Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ankieta etykiet za rok 2003 - jedyna w Polsce!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    Ankieta etykiet za rok 2003 - jedyna w Polsce!

    Podobnie jak w poprzednim roku Witek Wieczorek z moją skromną pomocą przeprowadza ankietę dla kolekcjonerów polskich etykiet piwnych (tereny obecnej Polski, II RP, kresy...). W ankiecie może wziąść udział każdy kolekcjoner, bez względu na wiek, miejsce zamieszkania i preferencje seksualne. Jedynym warunkiem jest posiadanie w swoim zbiorze choć kilku polskich etykiet.
    Jest to w tym roku jedyna przeprowadzana w Polsce ankieta dotycząca etykiet, więc powinno to być dodatkową zachętą do jej wypełnienia. W ubiegłym roku wzięło w niej udział ponad 40 kolekcjonerów, co było wynikiem znacznie lepszym niż rok wcześniej.

    Zapraszam wszystkich kolekcjonerów atykiet do aktywnego udziału w ankiecie. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt na mój adrse e-mail; Grzegorz_Zwierzyna@GrupaZywiec.pl.
    Osobom chętnym do udziału a nie posiadającym dostępu do internetu, mogę wysłać ankietę listownie pocztą, na mój koszt.

    Poniżej załączam fragment listu przewodniego do ankiety.

    "ANKIETA KOLEKCJONERSKA ZA ROK 2003"

    Zainteresowane osoby proszone są o odesłanie wypełnionej ankiety do dnia 15.02.2004 na adres domowy lub e-mailowy:
    Grzegorz Zwierzyna ul. Wierzbowa 28 34-300 ŻYWIEC
    e-mail: Grzegorz.Zwierzyna@GrupaZywiec.pl
    Witold Wieczorek ul. Zagłębiowska 44 a/4 41-208 SOSNOWIEC
    e-mail: witold.wieczorek@region.rcss.gov.pl

    Szanowni Kolekcjonerzy !

    Ze względu na postępującą coraz bardziej specjalizację w kolekcjonowaniu etykiet ankieta składa się z 3 tabel do wypełnienia. Oczywiście optymalnie byłoby gdyby każdy kolekcjoner wypełnił wszystkie tabele (powstałaby wówczas najpełniejsza ankieta), jednakże zdaję sobie sprawę, że niektórym po prostu brak na to czasu. Proponuję, więc aby Ci kolekcjonerzy, którym brak czasu lub już nie bawią się w to hobby całym sercem wypełnili ją, chociaż częściowo. Z tego, co się orientujemy będzie to w tym roku jedyna ankieta dotycząca etykiet (T.Syga zaniechał opracowania swojej), w związku z tym w tabeli 2. obok dotychczasowej klasyfikacji (gdzie o miejscu decyduje w pierwszym rzędzie ilość przedwojennych potem PPF itd.) będzie klasyfikacja uwzględniająca jedynie ilość sztuk z danego browaru (jak w ankietach Tomka Sygi). Czyli obok klasyfikacji jakościowej będzie również ilościowa, co powinno satysfakcjonować osoby kolekcjonujące wszystkie etykiety łącznie z nowościami (...)

    Liczmy na znaczną ilość wypełnionych ankiet

    Pozdrawiamy "
  • winczer
    Senior
    • 05-2002
    • 233

    #2
    MAM...MAM...MAM...!!!

    Właśnie dostałem od Grzesia ankietę w której to tradycyjnie już wezmę udział.
    W sumie do wydruku jest 5 stron + list przewodni do kolekcjonerskiej braci... Klasyfikacja końcowa-prawdopodobnie zostanie rozdana na giełdzie w Żywcu
    /tak jak ostatnio/

    W imieniu Grzesia i Witka - serdecznie zapraszam i zachęcam do wzięcia w niej udziału, co zaowocuje pełnym zobrazowaniem jakości i wielkości zbiorów etykiet piwnych wszystkich kolekcjonerów.
    Last edited by winczer; 31-12-2003, 18:35.
    Pij piwo.....będziesz wielki!!!

    ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23798

      #3
      pliki ankiety do pobrania znajdują się w zalączniku.
      Attached Files
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • cororo
        • 04-2003
        • 766

        #4
        Winczer czy nie sądzisz że szczególnie miła jest dla nas tabelka zatytułowana ,,browary z których po raz pierwszy były wykazane etykiety p/w w 2002,,...jest dość łatwa i miła w wypełnianiu....

        Comment

        • winczer
          Senior
          • 05-2002
          • 233

          #5
          Tak-ta jest wyjątkowo miła...

          ...tylko że niestety nie wypełnię tam ani jednej rubryki...
          Ale chcąc nie chcąc-musze się pochwalić, że dopiszę tam /pewnie nie tylko ja/ browar-jakiego nie ujęto w tej tabelce - a mianowicie Ząbkowice.Śląskie.
          Pij piwo.....będziesz wielki!!!

          ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #6
            Wezmę udział na pewno. Tylko zapytam - znaleziono etykiety z Ząbkowic Śląskich? Czy ktoś ma w takim razie skany tychże etykiet?

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              #7
              A kiedy jest ogłoszenie wyników?

              Ile jest etykiet z browaru w Cieszynie?
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                #8
                Odp: MAM...MAM...MAM...!!!

                winczer napisał(a)
                Klasyfikacja końcowa-prawdopodobnie zostanie rozdana na giełdzie w Żywcu /tak jak ostatnio/
                To jest odpowiedź na pierwsze pytanie kolegi Mwa. Na drugie odpowiedzi nie znam ...

                Comment

                • winczer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 233

                  #9
                  breslauer napisał(a)
                  Wezmę udział na pewno. Tylko zapytam - znaleziono etykiety z Ząbkowic Śląskich? Czy ktoś ma w takim razie skany tychże etykiet?
                  Przesyłam skan etykiety z Ząbkowic Śląskich jaka zasiliła mój zbiór - ponoć jest jeszcze jedna sztuka / podobno niebieska odmiana tego wzoru / , ale nie wiem na 100% - tylko tak słyszałem. Jak będę miał, napewno też przeslę zainteresowanym...
                  Attached Files
                  Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                  ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                  Comment

                  • winczer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 233

                    #10
                    mwa napisał(a)
                    A kiedy jest ogłoszenie wyników?

                    Ile jest etykiet z browaru w Cieszynie?
                    Dokładnej ilości wszystkich etykiet z browaru Cieszyn, napewno nikt precyzyjnie nie jest w stanie określić - ale jest to 'mniej-więcej' 400 sztuk - w tym jest ponad 50 sztuk etykiet przedwojennych i okupacyjnych...
                    Czy ma ktoś jeszcze jakieś pytania...
                    Chętnie odpowiem...
                    Pij piwo.....będziesz wielki!!!

                    ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA: http://www.youtube.com/watch?v=NyjkqS-TwFs

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      #11
                      To czas zacząć zbierać z Cieszyna.

                      Nie wiem co, ale jakoś ten browar mnie "ciągnie".
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • cororo
                        • 04-2003
                        • 766

                        #12
                        jest na 100% bo mam ją w posiadaniu sporo tego miał w Wawie na giełdzie Jacek Jakubiec chyba po 300zł

                        Comment

                        • breslauer
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2690

                          #13
                          A skąd wypłynęły te etykiety z Ząbkowic? To znaczy chodzi mi o to czy zostały przywiezione z Niemiec czy też znalezione na Dolnym Śląsku czy może gdzie indziej?

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            winczer napisał(a)
                            Przesyłam skan etykiety z Ząbkowic Śląskich jaka zasiliła mój zbiór - ponoć jest jeszcze jedna sztuka / podobno niebieska odmiana tego wzoru / , ale nie wiem na 100% - tylko tak słyszałem. Jak będę miał, napewno też przeslę zainteresowanym...
                            mozna je było kupić, zarówno tę brazowa jak i niebieską, ceny 300 i 500 zł za sztukę, jednak pojawiło sie tego więcej więc mozna zaczekać aż stanieją
                            nie na temat, wiem
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • cororo
                              • 04-2003
                              • 766

                              #15
                              raczej były znalezione w Polsce załączam skan drugiego wzoru,podejrzewam ż e znalazł to ktoś z Wrocławia ja kupiłem je po 10zł od jakiegoś kolekcjonera staroci, czyli on raczej by tego nie przywlekł z Niemiec
                              Attached Files

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎