Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka jazdy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rolek
    Senior
    • 08-2001
    • 1038

    Nauka jazdy

    Pomimo jakiegoś tam doświadczenia w pisaniu na forum, mam czasem kłopoty z odpowiednim sformatowaniem postu.
    Może przydałoby się jakieś miejsce na forum, w którym możnaby potrenować wysyłanie postów? Można by tam poćwiczyć cytowanie, kolorowanie i ogólnie formatowanie tekstu i odpowiedzi.
    Aby jednak to TestForum nie stało sie miejscem nabijania postów, trzeba by (choć nie wiem, czy to możliwe) nie zaliczać użytkownikowi postów wysłanych w ten dział forum.
    Poza tym, aby ta testowa część forum nie rozrosła się do monstrualnych rozmiarów, przydało by się automatyczne kasowanie najstarszych postów, tak powiedzmy dwu-trzydniowych.
    No i to by było na tyle
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    #2
    Piszesz i naciskasz "sprawdź przed wysłaniem" - i po kłopocie.
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

    Comment

    • Rolek
      Senior
      • 08-2001
      • 1038

      #3
      jerzy napisał(a)
      Piszesz i naciskasz "sprawdź przed wysłaniem" - i po kłopocie.
      Wiem, że ta opcja istnieje . Jednak tekst w podglądzie jest rozjechany i nie wygląda jak w rzeczywistości .

      Comment

      • witkowskiartur
        Senior
        • 03-2003
        • 561

        #4
        Piszesz i naciskasz "sprawdź przed wysłaniem" - i po kłopocie
        Łatwo Ci mówić. Ja na przykład jestem takie komputerowe beztalencie, że do dzisiaj nie udało mi się zamieścić ani jednego rysunku, mimo pomocy Arta i czytanie tematów pomocy.
        KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23794

          #5
          Wiem, że ta opcja istnieje . Jednak tekst w podglądzie jest rozjechany i nie wygląda jak w rzeczywistości
          co masz na myśli?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Rolek
            Senior
            • 08-2001
            • 1038

            #6
            ART napisał(a)
            co masz na myśli?
            No bo w "Sprawdź przed wysłaniem" post zajmuje calą szerokośc ekranu: od końca do końca, a w rzeczywistości, po wysłaniu znaczy, jest po prostu węższy z lewej strony o okienko z danymi użytkownika.

            Cholera, a może się czepiam, czy jak?
            Nie nie nie. Art, sam się zaplątałem . Myślę, że jerzy ma rację. Wystarczy mi chyba ten guzik...

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23794

              #7
              nie no pomysł uważam za słuszny i niezbyt trudny w realizacji. a do tego jego realizacja zajmie mi tylko chwilę.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Rolek
                Senior
                • 08-2001
                • 1038

                #8
                ART napisał(a)
                nie no pomysł uważam za słuszny i niezbyt trudny w realizacji. a do tego jego realizacja zajmie mi tylko chwilę.
                Hura hura hura

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎