydgoszcz była 22 lata. W ten sam sposób to można Warszawę nazwać miastem rosyjskim bądź co bądź była trochę dłużej pod panowaniem carskim.
              http://maremali.web-album.org/

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #8
                Maremali napisał(a)
                Z miłą chęcią przyłącze się do wspólnej degustacji piwa. Co prawda mieszkam w Bydgoszczy ale bardzo mało czasu w niej spędzam, więc nie jestem w stanie polecić jakiejś przyzwoitej knajpy. A te które pamiętam z czasów studenckich to mocno się zmieniły nie zawsze na lepsze. Jest jeszce trochę czasu do Waszego przyjazdu więc szczegóły spotkania da się jeszce dograć.
                Fajnie,dogadamy się na PW.Z chęcią napiję się Kujawiaczka,może się uda jeszcze trafić piwko na przykład ze Żnina.Piwom z "masówki" oczywiście dziękuję bardzo
                Do zobaczonka


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #9
                  Maremali napisał(a)
                  Nie wiem dlaczego Ahumba nazwał Bygoszcz miastem krzyżackim, raptem pod panowaniem Krzyżaków Bydgoszcz była 22 lata. W ten sam sposób to można Warszawę nazwać miastem rosyjskim bądź co bądź była trochę dłużej pod panowaniem carskim.
                  Ja KRAWACIARZ to napisałem, człowiek, który tak samo kocha krawaty jak wyroby heńka. A jeśli poczułeś się obrażony to przepraszam, ale wyluzuj trochę.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • Maremali
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1953

                    #10
                    Ahumba napisał(a)
                    Ja KRAWACIARZ to napisałem, człowiek, który tak samo kocha krawaty jak wyroby heńka. A jeśli poczułeś się obrażony to przepraszam, ale wyluzuj trochę.
                    Nie jestem obrażony ale w Bydgoszczy szczególnie wśród kibiców żużla mianem Krzyżaków określa się kibiców zza miedzy tj. z Torunia. A stosunki między tymi kibicami nie należą do serdecznych.
                    http://maremali.web-album.org/

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #11
                      Maremali napisał(a)
                      Nie jestem obrażony ale w Bydgoszczy szczególnie wśród kibiców żużla mianem Krzyżaków określa się kibiców zza miedzy tj. z Torunia. A stosunki między tymi kibicami nie należą do serdecznych.
                      No właśnie czekałem na Twą ripostę.Będąc w wojsku w Świeciu spotkałem chłopaków z Torunia i Bydgoszczy.Wyzywali się od Tyfusów(to mieszkańcy Bydgoszczy)i Krzyżaków(Torunianie).Tak było codziennie,a jeszcze że ,nas Paprykarzy było sporo-to wojna wisiała w powietrzu


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #12
                        Niech Wam będzie w mieście "Tyfusów" poza maremali nikt z Tobą paprykarzu piwa nie wypije nie to co u nas w budyniowie
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • Maremali
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1953

                          #13
                          11:1

                          11:1 takim wynikiem zakończył się wczorajszy pojedynek piłkarski browar.biz - reszta Bydgoszczy, który odbył się w Hard Rock Pub przy Wełnianym Rynku. W drużynie browaru.biz wystąpił Pogoniarz na ataku oraz ja na obronie w drużynie Bydgoszczy Mariusz ze szwagrem. Rewanżu nie było gdyż maszyna zaczęła nam połykać bilon.
                          .
                          http://maremali.web-album.org/

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            #14
                            Niestety już w domciu Maremali nawiózł mi sporą ilość piwka .Dzięki wielkie..Wypiliśmy w piątek kole stacji po Kujawiaczku i ustawiliśmy się na sobotę.Po długich poszukiwaniach piwa (Kobiety zaczęły już marudzić)wylądowaliśmy na heńku i Żywcu ,ale na szczęście był też naprawdę bardzo smaczny Specjal(czarny)z Elbląga.
                            Mecz Browar.biz-reszta świata to majstersztyk z naszej strony.Godnie broniliśmy honoru Browaru.
                            Spotkanie jak najbardziej udane.Co do sklepów w Bydgoszczy,to niestety jak wszędzie lipa.Byłem w kilkudziesięciu sklepach i nie trafiłem piwa z Krajana.Jak mówił Maremali ze Żnina można kupić piwo tylko w dwóch sklepach.Ja zaopatrzyłem się w Krzyżu Wlkp. w Noteckie i jestem szczęśliwy.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • Maremali
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1953

                              #15
                              Dzięki Pogoniarzowi miałem okazję skosztować Chociwla i przypomnieć sobie jak smakuje Witnica.
                              Przekonaliśmy się, że w Bydgoszczy bardzo mało knajp w centrum miasta serwuje lanego Kujawiaka.
                              http://maremali.web-album.org/

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎