Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Coors, Coors Light/The Silver Bullet

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Coors, Coors Light/The Silver Bullet

    Butelka pojemności 1 pint,z tłoczoną etykietą.Wyprodukowano w Kolorado.Są informacje o kaloriach,proteinach i tłuszczach ale nie ma o alkoholu.Wygląda lepiej niż smakuje.W smaku to mieszanka weissa z piwem bezalkoholowym i landrynkową oranżadą.Ponieważ jest to "limited edition" więc boję się myśleć jak smakuje zwykłe piwko.
  • Dreamer
    Senior
    • 05-2003
    • 1576

    #2
    zaw. alk. 4,0% (podobno!), but. 0,355 l
    dostępne w kraju (sieć Piotr i Paweł)

    Myślę, że to to samo piwo, o którym wyżej wspomina Kloss, choć inaczej opakowane.

    Trudno będzie opisu tego na wskroś koncernowego napoju alkoholowego nie zmieścić w jednym zdaniu (albo nawet mordce: ). A przecież z kronikarskiego obowiązku coś napisać trzeba... Kloss w poście wyżej bał się myśleć, jak smakuje zwykły Coors Light, a ja właśnie mam okazję próbować:
    kolor - jasno-słomkowo-brudnawy (żeby choć taka ładna słomka była, to oko możnaby nacieszyć!);
    piana - niewiarygodne: brak (zniknęła szybciej niż np. w pepsi, co pokazuje zdjęcie, zrobione zaraz po wlaniu piwa do kufelka);
    nasycenie - wysokie, wręcz przesadnie zalegające;
    zapach - wody z odrobiną chmielu;
    smak - w ogóle nie smakuje jak piwo, raczej jak rozwodniona oranżada z saturatora (niektórzy będą pamiętać); silnie gazowana woda z wątłym dodatkiem aromatu lemoniadowego; w smaku brak któregokolwiek ze składników występujących w piwie (poza wodą)
    opakowanie - bardzo amerykańskie

    Piwo, przy którym rodzimy Lech Premium jest powodem do dumy
    Attached Files
    Blog: Piwna Brytania

    Comment

    • Sven
      Senior
      • 09-2003
      • 1211

      #3
      Pilem wczoraj z nalewaka.
      Szklaneczka ladna, zmatowiona, jakby zamrozona.

      Piana wysoka i dosyc trwala. Gazu duzo i orzezwiajacy jest, kolorek jasno-zoltawy.
      W zapachu delikatnie chmielowe, smak to bardzo rozwodniony chmiel. Piwo skierowane do rzesz, ma podejsc kazdemu. Nic specjalnego, mozna do grilla wypic, jako chmielowa sode. Chlodzi dobrze.
      Celia, cerevisia et conventus.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎